• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Všem hezký večer,už jsem se vykoupala a jdu zalehnout k telce k manžílkovi...pa pa pa
24. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
marhu,
díky moc.... budu věřit že to je ok, přece jenom jsi zkušenější... :wink: :wink: :wink:
leontýnka je nádherná, mooooc gratuluju ještě jednou...
sophie, bříško máš moc pěkné asi tak stejně veliké jako já, jen já mám trošku jiný tvar, jde mi to už i víc nahoru, u tebe je to zatím orpavdu jen ten těhu špíček...
prdule, neboj snad to bude dobré, přesně to samé jsem teď měla já po posledním IVF, špinila jsem, a docela silně od 6.-10.dne po ET a bylo to asi tím,že tam bylo i druhé mimi a to pomaličku odcházelo,taky jsem měla hrozný strach,ale na druhou stranu jsem si říkala,že to je poprvé jiné než předtím a že to má hodně holek a najdou // a opravdu, už ten 9.den jsem zkusila testnout a byly tam //, i když slabé,ale byly a pak už jen sílily a teď jsem ve 13.tt tak doufej....
pěkný večer všem..
d.
24. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahooj dandi, tak taky se vám nechtěl otáčet, já zase musela kašlat a různě do mě dloubala :slight_smile: ale u mě to fakt nemohla naměřit :unamused:

to co mi naměřila bylo taky NT 1,3 a to je super...

vše máš určo ok!
míra miminka je to CRL, je to jen od temene po kostrč (bez nohou)
24. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj, tak je to v háji....jsem totálně nastydla, zvracím a mám krk v jednom ohni a začala sem včera krvácet, tak jdu dneska na gyndu a k obvodákovi.
25. kvě 2010 v 06:35  • Odpověz
Hezké ránko :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 07:02  • Odpověz
Sariku moooooc na tebe myslím,ať jsi brzo zdravá a to krvácení ať nic není
25. kvě 2010 v 07:04  • Odpověz
Vstávat a koníkovat.
25. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Já odbíhám od vaření a tady stále nikdo,co ještě chrníte,co?
25. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Jaru má dneska vlastně monitor...tak jsem zvědavá :dizzy_face:
Baru a co ty? Tlačíš? :sweat_smile:
ahoj marhu,ja nic,jen sem se zase ve 3hod v noci koupala takze noc opet bezvadna ale jinak stale stejny,vecer me to preslo a pak v noci opet po 10 min.
25. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
Baru tak prostě se to chystá...já si tipuji,že 27.6. je Tomášek venku :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 08:22  • Odpověz
veris ze tohle me uz nebavi???a hlavne kdyz ses nevyspala tak to je vubec na nic. :unamused: a ja uz mam takhle 4 noc probdelou,sem vecer lehla k televizi a kamil rikal ze asi 2 min a nevedela sem nic o svete,ja byla taaaak vyflusana.vubec nemam silu fakt.jetse ze ten kamil se ted postara o toho lukase jinak bych asi zhebla fakt.
25. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
marhu presne sem to rikala zitra do me hrabne a poradne a rikala ze jeste bud zitra pojedu nebo nanejvejs ve ctrvtek.kez by to tak bylo.
25. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz
Sarí, držím palečky moc, drž se.
25. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
vis jak sem psala ze se porodu bojim a jak!!!!!tak ted se modlim za to aby to uz prislo protoze tyhle posledni dny to je peklo aspon pro me teda jo.
25. kvě 2010 v 08:25  • Odpověz
sari ahoj neboj to bude v poradku ,oni jsou uz zakously a nepustej se neboj
25. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
jo a co tyPrdule!!!!!!!ozvi se.
25. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
Baru jak to jen jde,tak se snaž spát,ať máš pak sílu....Vím o čem mluvím,já byla totiž strašně ospalá a myslela jsem,že nebudu mít vůbec sílu tlačit...
25. kvě 2010 v 08:28  • Odpověz
no a co myslis ja,ja opravdu sotva koukam.a ted kdyz si muzu lehnout a jsem tu sama tak me to nejde,zas me tak hrozne prijemne poboliva bricho :angry: a to nejde usnout.
25. kvě 2010 v 08:31  • Odpověz
Baru tak to pak budeš usínat mezi kontrakcema :grinning: :grinning: Já vždy když měla tu minutu volnou,tak se mi chtělo strašlivě spát :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 08:33  • Odpověz
Tak už jsem ukuchtila rizotko,Kuba už si tady hraje pod hrazdičkou a půjdu ho nakrmit k telče :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
jojo :wink: jak delas rizoto,kureci maso ???a jakou tam ted davas zeleninu kdyz nic nemuzes????
25. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
a kde jsou proboha holky yes a bams,kach se aspon nahlasila !!!!!!!
25. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
co to tady je stim casem???????neni pul 11 proboha
25. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
Baru já to mám bez zeleniny,jen si to postrouhám sýrem :grinning: Manža tam zeleninku má :angry:
Jdu krmit pa pa pa
ahoj
25. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky,
dnes valím do práce, dopoledne mám zařizování a pak příjdu až někdy po 7 hod.
večer přijede domů přítel s mojí mamkou,byla někde v nemocnici na vyšetření blízko nás,tak tady přespí a pojede domů až zítra večer, tak se asi neukážu až zítra navečer....
tak doufám,že tady do té doby budou už nějaké pozitivní zprávičky a třeba i miminka...
že baru,????
sariku myslím na tebe,snad to nic nebude,ale raději si tam zajdi...ať máš klid a jistotu.
prdule tak jak??
pěkný den všem...
d.
25. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
holky uz me to zas bere jak vcera,ja zitra reknu doktorovi at me udela ten hamiltnuv hmat,no ono to stejne nemusi pomoc ale teba joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo,zas se tu kroutim jak paragrav,jdu si napustit vanu
25. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.