• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

MAMINKY, TĚHULKY A SNAŽILKY Z UJAK :)

(Zamčená)
4. ledna 2009 
AHoj holky, viděla jsem tu diskutovat maminy z jiné školy, tak jsem zkusmo vložila i tu mojí.... Jestli se třebas některý nenajdem :slight_smile:. Jedná se o soukromou univerzitu, která má sídlo v Praze, ale pobočky má i v České Lípě, Frýdku Místku a ve Starém Hrozenkově. Já studuji dálkově ve 3. ročníku V Praze a jsem zatím snažilka :frowning2:
28. pro 2007 v 11:39  • Odpověz
ahoj zirafik....já jsem taky snažilka z UJAK :grinning: Jsem na dálkovým ve třetím semestru, ale asi přerušim, páč se stěhuju do Španělska.
28. pro 2007 ve 12:57  • Odpověz
autor
ježiš první vlaštovička ... supr :wink: Škoda, že chceš uletět až do Španělska.... :cry:
28. pro 2007 v 15:59  • Odpověz
Ahoj..náhodou jsem zrovna objevila tuto stránku a chci se zeptat,jak moc je náročné studium na UJAK?Chtěla bych příští rok začít studovat,ale jak jsem teď viděla stránky nějaké studentky s vypracovanýma otázkama,tak vůbec si nemyslím,že s přibývajícím věkem a dětma a prací bych tohle všechno zvládla..uvítám jakoukoliv podporu..
21. říj 2008 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj, jsem vlaštovka číslo 2 netěhulka, ale snažilka. :wink: Jsem v prvním ročníku na UJAK speciální pedagogika. Mám stránky, které jsou veřejně přístupné na Webgardnu, ale souhlasila jsem s podmínkami tak nebudu zveřejňovat linku :grinning:. Zatím myslím že zvládám, ale jsem na začátku a poháněná nadšenou motivací každého nováčka. :dizzy_face: Studuji dálkově, tak jsou moje (naše) stránky nazvané příhodně „na stará kolena“. :grinning: Budu ráda když mi napíšeš cokoli o průběhu studia, abych věděla čeho se mám začít bát. :sunglasses:
4. led 2009 ve 23:11  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.