• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
a kojíte v pohodě?
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
jj, kojíme, sice to byl ze začátku boj, protože po císaři trvá trošku dýl, než se objeví mlíko, tak chudinka v nemocnici brečela hlady, museli ji dokrmovat, ale teď je to dobrý, ale jak ji často přikládali, aby se spustila laktace, tak má rozhryzaný bradavky a docela to bolí, teda teď už víc ta jedna, ale mažem, tak se to snad taky spraví
26. kvě 2010 v 08:54  • Odpověz
já nebudu mít nikdy klid, od min.týdne zjistili, že má mimino výrazně málo plodovky, tak se klepu
26. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
nebo si kup takové ty kloboučky jak používala marhu...já budu díky vám vzdělaná! jen aby mi to k něčemu bylo :frowning2:
26. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
neboj sophi, ta plodovka se srovná, a bude ji akorát, uvidíš a na konci budeš mít krásný zdravoučký miminko :wink:
26. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
jo ty klouboučky budu dnes schánět
26. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
no nevím, bojím se...asi mě poštvou na nějaké ty genetické testy, příští týden se chtějí pokusit o NT screenig znova, ale to se jim opět nepodaří, když tam není ni vidět, včera sjem byla u svého dr. a bylo to totéž :frowning2: může to být způsobeno i vadou placenty nebo vývojovou vadou, třeba něco s ledvinami nebo moč.cestami :frowning2:
26. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
já prostě nemůžu mít klid a pohodu :angry:
26. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
no ale nebudu tě s tím otravovat, ty si to ted poořádně užívej! a jak tatínek si užívá? :wink:
26. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
sophi buď v klidu, uvidíš, nic to nebude a vše bude v pořádku, víš jaký si měla začátek, tak to asi nebudeš mít lehký i nadále,ale nakonec se ukázalo, že tam mimčo je
26. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
jj, tatínek je nadšený, jen to spaní mu nedělá dobře, malá totiž v noci nechce spát, teď má dovču, tak je to dobrý, ale až půjde do práce, tak to bude pro něj záhul :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
:slight_smile: on to zvládne, a malá se srovná, uvidíš
26. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
já musím letět, malá se hlásí o svačinku, tak zatim pa a sophi drž se, určo to bude dobrý, jen to prostě nemůžeš mít jednoduchý, jako bara, no :slight_smile: držím palce
26. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
ahooj a zase se ukaž :wink:
26. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak já nakukuju, dočetla jsem a koukam, že Yes už je zase pryč. Tak snad ji chytnu příště. Moc ti Yes gratuluju Martince.
Jsem tu u pc nakojila, Teď jí jdu přebalit a pak snad budu mít chvilku a doplním fotky.
26. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Yes, mooooooc gratuluju k Martince!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak je úžasná!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a skvěle vysmátá, šťastné miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hned kouknu do alba!!!! :slight_smile:
Kach, no doplň!!! koukám ti do alba každej den....tak šup šup!!!
Jééé, tolik mimineček, to budu zase naměkko :sweat_smile:

A samozřejmě gratuluju Bams k holčičce!!!!!!! :slight_smile:
Jéé, vy se holky máte, že už máte ty svoje drobečky u sebe :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
jaru do 14dní tu máme i Matýska :wink:
26. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
Yes gratuluji ti ke krásné holčičce,jméno jste vybrali to nejkrásnější :grinning: :grinning: Celé Vaší rodince přeju hodně zdravíčka,štěstíčka,lásky a ať Vám Martinka dělá jen samou radost :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Bams také gratuluji k holčičce a přeji zdravíčko,štěstíčko a lásku...užívejte si každičkou vteřinku,ten čas strašně letí :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
Sophie, možná to už bude brzy. Dneska v noci se mi zase vrátily poslové :slight_smile: A když už se "dole v dole" něco děje...Dr. říkala, že když se otevírám už v tomhle tejdnu (nevim proč, ale pořád říká 37tej. Přitom správně mám 38), tak že je to moooc pěkné....:slight_smile:

A kdy ty jdeš přesně na ten NT screening?
26. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
No a já jdu odpočívat,jsem kapůto...opatrujte se,zase snad nakouknu.
26. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
Moc přeju Baru ať už někde tlačí,nebo ještě lépe ať už to má třeba právě teď za sebou :dizzy_face:

Jaru pak jsi na řadě ty :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
no jaru já už byla a znova jdu příští středu
26. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Yes a Bams, moc gratuluju k holčičkám :wink:
Jaru, tak zachvíli se u tebe taky dočkáme krásných fotek s miminkem, já se těšim :slight_smile:
Jak jste řikaly o tý hospůdce na šumavě, tak tam máme taky namířeno, ale myslim, že bude po včerejšku beznadějně obsazeno. Manža občas dělá kousak odtuď, tak se tam prej pozeptá. Jak mně se včera sbíhaly sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takovej bifteček hmmmmmmmmmm lahoda :sunglasses: . Dneska si budu ten biftek na talíři představovat, ale nevim, jestli moje představivost sahá tak daleko, protože dělam fazole :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 10:47  • Odpověz
Tak v albumu už mám pár foteček. Trvalo mi to, já vím. :slight_smile:
Normálně, ta naše holka bude pěkně vyčůraná. Od 9h se jí snažím uspat, abych mohla rychle vyběhnout vyvenčit psa. A ona to snad tuší, že jí uteču, tak má oči dokořán. V 11h je konečně zavřela, tak jsem šla s tím psem a vrátím se a ona si zase kouká. Aspoň že neřvala. Ona prostě chce, aby u ní pořád někdo byl a nejlíp, aby jí někdo držel za ručičku.

Jaru s těma týdnama, mě taky v porodnici říkali, že rodím ve 39tt a přitom jsem si myslela, že rodim přesně v termínu.
26. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
fuj já zase našla děsivé věci v souvislosti s málo vodou, většinou problém ledvin, močového ústrojí, a těch vad může být tolik, že si to člověk ani neumí představit asi mě budou zkoumat já se hrozně bojím, co mě čeká, že to prostě nedopadne dobře a všechno to celé od začátku včetně IVF budu absolvovat znova
26. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Sophie moc ti držím palce, aby bylo s mimi vše v pořádku, ale ono určitě bude. Já měla plodovky moc a to prý taky nebylo dobře.

Jaru tak už se taky brzy dočkáš. Je to moc krásný a na všechny bolesti se pak rychle zapomene.

Baru, jakpak asi na tom jsi, moc na tebe myslím.
26. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Sophie nečti takové věci, nečti vůbec nic! To si prostě zakaž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bude to v pořádku!!!!!!
26. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
sophi, já vim, že se to dobře radí, ale myslim si, že bys takový články vůbec neměla číst. Ještě víc se stresuješ a to
neni dobře. Chápu, že chceš vědět o co jde :confounded:
26. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
kach, tak jsme na sophi dvě :wink:
26. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.