• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ježiši mě už zase honí mlsná a nic tu nemám :frowning2:
24. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
to je v prdeli, nevím na co jsem ty sukynky kupovala :cry:
24. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
autor
marhu my ted furt mame v lednici sušenky, ale budu muset přestat, nebo budem obě jak koule :grinning:
24. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Mě už právě došly zásoby...nikde nic sladkého jsem nevyštrachala...achjo...
24. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Už píšu taťkovi,že po cestě domů má něco nakoupit :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
Sophie, vše nej nej k svátku!!! Krásný bříškooo :wink:
24. kvě 2010 ve 14:10  • Odpověz
Sophie krásný bříšenko :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
Hm tak na nás se zase ženou černý mračna,to se ven asi nepůjde.... :angry: :angry: :angry: :angry:
24. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
krásný žádný, vid marhu :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jak žádný? To víš,že je to už krásné začáteční těhubříško!!!
24. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
jo a marhu to ti musím říct....občas posílám todkaz na tvého kubíka fotku mému chlapovi do práce, moc se mu kuba líbí. a když jsme kupovali ty dupky s kačenama tak si udělal - no takové má přece Kuba, ne? :slight_smile: no já myslela že padnu, já si to nepamatovala a on ano :slight_smile:

ty tepláčky by vám byly malý, ty jsou 0-3měsíce, ale neodolala jsem :slight_smile: mají tam boží věci za pár kaček a každý pondělí nová várka :slight_smile: ale už brzdím, radši až tak po 20tt, a tzaky bych ráda už kupovala růžový nebo modrý
24. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Se koukni ke mě do albůmku,já první fotku dělala v 15tt ...já tam prostě bříško už vidím!!!
24. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
jsi hodná :slight_smile: no já taky, předtím jsem byla jak obrácenej lavorek :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Sophie jéééé to je krásný,tak to máš hodně pozorného chlapa-to je něco jako ten můj,taky je v něčem dost všímavý :dizzy_face:

Nojo jen co budeš vědět co to bude,můžeš nakupovat barvičky...já teda od začátku jela po modré,já to prostě tak cítila :grinning:
24. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Tak jdu krmit a budeme čekat na taťku,tady je normálně tma jak v pekle :angry:
24. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoooj ženy,
jsem zpět. Chcípám vedrem. Jsme zpařená jak jetel. Tady to slunce praží a je děsný vedro. Byla jsem ve městě utrácet, koupit si pár volnějších triček, který unosim ještě v těhu a pak po porodu, až mi tam zůstane ten špekoun :grinning: Jo a taky váhu. A hned jsem zjistila, že si mě vůbec neváží :wink: :grinning:

Slyšela jsem v krámě o tom Mukovi, prej snad sebevražda. No to je mazec :unamused: Já ho teda nikdy nemusela, ale tohle mě teda vzalo.....

Baruuu, držím palce, ať už se to konečně rozjede!!!!!!! A všechno jde pak hladce :slight_smile: Chce to už nějakýho chlapa sem :wink: Já tě určitě nepředběhnu. Poslíci už zase ustaly, takže normálka, nic se neděje.....zejtra na dalším monitoru bude vše jako minulej tejden, takže nic.

Sophie, krásný začínající těhubříško máš! :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
jaru a to ještě není žádný vedro!
24. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky mrkněte, ti jsou božíííííí

