• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Moni: MOc Ti to sluší, krásné těhu kalhoty....

Jaru: Miminko je určitě spokojené a bude mít čupr maminu s tatuldou :wink:
20. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
Jo to bylo když Jaruška a Bara byli 7 týden to si pamatuju... a jak Vam to princezny utíka, ale brutálně...
20. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky, nevím jestli si mě pamatujete. Já spíš čtu než píšu. Jsem po 2.IVF a snad už to konečně vyšlo. Testíky mám ve fotoblogu. O víkendu jsem špinila ale nebyla to krev. Tak doufám, že to bude ok.
Jaru chtěla jsem se tě zeptat, za jak dlouho tě vzali do artu na těhu. test? Chci tam volat zítra. Tedy 15 den po ET. :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Sari, ani se nenaděješ a budeš mít před porodem, uvidíš. Užívej si těhu, protože to fakt hrozně rychle utíká. Nevěřila jsem tomu, když to tenkrát psala Marhu, ale je to tak. Když jsem chodila do práce, tak se ten tejden vždycky tak vlekl, ale takhle doma to letí bleskurychle..... :sweat_smile:
20. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahoooj Janefo, krajanko :slight_smile:
Tak to gratuluju!!!! Je to taaaam!!!! :slight_smile: Já do Artu volala na objednání už 9. den, kdy mi na testu poprvé vylezl duch :grinning: A vzali mě cca týden poté, tedy 18. den od ET. Ráno mi vzali krev a v poledne jsem šla na utz. Krev 1947 a na utz byl myslim 4 mm plodovej váček, no jak to mám v albu :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to já tam zavolám hned. díky moc za odpověď. :grinning:
20. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
jaru a janefo tak vám udelám trošku radosti, víte že tady na slovensku máte taky krajanku? :wink:
20. dub 2010 v 10:41  • Odpověz
Janefa... tak to moc gratuluju, ja byla na krvi 16 den po ET a měla sem 568 HCG, ale s dvojčátkama :slight_smile: a na UZ jsem byla 3 týdny po potrvzení z krve
20. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
už je to vyřízeno jdu v pondělí.
20. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeeeej já zapomela, Janefo gratuluju taky :wink:
20. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
Janefa: tak super, držím palce ať to dobře dopadne... :wink:
20. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
supr, tak na tebe budeme v pondelí hoooooooodne myslet, že holky? a držet palce, to je samo! :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:44  • Odpověz
dala sem pár foteček do albumu.... :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:45  • Odpověz
díky. v pondělí napíšu jak sem dopadla. už aby to bylo. :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
děkuju děkuju
20. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
sari, vždyť i ty máš už krásne briško!!!! sluší ti to! :sweat_smile:
20. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
no právě.. nějak moc velký :( .... ale je to jedno, obzvláště když to jsou dvojčátka
20. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Moni faaakt??? :slight_smile: tak že zdravíme!!!! :grinning: Moje mamka má zase na Slovensku předky, za svobodna se jmenovala Kovácsová, říkala mi i to město, ale teď už si nevzpomenu. Tehdy se zmínila, že by se tam chtěla podívat, tak si plánuju, že až mrňous trošičku povyroste, naložíme to všechno do auta, seženeme ubytko a vyrazíme aspoň na víkend :slight_smile:

Janef, máš se na co těšit. Budu koukat do albíčka, tak pak dej fotečku. A pozdravuj Špičku nebo Michálka :wink: úžasní doktoři! Mám jí pak prý ukázat mrňouse, už se tam na ně těšim. Vždycky když jedeme kolem Artu, tak Matýskovi říkám: vidíš, tady mi tě udělali :slight_smile:
20. dub 2010 v 10:49  • Odpověz
Jaru: :grinning:
20. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
jaru, to jmeno Kovácsová je moc rozšírené tady dole u nas, puvodem je madarské, a my jsme žili a bydleli ve Veselí n/Lužnicí :slight_smile: Tak až sem pojedete, tak dej vedet, možná to bude tady nekde blízko a já vám pomužu s ubytkem :wink:
20. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
cus divky,no sari uz se ti to risuje to brisko,no jo ono kdyz tam mam dva grazliky tak to je videt hned. :grinning: :grinning: janefo moc gratuluju moc.
20. dub 2010 v 10:54  • Odpověz
cus holky, no moni, pekný, uz mam z tebe zase depku, já jsem placatá, fakt se bojim, jestli je vše ok...
20. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
sophi ty chodici depko,vyprdni se na to uz,vzdyt ho tam mas tak co resis,pockej az budes funet tak si reknes jezis ja byla husa ze ja si neuzivala dokud sem mohla normalne chodit a deeeeejchat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 10:56  • Odpověz
No že jo, Moni? Ona taky říkala, že jsou nějak "stříknutý" s maďarama :grinning:
Tak ty jsi jihočeška??? :slight_smile: a proč já měla zafixovaný, že jsi původně z Prahy? :confused: už blbnu.
každopádně děkuju za nabídku, třeba ji využijeme :slight_smile:

Sari, super fotečky a príma oblečky na mrňousky!!! :dizzy_face:
20. dub 2010 v 10:57  • Odpověz
Moni já teď bydlím ve Veselí. To je náhoda.
20. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
sophie: Ahoj... bud v klidu.... každé tělo je jiné a hlavně já byla 2x po revizi, takže děloha už nebyla nikdy taková jako před otěhotněním, to se bříško fakt rýsuje hned a kdy jdeš na UZ?
autor
sophi neboj, monča je jentrochu vyžrana :grinning: :grinning:
holky dlouho tu nebyla prdule!!!!prdulko jestli nas ctes tak se ozvy,jak to stebou vypada dost casto si na tebe vzpomenu. :wink: :wink: :wink: :wink:
já náhodou neeejsem chodící depka :grinning: ale momentálně jsem si vymyslela tohle :slight_smile: a kontrola za týden, se to nějak blížíííí
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.