• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
aale sophie, prestan, ber to tak že tady na jihu Slovenska, je uroda vždycky nejlepší co se týče zeminy a podnebí, tak to asi prospívá i mne :wink: ty to tam máš taky neboj, jenom je to dobre uložený a auž ted si z tebe delá to mimčo šoufky a chce abys ho hledala, takže sophie priprav se na :wink: mooooc vych...y detátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: koukni co s tebou delal na začátku, byl i nebyl, no co srandu si z tebe delal už na začátku, tak co chceš? nebooooooooj je tam :wink:
20. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
holky sem se chtela zepat taky vas tak silene bolej kycle???me hrozne ale to asi ta vaha ze???
20. dub 2010 v 10:59  • Odpověz
sophi vis co bych ti prala ale nemyslim to ve zlim proboha aby si tejden blila a blila a blila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a uveris ze ses tehule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako sem to mela ja ale ja to mela do 5 mes tobe bych to dala jen na tyden ok. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
sophie: Některé holčiny jen zvracej a zvracej a hubnou......
si představte v mým caru řekli ted jedný holce - řekl jí to ten debil co mi tak zadělal a řekl že mám v děloze jen sraženinu - že jí ukončí neschopenku, protože ona si chce najít nového gyndaře a ještě ho nemá...a když se zeptala, jestli by mohla u nich zůstat dál - co ž chci i já a a ni se nad tím nepozastavili a dali mi průkazku - tak jí řekl že neberou!!!! no chápete???je jako já 9tt, neudělal jí ani fotku!!!!ten člověk má asi nějaký problém....je to takový mladas o kousek starší než já....
Bara: já sem moc ráda. že to jde mimo mě... jen občas prostě nemůžu nic jíst.... mám hlad ale nemůžu a žaludek jak na vodě.... ale jinak ok, blila sem jen jednou
20. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
tak to si sophi dlouho nevrznul magor jinak se to neda vysvetlit.
bara víš že já bych snad taky brala abych se poblila :grinning: se teda rouhám :slight_smile:)ale už mám doma čerstvý zázvor na čaj, kdyby náhodou :grinning:
sophie: takovýho amatéra poslat fakt tak do pr....
20. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
a v caru budu platit 2500za pulku těhotenstvíííí, docela dost,co???
Baru kyčle mě taky bolí a vůbec celý spodek. Prý je to normální, asi je to tím, jak se to tam roztahuje a i tou váhou.
sari ja neblila snad ani jednou jen to daveni ale kazdodenni a celodenni dlouhy 3 mes.bylo to otresny fuj,sem se bala rano vztavat ale prezila sem.
no sophi to se teda rouhas. :grinning: :grinning: :grinning: nevis o co jde :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
sophi za co budes platit????
Moni, neřekla bych to líp. Jojo Sophie, malej nebo malá bude peknej kujón :grinning:

Baru, kyčle ne....mě už asi měsíc pobolívá spodek. Jak kdyby se už tlačil ven, ale přitom všechno zatím drží. Už jsou ti naši mrňousové těžký, noo. Za jdu za chvíli na gyn, tak se zeptám, jestli už jsme překročili 2 kilča. To máš pak jak dva pytle mouky mezi nohama, a to už je sakra znát :grinning:
kach jooo to sem nevedela,spodek me neboli jen ty kycle ale hooodne.
20. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
já si koupila čajík zázvorový a lízátka.... tak občas si to dám, když mám žaludek na vodě a pomáhá
tak jsem zvedava jaru kolik bude vazit ja ani nevim kolik ma ten muj nuninek.
fakt je divnej...ona chudák uplně zoufala včera nevěděla, co dělat, nakonec tam ukecala sestru, aby ji tu neschopenku nechala a ze se jim ozve, tak jsem ji rekla at se neda a zavola doktorovi, pod ktereho patri, nebo tomu, ktery nasel tehu u me, navic to jsou oba zakladatele gestu, urcite by s ni jednali jinak...dyt kolik prace maji s tehulema? par kontrol....a maji z toho dobrý penize...a ona je z prahy a prý malokde nove berou a jeji gyndar nemá UTZ tak k nemu nechce
20. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
sari me lizatka teda vubec nezabirala ani ty prasky moc ne ale ten caj to byl luxus za kterej bych byla ochotna dat milion :grinning: :grinning: :grinning:
no gest je soukromej takze se tohle plati, jako za nadstandartni peci, jinak když tam holky chodi na gyndu tak 1900 za rok...a pry uz to tak je leckde v praze...
Sophie, to je sprostý :angry: :angry: :angry:
20. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
faaakt ,tak at se podle toho tam chovaj kreteni.
20. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
oni se taky chovají vysoce profi, ale tenhle jim to teda znaaaačně kazí
20. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
je uz prisli kluci ,no teda ten lukas ma teda mrte tech nestovic na ty noze.tak ja jdu mazat.ach joooooooooo
20. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Baru a Jaru mě ten spodek bolí, jako kdybych měla prasklou pánev či co, kyčle taky bolí a ještě v zádech. No stoletá babča je proti mně čipera :grinning:
20. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Sophie, to jsou pěkný magoři. Člověk aby se jich ještě doprošoval. Já si vždycky myslela, že doktoři jsou tu pro lidi, ale opět vidím, že je to naopak :angry: Bílá šlechta.... :angry: člověk jim musí lízt do zadku, aby člověka milostivě vzali....noo kde to jsme?!?!?
Takovej podobnej přístup jsme zažili tady v Budějvíchc na onkologii. Kašleme na ně a budeme maminu vozit do Brna.
20. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
tyjo jaru až do brna....nebyla by lepší praha?nějaké špičkové centrum?
20. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
no a to co se stalo mě, že nikdy nebudu rodit v Pardubicích. Před těma 2 lety co sem byla těhu, tak mě v 9+4 oznámili, že nebije srdíčko, to byl pátek ve 13:00 a dr. z Gennetu mě řekla, at hned jdu do nemocnice se domluvit na revizi.. tak sme jeli zpátky já ubrečená a chytli jsme dr.Mindžák... pitomec.... on přišel, na chodbě začal číst zprávu nahlas před lidma, takže tam četl plod bez srdeční akce... hmm a co čekáte že s tím jako ted v pátek odpoledne udělám.... vrazil do mě zrcátka uděla UZ a já už sem tam na revizi nešla, zlatá chrudim...
20. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
já už tu včera řekla, že už má asi deformaci a nemá rád ženský :grinning:
20. dub 2010 v 11:11  • Odpověz
Manža se tam na něj rozeřval... a ted jak sem 7.4 na pohotovosti, tak 6 měl službu, ufff tak sem ho nechytla
20. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.