• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahoj holky, všechny moc zdravím. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Hlásím návrat z porodky, jsme teda doma už od pátečního večera, ale nějak nebyl čas. Děkuji všem za gratulace a držení palečků. Zvládly jsme to v pohodě, porod byli sice nervi, ale zpětně si říkam, že to bylo moc krásný, teda když mi ukázali malou. Měla míry 3,56 kg, 51cm. Jo a mimochodem, pořád byla příčně, až opravdu v den porodu se otočila. Ale jak jsem čekala, prdkou dolu, takže jsme měli porod koncem pánevním. :grinning: Ale u císaře je to asi jedno. Je naprosto v pořádku, snad jí to vydrží. Já jsem taky v pořádku, dokonce mi v porodce pořád připomínali, že jsem po operaci a že bych teda měla odpočívat a že by mě mělo něco bolet. Ale já se cítím fakt dobře, bolesti byli tak 3dny a pak už jsem o nich téměř nevěděla. Z celýho porodu mě nejvíc bolelo vyndavání drenu z břicha, to teda bylo něco. :cry: :angry: :angry: První tři dny jsme trochu válčili s kojením, nebylo mlíčko, tak malá řvala jako túr, až jsem měla velkou krizi, co jako s ní budu dělat. Ale pak jsem se rozkojila, malá se uklidnila a teď je to veliký zlatíčko. A že je to holka? Se splnilo to, čím jsem pořád zlobila taťku, ale myslím, že vůbec není zklamaný, protože holka je, jak kdyby mu z oka vypadla. Taky kolem ní pořád běhá.
Zatím vám sem dam jen jednu fotečku Leontýnky, později přidam další, ale až mi manžel ukáže, jak se to zmenšuje, na to jsem antitalent. Až bude zase čas, tak se zase ukážu.
Jo a moc gratuluju Yes k holčičce a Baru, moc na tebe myslím, ať to máš rychlý a hlavně ať je vše v pořádku.
23. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
autor
jee a ja jsem první kdo vidí malinkou leontynku :dizzy_face: kach je moc krasna :dizzy_face:
23. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
a já druháááááá!!!!!!! ježiš, ta je krásnáááááá!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se nemůžu dočkat dalších foteček!!!!!! Ať vám dělá Leontýnka samou radost!!!!!!
23. kvě 2010 ve 23:20  • Odpověz
tak se nám to tu hezky rozrůstá :dizzy_face: jen tak dál :slight_smile:

Teda, tolik emocí najednou... :sweat_smile: Hokej, zlato...konečně Leontýnka....no, dneska asi dlouho neusnu!!!! :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 23:24  • Odpověz
juuuuuuu kach no ta je booožíííííííííííííííííí ja chci takyyyyyyyyyyyyyyyyy

