• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj holky zatím jen na skok, byla jsem na NT, krev bude pozdeji ale podle UZV jsme v porádku, jenom se porád mimčo točilo prdelkou, pak sem kašlala, točila se, brali mne zespodu i pres bricho, ale pak se umoudrilo a mame hodnotu NT 1,79, prý je to dobré, tak uvidíme, zatím pridávam fotky a pozdeji se ozvu, papa a pekný den, :sunglasses:
baru, nepojedeš radši k DR. dnes? nenazahuj to, jenom se vysílíš a potrápíš(muj nazor), ale moc moc moc na tebe myslím a držím palce :wink:
25. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoooj ženy :slight_smile:
Tak jsme zpět. Monitor v pořádku :slight_smile: Matýskovi se daří báječně.
Pak byla klasická kontrola a konečně se něco pomalu začíná dít! :dizzy_face: Dr. mě ošahala a říkala, že je nadšená, že "nález" vypadá moc pěkně, že už jsem otevřená na 1 prst :grinning: Takhle to prý může vydržet i další tejden, anebo taky do třech hodin můžu bejt už na 3 prsty :grinning:
Ale já myslim, že ještě vydržím. Nejdřív přece Baru :wink:

Dneska je zatim fajn den. Ludva svítí, všichni se na mě usmívaj, jsou milí, mamce je dneska líp, že jsem jí slyšela i se zasmát. A hlavně, možná jsem přišla na to, čim jí budeme dodávat energii. Coca colou!!! Říkaj, že je dobrá na trávení. Tak jsme jí colu včera naordinovali. A dobrý!!! žádný bolesti, ani po ní neutíkala na wc. A vzhledem k tomu, že je plná cukru, mohla by jí trochu vyživit :slight_smile:

Tak já si vás jdu dočíst :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Sariiii, co to čtu? :unamused: tak držím pěsti, ať to krvácení nic není. Dej pak hned vědět!!!!!!

Marhu, 27.6.? :wink: :sweat_smile: Chudák Baru, to už by jí asi mrsklo :grinning:

Baru, sakryš, to to trváááá. Dejte si večír dlouhou prochajdu, sex, zapij to maliníkovým čajem, zejtra tě prohrábne dr. a to by bylo, aby nebylo!!!! :slight_smile:

Moniiii, no to jsou krásný fotečky!!!!! :dizzy_face: gratuluju k úspěšnému utz!!!! :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, tak já jsem zase smutná, blya jsem na kontrole v poradně a mimi pořád kolem sebe téměř žádnou plodovku, už jsem z toho na prášky. tak opět ani fotku mi nedali, ańi změřit ho nemohl, tak jen obvod hlavy a podle toho je přesně 13+5, takže dobře, i srdíčko buší, ale já už se bojím, že to nebude jen tak. příští týden jedu opět do motola na ten nt, ale to stejně zase nenaměří. úž se začínám té vývojové vady bát. za´14 dní budu muset opět ke svému dr do CARu kvůli výsledkům z krve k NT...

proč prostě si to kurna nemůžu užívat...nechci aby to třeba skončilo nařízeným potratem ve 20tt

a ted vás jdu dočíst :cry:
25. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
jejda sari jak jsi dopadla???
25. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
jaru tak super, že máš vše ok a něco už se trochu zasčíná dít...já jsem tak unavená holky, jela jsem busem, pak ještě městskou, po praze to je jak na tankodromu, to byly otřesy, že jsem myslela, že to mimino ze mě vypadne...snědla jsem polívku a asi si chvíli lehnu, mám nějak po náladě :cry:
25. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
Tak jsem byla venku...docela fouká,ale jde to...hlavě,že neleje jako ráno :angry:
25. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahoj holky,díky že na mě myslíte,já pořád nastejno špinění i krvácení,břicho mám nafouklé jak balon,nechcuuuuuu aby se mrcha hnusná rozjela.....ale zkoušela jsem testík(Best)-prý ale nejsou spolehlivé a byl tam duch ale až po limitu :frowning2: achjo další neuspěch fakt neunesu :cry:
dando tak si mě trochu uklidnila :slight_smile:
Bara prcek se tě teda drží,se mu nechce z bříška :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Moni krásné miminko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda vy máte všechny nějaké stydlíny/ky,ten náš se pořád ukazoval :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ježiši no jo!! Já se zabívala totiž červnem,tak jsem to Baru napsala!! Omlouvám se,Baru,tak dlouho by to nikdo nevydržel :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
Musím krmit :grinning:
25. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
a moni gratuluju moc!!
25. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Moni, krásné fotečky a dobré zprávy!

