• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Sophie, vžyť to znáš :grinning: Stejně to ještě nemáme vyhrané.

Jaru, snad jo, doufáme. :pensive:
27. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
tohle mi napsala holka na diskuzi o málo plodovce:

ja som takto prišla o bábätko v 23 týždni. Tiež mi tesne pred odberom plodovej vody (indikácia- vek matky) zistili málo plodovej vody. O dva dni jej bolo zase menej,..... záver nevyvinuté obličky-čiže vrodená vývojová vada nezlučiteľná so životom a indikácia k prerušenie tehotenstva. U Teba to zistili skôr a predpokladám, že budú sledovať fungovanie
obličiek. Ak budú fungovať, je to OK . Viem že je možné doplniť plodovú vodu "zvonku", ale to sa vraj robí skutočne vtedy, ak je istota, že bábätko je inak zdravé. ...a tiež asi nie všade
Držím palce, aby bolo u Vás všetko OK

a pak mám být v klidu...jen si říkám, proč kurrva zrovna já??? prooooč???

a už zase řvu...za chvíli budu možná zpět v práci...
27. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Sophie, teď koukám, že to vyznělo asi blbě, s tím nemáme, jsem myslela sebe a manžela.
27. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
čau holky, tak já od rána jen behám a ted už konečne varim :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala jsem chut na pravou slovenskou "kapustnicu" a pak jsem volala mamce a ta prý varí hráškovej blebajz(ona tomu tak ríká) s hovezím perkeltem, mnam, tak jsem jí navrhla výmnenej obchod, já jí dám z meho blebajzu a ona z jejího :grinning:
byla jsem taky u dr. pro papíry na další mesíc PN, nakoupila a zavolala kamarádce ze sociálky kdy jí ty papíry mužu odnest a ona že se pro ne zastaví(supr) tak pak jí hodím domu a skočím k me švagrové na pokec a vystavit nejaké ty fakturky aby byli euráče :grinning:
volal mi i mm že v slovisku je cca 30° a krásne slunečno, mne tak nasral že sem ho málem zrušila, protože tady od rána prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vveru, neboj, nic se neposere a zachvíli budeš taky psát o tom jak tehu prožívaš :wink:
sophie já taky beru calibrum, nejdríve baby plan a už ted jsem nasadila calibrum mami(to bude až dokonce)dr. mi ho taky odporučila
a jak ty jaru? ješte v celku?
kach jak malá, poslouchá? :wink:
holky porád myslím na marhu a její kamarádku, je mi z toho života nekdy nanic a k pláči jak je nespravedlivej :cry:
27. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz
sophie, nebul a nečti kraviny, nech to na doktorech, máš dobrou kliniku a tam ti určite reknou co a jak, podle mne by te už upozornili na komplikace aby ses na ne pripravila kdyby to nebylo ok, takže počkej na verdukt doktoru a nedelej zavery na základe tech, kterým to nevyšlo a pak straší ostatní(sorry, možno to vyznelo tvrde, ale je to muj nazor), moc na tebe myslím a verím že bude vše ok, drž se a mysli pozitivne na mimčo :wink:
27. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
ne oni prostě ještě nic nevědí, tak ani nic neříkají, musí se počkat na výsledky z krve k NT a pak se asi budou snažit vidět, jestli má ledviny, nebo odběr plodovky ale to by šlo těžko když tam skoro není
27. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: všechny zdravím a obrovská gratulace maminkám k nádherným mrňouskům.
Jaru....tobě dodatečně vše nej.....k narozeninám :sweat_smile:
jdu se mrknout co nového :wink:
27. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
marhu..tak to jsem naprosto v šoku,co se děje mezi lidma.Buď silná a hlavně ten stres kroť a drž se at opravdu nepřijdeš o mlíko :confused: :fearful: ,já o něj u malé přišla ze dne na den.vím,že se lehce radí,ale přece jste se na Kubulku tak těšili :fearful: moc mě to mrzí
27. kvě 2010 v 11:23  • Odpověz
Kde je kdo????Jaru ještě se rodit nebude??
27. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
Sophie...ty to teda taky nemáš vůbec jednoduché,že.Ale jak radí Monča,tak fakt nebreč a hlavně nečti ty blbiny,to neznamená,že ta to měla tak,že to bude stejný i u tebe.třeba hulí jak fabrika nebo cokoliv jiného,počkej si na výsledky a i tak se dá přece vždycky něco dělat.
27. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojky všem,jdu nakouknout...dorazili jsme domů,Kubíček se napapkal a usnul.
Byli jsme od rána za dětma a rodičema S. všechny jsem je strašně moooooc musela mačkat,mamča byla už dobrá-v rámci možností,jsou s taťkou rozhodnutí,že se o děti prostě musejí postarat a já jim zase slíbila,že jak to bude možné,ráda pomůžu s čímkoli...Na pohřeb samozřejmě půjdu,už mám zajištěné hlídání pro Kubíčka od babičky,no a budu mít s sebou manžu,takže oporu.
Děti to zatím tak moc nechápou,jsou "bohužel" zvyklý,že mamča je v nemocnici,ale vždy věděly,že se jednou vrátí....a teď už ne....
Babička s dědou jim to vysvětlovali ale moc krásně,všichni jsme u toho buleli,ale děti byly úžasný-to člověku dodá sílu být silnější-vzaly mě a babičku za ruku a že půjdeme společně mamince něco namalovat a pošleme jí to do nebíčka.
No a už zase bulím,ale život jde dál,ikdyž to bude asi hodně těžký....
Jinak otec dětí už to ví,zavolal mu to S.tatínek,že jestli chce,může přijít na pohřeb...řekl,že přijde,ale to se uvidí...ale myslíte si,že se zeptal na děti?? Nezeptal... :frowning2: Raději by na ten pohřeb chodit neměl...obávám se,že jestli se tam ukáže,tak ty emoce u některých lidí budou hodně silné /např.u mě a mého manži/ a nemuselo by to dopadnout dobře.
27. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Díky všem za podporu...jsem ráda,že se můžu někomu vyzpovídat,ikdyž vím,že by to tu mělo být veselejší a já to tu teď trochu kazím. Omlouvám se.
Už budu zase veselá,musím,kvůli Simče,která to vidí.
27. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
Trochu jsem to prolétla...