a hokej supeeeeeeeeeeeeeer :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:27  • Odpověz
kach přesně o tomhle drenu dodnes mluví kámoška...že to bylo horší než rodit první dítě
23. kvě 2010 ve 23:29  • Odpověz
jo a kach, nemusíš nic zmensšovat, si to tady upraví samo, jen to dýl trvá než se to načte
23. kvě 2010 ve 23:30  • Odpověz
a kach teda váhu měla pěknou!
23. kvě 2010 ve 23:31  • Odpověz
Jooooo, nic nezmenšuj a hrň to na nás :slight_smile:
Já když vidím takový čerstvý miminečko, tak se začnu hrooooozně těšit na Matýska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale pak si představim porod a už se zas až tak netěšim :sweat_smile: :grinning:
Škoda, že to nemáme jako třeba slípky. Vyprdnu vejce a pak ho vysedim. To by bylo báječný :wink: :grinning:
23. kvě 2010 ve 23:33  • Odpověz
Kach mooooooooc gratuluji k Leontýnce....holky užívejte si to,každou vteřinu!!! Je to to nejkrásnější v životě!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 06:13  • Odpověz
Jinak všemk krásné ráno...u nás chčije a chčije a bouří,takže super počásko :grinning:
24. kvě 2010 v 06:14  • Odpověz
Jaru no neboj Matýska taky vyprdneš,ale prosím tě si na něj teda už nesedej jo :grinning:
24. kvě 2010 v 06:16  • Odpověz
Jůůůů já jsem chěla jít ještě spát,ale jsem z toho nějaká oživlá,konečně další miminko...teď budeme čekat na další a další a další :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 06:17  • Odpověz
Hezké ráno přeju :slight_smile:
teda, dneska čumákuju nějak brzo :confused: Zase přemejšlim a nespim, klasika :grinning:
24. kvě 2010 v 07:13  • Odpověz
Jaru a o čem přemýšlíš? :grinning:
24. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
autor
ahooj tak tady byl taky pěknej chcanec, pže venku je mokro, ale ted vylejza puchejř :sweat_smile: dnes mam v planu uklidit šatnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
ahoj tady je 23 ve stinu, ujetyyyyy
24. kvě 2010 v 08:40  • Odpověz
a sucho
24. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Tady už taky leze puchejř :sweat_smile: a je 14,6 stupňů :slight_smile:
24. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Jsem si teď uvařila meltičku s mlíčkem,k tomu sezobnu palačinku....pak tu mám ooobr hromadu žehlení,včera jsem žehlila,ale nedožehlila,protože mi to přerušil ten chcanec venku-kluci se mi vrátili z kočárkování mnohem dřív :grinning:
24. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Takže já dneska mám v plánu jen to žehlení a muchláníčko s klukama :slight_smile:
Uvařeno mám.
24. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
marhu mě taky čeka žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvařeno taky mame, takže až se tatka trochu probere tak pujdou ven, mame 18 stupnu, to je divny že mame víc jak v HK :confused:
24. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Nojo snad se to u nás taky ohřeje :grinning: Ale my tu měli šíleně...
Mě nikdo kočárkovat nebude,tak musím jak mě Kuba nechá...hm a už vedle řve :grinning:
24. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
halooooo, tady je slunečno a 20 ve stínu :grinning:
Marhu, přemejšlim nad těma návštěvama v šestinedělí. Příbuzní už se začínaj zvát a mě to začíná pěkně štvát.
Říkám si, že by měli mít trochu ohledu, šestinedělky potřebujou hlavně klid a co nejvíc odpočiku. Zvyknout si na novej život s prckem, najet do nějakých kolejí, a néé doma smejčit, připravovat pohoštění a vykecávat se s návštěvama. Na to nebude ani čas, ani chuť. Nehledě na to, můžou prcka nakazit. Byť pitomou rýmou. Takový čerstvý miminečko ještě přeci nemá takovou imunutu. No co myslíte, holky?
24. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
Jaru udělej si vše tak,jak to cítíš!!! Neber na nikoho ohledy a klidně jim to řekni!!!
Já třeba byla z návštěv nadšená,přišla jsem na jiné myšlenky a návštěvy byli u nás vždy jen na chvilenku :slight_smile: Ze začátku chodili jen rodiče,pak už jsem si pozvala i dvě těhulky-kamarádky :wink: :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
Takhle se chodí vyhřívat k balkónu náš pejsan,jak tam svítí sluníčko,tak si nahřívá kožíšek a já ho vždycky hledám po celém bytě,kde je :grinning:
24. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Marhu, ten je skvělej. Pohodáááář :grinning:
Heleď, a nebála ses, že třeba Kubíček něco chytne?
24. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Jaru k nám nikdo nevlezl ani s rýmou...oni by si to nedovolili...např.manžův taťka měl zrovna rýmu,když jsem porodila,takže viděl malého nejprve v novinách,pak na fotečkách a pak až později :slight_smile:
Takže ne já se nebála.
24. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky, v první řadě chci pogratulovat Kach, malá je nádherná :wink:
Marhu, pesan se vyhřejvá po dluhej zimě :grinning:
24. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Pro Janičku: přeji Ti k Tvému svátku všechno nejnejnej,hlavně zdravíčko tobě i miminku,které nosíš pod srdíčkem. Ať celé těhulkování prožiješ krásně a následné mateřství si užiješ každou vteřinkou :dizzy_face:

Přání k svátku - Obrázky a citáty na profil lide.cz
24. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.