• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
chvilku se ještě budem snažit a pak už to bude. Musim dohonit sophii a srika. Začaly jsme tak nějak nastejno, tak aby mi moc neutekly :grinning:
22. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
Tojo teď se to tu musí vystřídat,jakmile se holky rozrodily,tak je musí zastoupit přeci nové těhulenky :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 23:04  • Odpověz
Tak jdu hajat,dobrou a sladké sny všem.
22. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
snad máš pravdu, marhu, pro dnešek končim, dobrou noc a dej za mě kubovi pusinku na dobrou noc. Hlavně aby pak neměl noční můry :grinning: :grinning: :grinning: . Měj se krásně. Dobrou :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 23:12  • Odpověz
Ahojky všem...u nás to zatím vypadá na aprílové počasí...

Gin Kuba krásně spinkal,žádné noční můry :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
Vy to dneska flákáte!!! U vás snad neprší?
23. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
arhu tady prší každou chvilku :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
marhu tam mělo bejt :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
autor
to ji hrozně baví, když na všechno vidí :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
autor
co ta bara? ještě nic?
23. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
ahoj holky,
zase po delší době, nestíhám....
dad moc pěkné foto,jak se krásně usmívá..... sluší jí to..
marhu,malému samozřejmě taky....
ginak tak to jsi orpavdu mladá,ale je lepší začít dřív, my jsme začínali se snažením když mi bylo 26 a než porodím tak budu mít skoro 32let,takže není na co čekat, někomu se to hold hned nepovede,a tak je lepší to zkoušet dřív......
bara, pořád nic??taky už jsem myslela,že to budeš mít za sebou, hlavně po tom hmatu,ale prostě se na svět ještě nechce co??
mě zítra čeká ten NT screening v Gennetu, po 3 týdnech zase uvidím mimi,tak se těším,ale mám i trošku strach, snad bude vše ok....
mám tam být až na 11.30,tak se vám nahlásím spíš až večer...až dorazím domů,jedu vlakem..
jinak se cítím stále ok, přibrala jsem jen 1,5kg nezvracím,špatně mi není, žádné extra chutě, akorát mě bolí občas když dlouho stojím nebo sedím tak jako pod prsama, tlačí...
a taky v noci stále 2x na záchod, na břiše se moc spát nedá,ale co jsme chtěly to máme... že jo???
přeji pěkný zbytek neděle, dnes pořádně fandětě na hokej,ať naši vyhrají a zítra večer se ukážu,snad s dobrou zprávou...
d.
23. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Tady taky pořád pršelo,přestalo,pršelo,přestalo a teď dosvicuje slunce,než zapadne :grinning:
23. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
Koukám,že Nikča je taky zvědavá...jako ten náš Kubík :wink: :slight_smile: Posazuju si ho na klín a on vydrží pěkně dlouho čučet,na všechny se usmívat nebo dělat herce-koutky dolů,jestli si ho jako někde všimne a pochová :grinning:
23. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Bara se dneska neukázala,ale kdyby něco,tak dá vědět,že už je Tomík na světě :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
Dando zítra si užij pokoukáníčko na miminko,třeba ti řeknou,co ukrývá mezi nožkama :dizzy_face: Ale nejdůležitější je,když je mímo zdravé,to je jasný... :dizzy_face: :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 16:40  • Odpověz
ahoooj děvčátka....tady je dnes krásně....

tak bara, už ho vyprdni :slight_smile: to bude raz dva počkej abys stihla dojet :wink:
23. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
jinak dnes ráno jsme taky měli "hezkou chvilku" poprvé od transferu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
musím se taky holt prásknout :grinning:
23. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
v úterý jdu na kontrolu ke svému dr, výsledky z nt krve ještě ale nebudou ,tak nevím, proč mě neobjednal až za týden, to už budou...tak možná na mě znova mrkne kvůli té málo plodovce, no uvidím, mám z toho nervy, aby se ještě něco nepodělalo a bylo zdravé

a ve středu na 14hod mám frčet opět do Motola registrovat se k porodu, oni totiž registrují až od 14+2tt, takže tento týden je první týden pro všechny, co to čekají jako já...ale naštěstí se prý u nich stává veeelmi zřídka, že by to opravdu naplnili, tak snad to bude ok, ale plácat se 2x za sebou do Praglu, to se mi tedy faaakt nechce, co se dá dělat. možná to zkusím už v úterý jak pojedu do té poradny, akorát bych musela 4hod čekat...

jinak včera jsem byli u našich slavit můj a mámy zítřejší svátek, dnes jsme byli na obídku na zahrádce v restauraci, takže fajn, ted jel drahouš ujet nějaké kiláčky na kolo...

dívaly jste včera na hokej??? to byly nervíky, co???? a večer budou asi taky...
23. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
dad pjeeeeeekná fotečka :slight_smile:
23. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
Tak a mě už Kubíček hezky spinušká po večeřičce :dizzy_face:
23. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
Já už chci taky "hezkou chvilku" :angry: Já mám zatím jen ty "chvilky" :grinning:
23. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Sophie tak si užij pokoukáníčko na miminko-všechno bude v pořádku :slight_smile: :wink:
23. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Dneska Kuba pásl koníky a strašně se u toho řebil klukovi,který se na něj taky řebil-byl totiž proti zrcadlu.....no a my s taťkou jsme se samozřejmě řebili taky :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
Hmmmm tak už mě zase bolí prdelina,cuká mi tam jako pra.e :angry: To je asi z toho pátka :angry:
23. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Tak kdepak všechny jste?? Ještě před hokejem koukněte nakouknout na koníka
23. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
marhu to je děs ta tvoje prdelina...ti tě teda zrasili, prasáci...
23. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
já mám pro změnu srajdu po obědě v restauraci, nějak mi nesedl dezert a hned mi bylo divně...ale byla jsem jen jednou ,tak snad to bude ok, holt si dnes už jen povečeřím vařenou rýži :angry:
23. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
to musela být prča s tím zrcadlem :grinning: mělas ho vyfotit
23. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
tak jak ta bara, dnes tu nebyla tak jestlipak už neporodkuje
23. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.