• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
kach, tak malá se vám povedla, je fakt boží a má krásný kukadla :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Gin díky. Dělali jsme, co jsme mohli. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
tak to abys mě poradila, ale potřebujeme hnědý oči :grinning:
26. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
jhá vím holky, ale to vás nutně napadá takový to - proč kurnajs zrovna jaaa - 5 let se snazite o mimino, 2IVF, 3transfery, a pořád to nemá konce a není klid :cry:
26. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
sophi, vim, že kdybych byla na tvým místě, dělala bych úplně to samí. Ale když to vidim z tý druhý stránky, tak akorát vidim, jak se trápíš. Je to hrůza a pěkná nespravedlnost, ale na tohle jsme bohužel krátký :frowning2:
26. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Gin :grinning: :grinning: musí se to dělat s láskou :grinning: :grinning:

Sophie ale tím, že si budeš číst, co všechno se může stát, tím ničemu nepomůžeš. Potřebuješ být v klidu, tak si radši přečti něco hezkého.
26. kvě 2010 ve 12:05  • Odpověz
už tady 1 a 1/2 hodiny vařim fazole a ne a ne mi změknout. Kde udělali páni inženýři asi chybu? Solit jsem je nesolila, tak nwevim. Ještě je chvilku necham a pak poletí :angry:
26. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
gin a mělas je předtím namočený ve vodě? nejlíp se ti uvaří v papiňáku
26. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
tak holky a ja už douklidila, jazyk mám až na kolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kach malá je užasná, je videt že byl smíchaný dobrý materiál :wink:
sopfie, kašli na všechnyy ty články, ja ti včera psala co zle začína pekne končí, tak na to mysli a když už jsme u toho, tak obrazne "když nekoho pohrbíš pokud je naživu bude tu ješte moc dlouho" a nezapomen že tvé mimísko ten debilní dr. "pohrbil"když mu tam jakože nevidel srdíčko, takže máš v sobe velkýho bojovníka, soustred se na neho hlavne :wink:
Gin, s fazolemi jenom problémy, nejprve se varí pomalu a pak se z nich rychle nadouvá :grinning: ja je pro opatrnost nevarím, protože mam porád na stole zapálené svíčky, a víš si predstavit tu spoušť co by mohla nastat? :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
sari jak jsi dopadla u gyndaře, nezavřeli tě zase do nemocnice? já si na ni musím vzít číslo na mobil!
26. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
taky je radši nevařím :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
moni co v tom malinkém bytečku pořád uklízíš prosímtě? :slight_smile: ale já to znám, jen na to nemám vyhrazené středy...včera nám exla myčka, nehřeje, a opravář dorazí až tak v po, út, no tak to je radost, včera jsme myli v jedenáct večer nádobí růčo a pěkně jsme u toho nadávali :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
sophie taky jsem na ni včera i dnes myslela, že se neozývá :confused: asi si jí tam nechali a meli ji pod dohledem
26. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
sophie, každá streda spočíva v utírání prachu, koupelnu dát do pucu, vysát, vytrít..... a ono ti to ani neuveríš zabere tolik času :frowning2:
a ješte sem vytrela terasu a natrela nábytek diavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale ted to bude ok, m nebude doma do pátku, a ja nevím co máte doma za chlapy vy, ale ten muj i když nechce nadelá binec :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj,tak sem porad cela :angry: a jeste asi 5 let budu.dnes u doktora teda masakr.rikal ze jsem na porod nachystana na monitoru mu to ukazalo i bolesti ktery sem tam mela.vcera me to opet preslo.jinak ho vazil tak ma priblizne 3429 g.tak nevim kde minule idiot vzal ze je malinkej ze kdyz bude mit tak 3kg tak budu rada.pokud do pristiho tydne sama neporodim tak ve ctvrtek nastup na vyvolani.to mam teda kurva radost ja nechci vyvolani .takze sem nasarna,bolesti mam a hovno stoho.
26. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
jo a dnes me udelal ten hmat tak treba to pomuze.a dal si mam prej koupit malinikovej caj a naky lneny seminko nebo co a hodne chodit a taky sex.ale ja tem blbostem neverim ,proste az prijde jeho cas tak vyleze a zadnej caj si myslim ho nevypudi.
26. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
jee bara no to je otrava,co?? a co ten hmat, do toho se mu nechtělo?
26. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
jo a jeste neco,holky on je Tomik nakej tlustej,on ma hrozne tlusty tvare!!!!!!!me to ukazal na ultr.ja se u toho porodu asi poserankuju.lukas mel 3.20 a jak sem trpela a co teprva tohle. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jen si čaj kup, dyt víš jak fungoval zázvorovej :wink:
sophi jo udelal me ho a rikal ze to na kazdou ale neplati,ja budu urcite jedna stech ktery to nic nedela ze jo :angry: :angry: :angry:
26. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
bara neber tu váhu vážně oni se můžou seknout...
26. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
a už jsi trochu otevřená?
26. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
no to mas sophi pravdu ,ten byl na me jak delanej,takze bych ho fakt koupila???tak jo ja ho zkusim.
sophi jsem na 2 prsty prej.
tak pořádnej sexík :wink:
26. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
uvidis ze jaru porodi driv jak ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja budu jeste umirat tak ten tejden urcite pak uz to je jasna vec ten ctvrtek.
26. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
no pockej co se dnes u nas bude dit.ti rikam ze predemnou bude muset zdrhat :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
no jdu se najist jeste sem nejedla.pak se ozvu
26. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
a jak jsem někde četla- 5x za sebou :grinning: utahej ho, pak tam budeš mít teprve tu pořádnou dávku tekutinek na spuštění porodu :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak fazole dovařený, trvalo to přes dvě hodiny ufffff, sophi, namočený jsem je měla přes noc a nic z toho. Já myslela, že to bude do půl hoďky hotový jako čočka, ale pěkně jsem se sekla. Ale už jsem je i poobědvala a ňamina. Dělala jsem chilli con carne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bara, ty nás napínáš, ale s tim sexem opatrně, abys měla sílu ještě tlačit. 5x zasebou-to bych umřela i bez bříška :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.