Jaru, tak vidíš za chviličku budete mít Matýska už u sebe :wink:

Prdulko, vydž ještě, to se ještě může všechno změnit. Ten duch i když po limitu je dobré znamení, přeci jen je po ET ještě brzy. Držím palečky.

Sophie, drž se, bude to dobré, musí být, věřím tomu. Myslím na Tebe.

Baru, tak co, jak je???
25. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
tohle jsem našla o málo plodovce a už řvu :frowning2: proč já pořád musím mít nějaké specialitky

V praxi se porodník orientuje podle definovaných ultrazvukových kriterii. Je důležité rozpoznat nedostatečnost placenty, jenž má výrazné klinické následky. U plodu může být příčinou zúžení močovodů nebo močové trubice, nevytvořené ledviny a jiné vrozené vady.
25. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
holky ja nejak nestíham, ale poctive vás čtu
sophie, mimino roste, neboj vše bude oki, a ty si konečne začneš užívat, rika se prece že co zle začína to dobre končí :wink:
doufám že sari je v porádku
prdelko nadej umírá poslední a ty si ver, a hlavne mysli pozitivne :wink:
baru, takže se ti to taky blíží? :sweat_smile: další mimčo, supr :wink:
marhu malej je krásnej klučina, pripravuj brokovnici :grinning:
dad i Nikča nebude mít nouzi o nápadníky, ma neodolatelný usmev, a když to spojíme s Kubičkovejma kukadlama, no pareček jak vyšitej :grinning:
tak a ja opet bežím, snad už zítra bude více času, zatím holky pa
25. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
jo a taky už mám navíc 3kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Sophie drž se,já moooooc věřím,že to bude o.k.,já měla zase plodovky hodně,teď bych ti ji ráda klidně dala. Věřím,že to mimísek zvládne a nebude to nic vážného :slight_smile: :wink:
25. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
Jaru já byla na 1 prst otevřená tři týdny :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Prdule drž plod :dizzy_face: Test by ti to jen tak neukázal....buď v klidu a věř!!!! Miminko tam je!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Monča nám tu dělá dohazovačku,co Dad? :grinning:
25. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
Marhu, teď jsi mi zkazila radost :sweat_smile: :grinning:

Sophie, určo to bude v pohodě! :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
holky tak nepatrna zmena,uz 2hod.mam pravidelny bolesti o deset min.tak snad se to uz rozjede snaaaaaaaaaaaaaaaaad jooooooooooo!!!!!a jestli se to zastavi tak si pichnu vodu sama.ahoj zatim a kdyztak dam vedet nebo se ozvu
25. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
marhu 27.6??????????????????neblazni copak sem slonice :grinning:
25. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Baruš, drž se nám, držím palec . . .
25. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
tak bara už ho vyprdni to bude raz dva tři uvidíš!!
25. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Holky, tak já se pomalu loučím a na zítra mi držte palečky! Pa
Jsem ráda, že Vás mám :wink:
25. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
sophi raz dva tri!!!a nic :grinning: :grinning: ja bych to ale takhle brala a neplas s mimi neboj je upne ale uplne v poradku.
25. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
veru dekuju a neboj taky ti drzim palce at je vse ok a ono je.
25. kvě 2010 v 16:44  • Odpověz
prdulko nestresuj bud aspon trochu v klidu,mimi tam mas tak uvidis ze to dobre dopadne.
25. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
autor
bara ty si ještě cela :angry: koukej skočit na tatu at už je tomašek na světě :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.