• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tam měl být obrázek:
24. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Gin jojo zima byla dlouhá :grinning:

Tak Kubík mi usnul,tak jdu ven s pejsanem.
24. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak konečně zase spí, manžel jel pro rodný list, tak mam chvíli pro sebe.
Děkuji, děkuji, děkuji. Holky, taky se dočkáte krásných miminek. :slight_smile: Je to vážně to nejnádhernější co může být.
Sophie ten dren, to byl fakt porod. Navíc mi to vyndavala studentka, tahala málo, takže jsem řvala a nic. Až pak škubla, až mi tekly slzy. Blééééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :cry: :cry:
Jaru ohledně návštěv, je to asi všude stejný. Mě se v porodce dveře netrhly, jsem z toho kolikrát byla fakt unavená, některé návštěvy jaksi nevěděli, kdy vypadnout. A to nemluvím o tom, že nás zdržovali od kojení. Přeci jen před každým kojit nechci,že. A ikdyž jsem řekla, že tenhle víkend ještě žádnou návštěvu nechci, tak jsme jí tu přeci měli. A navíc mě ještě poučovali, v podstatě dělám všechno špatně. :angry: Tak jsem jim ani kafe nenabídla, aby rychleji vypadli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
Holky tak pro nezvané návštěvy vypnout zvonky a neotvírat!! :grinning:
24. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Jo a pro zasmání: jak jsme si celé těhotenství mysleli, že čekáme kluka(můj 100% instinkt :grinning: ), tak když manžel odjížděl z porodnice z návštěvy, tak mi říká: Už aby jste byli s klukem doma... :grinning: :grinning: :grinning: A to jí před tím koupal, tak se mohl přesvědčit, jak to je. Ale teda já jí teď oblíkla do modrého - růžová prostě není na skladě - a taky mam problém jí neříkat Lukášku. :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoooj Kach :slight_smile:
to je přesně to, co jsem hodně četla v diskuzích na netu, že návštěvy neví, kdy vypadnout a ještě maj tu "drzost", že poučujou, takže ty pak máš pocit, že všechno děláš blbě, že jsi vlastně neschopná. Což člověku na psychice taky moc nepřidá. Zvlášť v šestinedělí. A nezvaný návštěvy??? to bych se úplně nasrala. Neotevřu a basta :slight_smile:

A kdy budou další fotečky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Kdybych tak mohla neotevřít, ale byla to návštěva z manželovo rodiny, nechci dělat zle. A je zajímavý, jak ta psychika teď pracuje, alespoň u mě teda jo. Hned řvu, stačí fakt malinko.
Fotečky budou, vydržte :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
ahoj,tak se jen nahlasuju ze porad nic.holky ale ja uz mam bolesti a to uz me neprijde jako poslicci teda.dnes presne 1,33hod v noci me to vzbudilo a do rana do 7 hod jsem prochodila v kuchyni.ja nevim kdy to uz prijde ale uz at to je,ja sem od stredy pomalu poradne nespala,ja chodim jak mrtvola ale to jak do me hrabnul od toho dne to je takhle blby.jestli vydrzim do stredy a on do me zas hrabne tak se vsadte ze jeste ve stredu nebo nanejvys ve ctvrtek jsem tam.Jo a Kach moc gratuluju jeste jednou a je moc krasne fakt moc.tak ahoj holky moje ahoj
24. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
reknete me jak to mam uspisit kdyz mam bolesti !!!sex ten nepada v uvahu tak cooooooooooooooooo
24. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
Kach těším se na fotečky :dizzy_face:
Ježiši nechápu,jak může být někdo neohleduplný....mě každý dopředu volal-myslím jako naše rodiče a pomalu se báli zeptat,jestli se můžou na chvilenku přijít podívat :grinning:
Holky nedejte se!! Taky jsem jedné návštěvě-která se chystala,řekla,že budu ráda,když přijdou až po šestinedělí.
24. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Bara zkus horkou sprchu,když bolesti ustanou,tak jsou to jen sviňácký poslové....když nepomůže sprcha,tak už se chystáš :grinning:
Teď už můžeš jen čekat,vím,že je to hrozný,ale je to tak....
24. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
Jo a máš bolesti celého bříška? Ne jen dole? A máš bolesti pravidelné? Po kolika?
24. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
marhu ja uz se koupala v noci a ted pred chvili taky a je to porad stejny.
24. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
cely bricho i zada k tomu,mam to tak po deseti minutach,potom najednou zas az za 13min.neni to jeste stali ale uz to neni takova ta bolest co je jen takova o nicem tohle uz me nenechava ani spat chodit nic.i u pc ted stojim nemuzu ani sedet.
24. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
bolesti mam presne jako kdyz to mas dostat uplne stejny a porad me to nuti na zachod a pritom nepotrebuju
24. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Baru tak to už se chystáš!!!! Juchůůů!!!
Vydrž holka,pak to bude rychlovka-slibuju!!!!!!! Koukej se připravit do porodky,brzo pojedete!!!
24. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
marhu ja uz mam vse nachystany i toho lukase uz mam zabalenyho ,ja bych nemela klid kdyby to delal kamil vis jaky sou chlapy.
24. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak se snaž načerpat trochu sil....jůůů já už se těšíííííím na zprávičku,že už je Tomášek na světě :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
neboj hned to jaru bude vedet pokud teda nepojede jeste driv nez ja i kdyxz to si uz ted momentalne nemyslim.ja ji napisu klidne v noci ,muzu napsat i tobe jestli chces .
24. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
jdu si lehnout zkusit trochu spat ahoj
24. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Trochu se prospi ať máš sílu :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoooj...bara a neměla už bys jet?? jak to máš daleko? to pak půjde rychle!!
24. kvě 2010 ve 12:16  • Odpověz
jééé marhu děkuju, to je asi pro mě vid ta kytička, jsi hodná a obdivuju tě, že to tak všecko ohlídáš!
24. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
ahoj sophi,vse nej nej k svatku a ne sophi ale JANIČKO,SOPHI SVATEK NEMA.ted ctu jak umrel ten muk to je sila
24. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
doprcic holky me to tak bere,ja se tady krotim jak paragraf ale porad to na porodku neni
24. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Sophie nemáš zač :dizzy_face: Já mám v tomhle přehled :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Bara ještě se nezkrátila doba kontrakcí?
24. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
marhu ja uz to nehlidam ja vubec nevim,me to prijde jako ze me o boli porad
24. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
bara neměla bys fakt radši jet??já bych už byla podělaná strachy abych dojela...co voda?
24. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
seber se a jed....teda - at te někdo odveze
24. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.