• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky po IVF v září 2008

(Zamčená)
19. dubna 2011 
Joooo, to ví jen embryolog :grinning:
20. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
hehe, zaclony super, skoda, ze taky nemame tak dlouhy -)))
20. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jinak Mates tento tyden presedlal z koupaciho kybliku do vany :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=122733&vGroupOffset=0&vOffset=210
20. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
20. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahojte,
tak Stela mi dopřála odpo 2,5h spánku, vydžela si pakještě povídat v postýlce než jsem se vzbudila :slight_smile:

Luzzi, teda tojedrsný a ona ta povaha asi i vypovídáo tom fyzickém vývoji že? pořád s etěším na nějaké tovidejko :grinning:

záclonu jsem musela zrušit v koupelně, dala jsem ji nad přebalovák, hahaha :rolling_eyes:

lauro, ty jo mats už sedí jo? :astonished: z toho Tvýho klučiny mám fakt depky :confused:
20. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Kay nemej depku, je to geneticky asi, vsechny segriny decka to takhle mely - v cca pul roce sedely a lezly, kolem 9-10 mesice chodily. A NIC TO NEZNAMENA!! Ver mi!! Jednou muze byt Matous pecival a Stelinka sportovkyne.
20. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
lauro díky :dizzy_face: jj, já vím, že je to třeba naopak i složitější pro Tebe... ale doufám, že sportovci budou oba :slight_smile: aspoň pasivní :grinning:
20. led 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj.
To já teda doufám, že Alex bude aspoň trochu aktivní sportovec :grinning:
21. led 2010 v 06:33  • Odpověz
Bré ranko,
Luky ještě spí :confused:
21. led 2010 v 07:12  • Odpověz
No se tak někdo má, Alex je hore už od 6. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 v 07:50  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:
my chrupkaly zase do půl 8... to si snad ani nezasloužím :grinning: :grinning: :grinning:

lauro
úplně s tebou souhlasím! napsala jsi to krásně a výstižně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. led 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
kay
na video musím dotlačit jirku :slight_smile: :slight_smile: až přijede,tak něco natočíme :slight_smile:
jedno myslím na youtubku je, ale už starší...nějak začátek prosince myslím...jmenuje se NELINKA MOŽNÁ ŘÁDÍ...
21. led 2010 v 09:01  • Odpověz
ahojte,

luzzi, tak já mrknu :slight_smile: :dizzy_face:

tak Stela dneska super noc, od 19h ani nemukla, pak jak jsme šla spát jsem ji trochu vzbudila, ale stačil dudlík kolem 23h a pak spala až do 3:45 na kojení, možná mezitím byl jeden dudlík, ale nevím, a pak kojení v 6:45 a pak spala do 8h :slight_smile:

mel co tomu Lukynkovi je, e takhle spinká? :grinning: Mám jednu kamošku, mladší teda o hodně a ta má teď 7mi měsíční holčičku, která jí přes den spí v kočáře cca 3 hodiny a pak doma ještě půl hodiny a diví se že jí dítě usíná až v 23h, že podle ní spí málo... :grinning:
21. led 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
holky
nela se postavila na gauči o vratkou autosedačku a drží se jen jednou rukou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já se z ní poseru :zipper_mouth:
stihla jsem udělat nějaké foto :zipper_mouth: :zipper_mouth: normálně stojí a drží se jen houpajícího se madla :fearful:
21. led 2010 v 10:29  • Odpověz
luzzi, teda, tak šup sem s fotkama
21. led 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
já je neumím zmenšit... takže zítra :wink: :slight_smile: až se nám vrátí živitel :slight_smile:
21. led 2010 v 11:03  • Odpověz
luzzi - nela ti taky kolem 9.mesice bude chodit. dracice :slight_smile:
21. led 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera byl s náma na plavču i táta a natočil nás. Tak budeme mít aspoň nějakou památku:slight_smile:

Mel - já myslím, že v noci jí jen ze zvyku a že se chce spíš muckat, než jíst.Ona chvilku cucá a pak většinou stejně usne a pije jen z jednoho...

Luzz, Lauro - tedy ty Vaše děti jsou fakt akční:slight_smile: Koukala jsem na fotky jendý holky taky na koňovi a ta tam má fotku holčičky už myslím v 5. měsíci jak stojí a jen se opírá o postel :confused:

Mel - ten cvik s patičkou jsme měly taky, nějak před Vánoci. Bylo to na podporu lezení, aby prý nakračovala tu druhou nohu co jí nedržím. Tak nakračovat sice začala, ale na kolena se jís tsejně nehce. Když jí pokládám na zem a chci jí dát na břicho s tím, aby nejdřív ohnula kolena, tak je to nemožná věc. Má ty nohy propnutý jak pravítko a prostě si neklekne a neklekne...

