• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky Přezletice,Vinoř

(Zamčená)
12. července 2010 
Ahoj holky,jsem 25ti letá mamina na mateřske dovolené,mám 17ti měsíního rošťáka a zakládám tuhle diskuzi,protože hledám nějakou maminku,na psaní,pokec,na nákupování,cvičení,prostě cokoliv,kterou nebaví sedět doma s prckem,a chce si pořádně užít mateřství :grinning: Nedávno jsme se přestěhovali a tak hledámkamarádku-maminu touto cestou :wink:
17. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahojky, my jsme z Vinoře, radi se seznamime :slight_smile: , poslu Ti blizsi info do IP
21. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: Jsem z Prezletic, take na materske a mam 16ti mesicni rostacku :slight_smile:
29. čer 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj. Kdyby jste vzaly na milost i jednu mamu ze Kbel s 16m lumpikem, tak se hlasim do party :slight_smile:
29. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj, v cervenci (nekdy mezi pondelkem 12 az ctvrtkem 15) se chystame do zoo, nechtel by se nekdo pripojit?
1. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
Cauky olena :slight_smile: , poslu ti na Tebe kontakt do IP a muzeme se domluvit na nejakou prochajdu nebo si dat sraz ve Ctenicich, pripadne ta zoo.
Cauky zeez :slight_smile: , taky Ti na sebe poslu kontakt, do Kbel jezdime docela casto, mate tam hezky park.
1. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj maminky, já jsem také z Přezletic a momentálně očekáváme za 2 a půl měsíce první dítko :slight_smile: Tak snad ta vedra nějak přežiju:slight_smile:
2. črc 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj luuucaaa, ja cekam na konec srpna, to jsme na tom skoro stejne, taky tyto dny sotva prezivam, je to umorny. To pak spolu muzeme vyrazit na prochajdu s kocarky. Poslu Ti na sebe kontakt do IP.
3. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla, dovolenkovali jsme a pak nebyl cas.Na Zoo se klidne muzeme domluvit,ja jsem pro :wink:
7. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahoj vsem, tak jsme se vratili z jedne dovolene, v sobotu jedeme na tyden zase na dalsi :slight_smile: Je tu strasne vedro, zoo asi radeji posuneme na chladnejsi pocasi, abysme neuvarili deti... zviratka stejne budou schovana. Co tak zkusit vylet do Letnan do bazenu?
12. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.