• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Baru snad to bude už u tebe rychlé!!! Druhý porod by tak dlouho trvat neměl :wink:
25. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Veru na zítra tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: Těším se na dobré zprávičky!
25. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
Tak nám dítko už spinušká...tak jdu nachystat něco k papu a zasedneme asi k telce...Dneska dávají Zdendu,tak se těším :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
autor
marhu taky nikča už haja, ja mrknu na ordinačku a pak na zdendu :grinning:
25. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Fůj na ordinačku,jo?? Ježiši co na tom máte :sweat_smile: :grinning:
25. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Všem hezký večer :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj holky, sophi, neztrácej naději uvidíš, že příště bude mít prcek vody jako při povodních :wink:
baru, už nás nenapínej a masti do porodky, pořád musíš mít něco extra :wink: :grinning: :grinning:
marhu, dneska u nás bylo krásně :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
tady je to dneska mrtvý........... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
tak jsem koukla na zdendu a normalně mi na konci kapla slza, jak byl na ty šumavě a dal jim tři hvězdy :sweat_smile:
25. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
Dad, já se musela přemáhat. Nemůžu vidět někoho brečet....a hlavně, ti dva vypadaj jako děsně hodný lidi.
Už loni jsme si říkali, že tam do té hospůdky sjedeme, ale pak to nějak vyšumělo. Teď jsme pevně rozhodnutý!!!! :slight_smile: Šumavu zbožňujeme a ještě když se tam tak báječně nadlábneme :dizzy_face: neni nad to se pořádně nažrat :grinning:
Tak já mizím do pelechu, jsem nějaká mrtvá....zetra nasepsanou! brou noc
25. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
jaru přesně, můj chlap pořád říkal, že tam sjedeme a že ti dva jsou děsně milí, jak si tak hezky nevěří a jsou skromní :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
Hezké ránko...

No holky,tak bude sraz na Šumavě!! Dělají i ubytování....my se tam chystáme příští léto :wink:
26. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
Tak jdu krmit,pak jdeme s pejsanem na stříhání a kočárkovat-doufám,že nezmokneme :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2010 v 07:15  • Odpověz
dobre rano, kočeny, tak já vypravila muže na služebku, bude prič do pátku :frowning2: jede si do Slovinska nekam k mori :confused: bych s ním hned jele kdyby se dalo
to mne čeká dnes uklid, jako každou stredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady je zataženo tak snad toho ani nebudu litovat a nepotáhne mne to ven
preji vám krásnou stredu a nezapomente že streda = zástrčkový den :grinning: :grinning: :grinning:
baru a ty pádluj už, malej klepe na dvere :sweat_smile:
jaru i ty už maš na male, že? držím palce a nezapomen že nejsem sama co bude v duchu s tebou a držet ti všechny palce (dtto i pro baru) :wink: :wink: :wink:
tak já jdu na ten uklid at to mám čím drive za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko, to máme zase hnusně, co ...a pak mám mít dobrou náladu :confounded:
26. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak se konečně po dlouhé době hlásím. Nevím, jestli to už víte, ale bams má taky holčičku Barborku a nakonec taky císařem. Ale jsou zdravé a už jsou doma. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
To je naše princezna. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
jéééé ta je krásná yes, a já ji vidím první, jupíííííí...moc moc ti blahopřeju!!! a jak je?jak zvládáte?
26. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj sophi, moc děkujeme, jj, už je fajn, v nemocnici to bylo dost dlouhý, pořád mě nechtěli pustit, vždyť sem tam byla skoro 14 dní, hrůza, ale doma je to paráda, malá je hodná, jen v noci se jí nechce moc spát, ale to se snad časem srovná, ale jinak je to fakt zlatíčko :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
o bams nevíme!
26. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
no je moc pěkná :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
už jsme tady říkaly, že se těšíme na nové fotečky!
26. kvě 2010 v 08:46  • Odpověz
bams to vyvolávali,ale nezabralo to a tak ji nakonec taky vzali císařem, má krásnou holčičku, tak se taky určo brzy ukáže :slight_smile:

už sem tam pár fotek dala a budu postupně přidávat další :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
tak já jdu mrknout :wink: a vyndej si ten 43tt a dej si tam 1dítě :wink:
26. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
jj, no vidíš
26. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
krásný fotky!! no a komu je malá víc podobná? :slight_smile:
26. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
koukám že bara tu dnes ještě nebyla, jeslti už taky nerodí, tu to čeká každou chvíli
26. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
já ti ani nevím, většina říká, že je taťkova a jen dva lidi řekli, že je po mě, ale ono se to bude každým dnem měnit, tak uvidíme :grinning:
26. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
to jo to bude každý týden jinak, ale holčička by mohla být víc tatkovi :wink:
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
jen ať už porodí, hned se ji uleví a bude mít prcka u sebe, to je fakt úžasnej zážitek, já ji sice viděla až jako druhá, první ji viděl manža, ale i tak to je nádhera
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.