Už s ní mám taky co dělat, teĎ jen máme formou hry strkat Kačku na kolínka a pohupovat s ní tam a už to mi dělá problémy jí tam udrže. A vůbec se jí to nelíbí, brečí a padá přitom na hlavičku. A to má ruce silný jak bejk, udržela by se na nich jako nic, jen se jí nechce...

Kay - ten cvik jsme dělali taky, ale bylo to na podporu pasení, jak tu říkala Jmis. Tu nohu jí k tomu zkusím přidat, ale obávám se, že jí neudržim...
21. led 2010 v 11:22  • Odpověz
Grej, no Luky má v rukou sílu podle toho jak má náladu, a když mu strčím kolínka pod sebe, tak má hroznou prdel z toho, že má nos zabořený v podložce. :grinning:
21. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Přesně tak je to u nás, ovšem Kačka z toho prdel nemá a spíš se tváří jako že je nejnešťastnější dítě na světě :grinning:
21. led 2010 v 11:37  • Odpověz
autor
akorát už skoro nechce být na čtyřech! myslí si,že se může zvednout a jít po dvou... takže teď to zkouší jako když jde po čtyřech medvěd :grinning: nejde po kolenou,ale snaží se jít po chodidlech :grinning: :grinning: no vypadá to strašně :sweat_smile: a děsně se u toho vzteká :angry:
21. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
Holky, že se plazí to je takový jako, že se plíží?
21. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
miso - jj - po brise, jako vojak v zakopech :grinning:
21. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Tak se teda plazíme dopředu. Dozadu už nějakou dobu, ale teď tu pronásleduje psici. Ale myslím, že na vojnu by ho s tím stylem nevzali :grinning:
21. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
míšo neprovokuj :grinning: gratulace.. :wink:

holky tak ten cvik na baloně s tou pokrčenou nohou mi vůbec nejde.. u rehabky t obylo hned, že se napřímila ale teď vůbec můžu mít nohu pokrčenou, druhou jí držím za kyčle a ona si vesele plácá do balonu nebo se na něm jen tak plácá.. :frowning2:
a jediné co dělá je, že když chce něco co je před ní, tak udělá tzv. most nebo stříšku tzn. že si stoupne na špičky a vystrčí prdel.. a to jak jsme psala, že se obrací na záda asi zase zapomněla.. dělala to dva dny a dneska nic, zase řve na břichu.. :frowning2: deprese
21. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Kay, na tom balonu, se Alex vyloženě napřímí jen na jedný straně, na tý druhý ho sice neobjímá, je rovně, ale že by se vztyčoval, to jako ne. Spíš to udělá na zemi.

A s tím přetáčením atd. Alex se občas něco naučí a pak se třeba týden tváří, že je to sprostý slovo a že to nikdy dělat nemohl. :grinning:
21. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Alex na nočníku - začínaj tady, jsou to tři fotky
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6291.JPG
21. led 2010 v 17:10  • Odpověz
miso - jak dlouho tam vydrzi sam takhle pekne vzorne sedet?
premyslim, kdy najedu na nocnik u Matesa, ale jeste asi pockam...
21. led 2010 v 18:22  • Odpověz
K tomu nocniku, proc tak vaham, kdy zacit:
mne totiz rikala mamka, ze zna jednu pani, ktera dite davala na nocnik taky od hodne raneho veku - snad 5-6
mesicu. A ano - naucilo se sice hooodne rychle chodit bez plin, ale s jendou vadou - nebylo schopny dojit si na zachod jinak nez na ten svuj nocnik. proste to melo od veku, dky vubec nechape, o co jde, nauceny jako Pavlovuv pes - reflex - nocnik - pochvala. asi s tim zacnu, az mates bude mit vic rozumu a trochu chapat, o co jde... tak kolem jednoho roku zacnu cca asi.
21. led 2010 v 18:46  • Odpověz
lauro, taky myslím, že kolem jednoho roku je to ideální..

míšo.. no tak to zkoušel manža na tom baloně a šlo to o něco líp, ale nic moc.. na zemi ji zkouším vždycky krčit nožku, když dělá ten most a natahuje s epo něčem, ale myslím, že to k ničemu není..
21. led 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.