http://www.fler.cz/prodane-zbozi?page=4&uid=11415
24. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
Holky jdu vás pozdravit a chce se mi brečet.....jsem 6.den po ET a už jsem začla krvácet......já su úplně v hajzlu :cry: :cry: to přece není možný :frowning2:
24. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
Tyjo byli jsme venku a je tam teda na zdechnutí...strašný dusno...ono je snad i vidět,jak se ta voda z chodníků vypařuje Kluci šli dál kočárkovat a my už jsme s pejsanem doma..ten měl jazyk pomalu až na zemi,já jdu teda žehlit...
24. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
Jaru taky potřebuji ještě nakoupit nějaké vršky,teď jsem si koupila dvoje rifličky,tak ještě něco k nim...jinak na léto mám všechno,sukýnky a tak do toho se vejdu :dizzy_face: Jen ještě nějaké letní botky budu muset pak pořídit,já mám všechno na podpatcích a špice :grinning:
24. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Asi si pořídím jarmilky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
Sophie to je krásný :wink:
24. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Prdulko to snad ne!!! Ježiši ať je to jen nějaký hematom nebo něco!!! MOooooc na tebe myslím-drž se!
24. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
Prdul, vydrž, to se občas stane a jsou pak stejně // Držím Ti moc palečky.
24. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
prdul to je pech teda!!! a tak brzy...
24. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
ahoj tak u me bezezmen.prdulko neboj to jeste nic nemusi znamenat,to muze bejt jeste vse ok a bude,ja ti to tak moc z celyho srdicka preju.pockaj jeste par dnu.
24. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
U nás byla teda příšerná přítrž a hromy blesky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Konečně to přestalo a i Kubulínek mi usnul :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem před chvílí teprve dorazila domů, jsem ko...
včera kvůli hokeji jsem byla v práci do 1 do rána,šla jsem spát v 1.30 a před půl sedmou už vstávala, jela vlakem do Prahy - 2,5hod. a pak po Praze než jsem se dostala do Gennetu další skoro hodina... je to tam celé rozkopané kvůli tomu tunelu co tam dělají... na zpáteční cestě asi 1km před zastávkou kde jsem měla vystupovat vypadla elektrika,protože tam byla předtím průtrž s kroupama,tak jsme vystoupili a ten zbytek cesty došli po kolejích...
a jinak?? přítel dorazil asi o 20min.dýl,ale doktorka byla moc hodná, počkala na něj i když tam zrovna nikoho jiného neměla... a vše je v pořádku,termín mám dle utz 4.12.,dle menzes 2.12. takže spíš toho 4.12. protože cyklus mívám delší...
jinak nás tam poslal Mrázek z Iscare a platila jsem za to 1100,-kč,ale sestřička říkala,ať si zkusím zavolat na pojišťovnu že některé to proplácí, ne tedy VZP to mě upozorňovala hned, ale tu nemám,tak tam zítra zavolám...
prcek byl v pohodě, klidný, nechtěl se moc otočit,tak mi říkala,ať si sednu, pak lehnu na jeden bok, na druhý aby jsme ho rozpohybovali,ale nedal si říct, takže pohlaví nám vůbec neřekla......
a jinak ukazovala ručičky, nožičky, očička, prstíky,..to jsme poznali,ale jak zabrousila do orgánů,tak to byl konec..
celé to trvalo asi 15min.ale ok...
a teď nějaké hodnoty, vy co to už máte za sebou,tak mi určitě poradíte nebo řeknete zda je to ok a hodně v normě:
CRL - 57mm
BPD - 20,7 mm
NT - 1,3mm = 0,85 MoM
nosní kost. - přítomna
FHR - z-skóre - 171bpm/0,80
pulsace normální
kombinované riziko T21 - 1/20 950
riziko T 21 a priori dle věku - 1/760

a krev: PAPP-A 0,8mIU/ml = 0,85 MoM
FSHCG - 35ng/ml = 0,53 MoM
jsem z toho blázen,ale alespoň tu nejzákladnější hodnotu víte která je na ty vady, tak poraďte, já ani nevím,kolik měří, to taky neříkala,fotku jsme taky nedostali...

jinak se na to chodí ve 13.tt a v 10.tt se odebírá krev...

jdu vás dočíst a pak ještě kouknu...
děkuji za info
přeji pěkný večer
d.
24. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dando tak to cestování je šílené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě to pojišťovna taky proplácena,platila jsem 1500,- :wink: Takže prcek bude pohodář/ka,že by další stydlín/ka?? :grinning: Hm to ten náš byl už v bříšku od malilinkata pěkný exhibicionista a teď je taky :grinning: :grinning:
Jinak hodnoty máš o.k.-kombinované riziko je super :wink: A měříte 5,7cenťáků :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.