• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Praha Černý Most

(Zamčená)
27. července 2011 
Ahoj nedavno jsme se prestehoali na Cerny Most.je mi 23 a mam skoro 3letou nikolku...Nikoho tu nezname byla bych moc rada kdyby jsme tu nasli nekoho s kym by jsme se mohli schazet a mala si mela s kym hrat
7. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
stale nikdo? :cry:
10. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj, my jsme taky z Černého Mostu .....mám kluky 3 a 1 rok:slight_smile:kde bydlítě?
Marta
1. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
@martulka1231 mybydlime na dolezalove...i idey jestli vis kde to je?
4. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
Tak my bydlíme ve Vašátkově cca 5 minut od Idei......můžeme se potkat v týdnu, pokud nemáte plány...¨
Marta
4. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
autor
Jj to by bylo fajn..Mate cas spis dopoledne nebo odpoledne??Niki vetsinou uz pres den nespi takze jsme prizpusobive
4. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
Ahoj holky,

taky jsem z Černého Mostu, mám 2 kluky, takže se k Vám ráda občas přidám. Bydlím ve Vybíralově ulici :wink:
27. zář 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
Ahoj marge to bybylo hrozne fajn uz tady sice nejakou chvili bydlime ale zatim jsem se tady moc neszila takze tu nikoho nezname :frowning2:
5. říj 2010 ve 22:58  • Odpověz
@very789 no tak fajn,tak kdy se Ti to hodí?
11. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz
autor
no ted mam nicol akorat nemocnou tak az bude v pohode...tka ti dam vedet jak jste na tom kdyztak casove?nuzete spis dopoledne...odpoledne?
13. říj 2010 v 11:45  • Odpověz
Spíš se nám to hodí odpoledne :wink:
Tak ať se Nikolka brzo uzdraví :wink:
13. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj taky bych ráda Černý most. Bydlím v Manakove a mám 3 letého klučinu a ted jsem tehulka. :frowning2:((
22. únor 2011 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky taky jsem z Černého Mostu mám dvě děti a ráda najdu někoho na pokec a venčení dětí:slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz
@mlska Ahoj koukám, skoro stejně staré kluky a termín porodu:D. Bydlíme v Doležalově...
15. dub 2011 v 10:00  • Odpověz
:slight_smile: My Maňákova :slight_smile:))) Jak jste pochodili se školkou na Čerňáku zkoušeli jste přihlášku?
15. dub 2011 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
@mlska ahoj, koukám, že už taky máš mrně:slight_smile:. No školku jsem ani nezkoušela, protože vím, že by 100% nás nevzali a k malému minču dítě čerstvě ve školce nechci - kvůli nemocem. No on Ondra by stejně ani do školky neměl - má problém s imunitou a nemáme ještě všechna očkování:(.
3. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz
Ahojky,

jo jo miminko už mám na světě. Máme holčičku. A školka nám nakonec vyšla Vybíralova ale byl to teda boj ale jsem ráda na malém je hrozně znát jak už chce do koletivu dětiček. A imunita to asi máte veselé když jsou takovéto výkyvy počasí viď?! To mě mrzí prďolka malej.
3. črc 2011 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
@mlska Jo malý by taky moc chtěl do školky, ale bude muset ještě rok počkat. Ale jsi dobrá, že sto protlačila, neslyšela jsem, že by někomu s mimčem tahle vzali. No takové výkyvy počasí malýmu na imunitu nevadí, spíš je dost problém když potkáme nastydlé dítě, to je tutovka. Koukala jsem že náš Marge a Lili_k:D. znáš je osobně nebo jen tady přes MK?
27. črc 2011 ve 23:26  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.