Baru,že by?

Jaru odpočívej,načerpej sil,za chvíli je budeš na to tlačeníčko potřebovat :wink:

Sophie strašně na tebe pořád myslím!!! Drž se,já věřím,že to bude v pořádku!!!!!!!!!!!!! Musí!!!!!!!!!

Veru už za chvíli to všecho vypukne!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Těším se na další těhulku :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 11:40  • Odpověz
Sophie já jsem zobala Femibion.
27. kvě 2010 v 11:41  • Odpověz
Ahoj marhu....máš k tomu správnej přístup,budou tě všichni potřebovat,tak je hlavní se nezkládat.ještě dlouho budeš smutná a ubrečená,ale časem to nebude vyhrocený emocema.Držím ti palečky,at to všechno zvládneš.
27. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Moni jojo nebude to pro všechny žádná procházka růžovým sadem....ale zvládne se to....však děti mají úžasné prarodiče,pratety...
27. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
A to je určitě to nejdůležitější
27. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Moni a jak se těšíš,taky už to máš "za pár" :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Těším se moooc :sweat_smile: 7měsíc mi utekl celkem rychle,doufám,že i ten zbytek tak poletí,vím že to počasí je otravný,ale aspon se netaháme s pupíkama v těch vedrech.Hodně trpím na záda a na klouby,před týdnem to bylo 22kg nahoře.příští středu máme ko i s ult,tak se dozvím kolik malinkej zase nabral,se mu daří moooc dobře v bříšku.marhu jdu si chvilku lehnout,jak dojde malá ze školy tak musíme skáknout do obchodu...zítra bude velký vaření i na sobotu,přijede brácha s klukama,tak se těším na bobky malý.zatím ahoj a zdřímni si taky chvilku.
27. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ahoj marhu,ne jeste nic jen tu ted sedim a tecou me slzy,proboha co se to zase stalo????to uz neni normalni co ta svine nahore dokaze udelat a pripustit???dyt to jsou malinky deti a ted sou bez toho nejcenejsiho v zivote,kdyby aspon tata stal za neco ale to je smejd a parchant.Marhu posilam ti na pohreb mou silu,ja si to zazila minuli mesic tak vim jaky to je.to zvladnes a moc preju rodicum od simony aby byli dlouho predlouho zdravi a meli silu vychovat deti.no uz me je zas na nic.
27. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz
Marhu, doufám, že nějaká těhulka bude :sweat_smile: Děkuju. Drž se, moc na Tebe myslím, vím, že je to těžké, ale musíš také myslet na Kubíčka, ten také potřebuje mamku v pohodě a Simča na Tebe bude ze shora dávat pozor.
Ten Femibion je dobrej, mě totiž včera řikala ta genetička, že si mám něco takovýho koupit. Byla jsem se na to zeptat v lékárně a tam mi právě ukazovali také ten Femibion, že je dobrej před těhotenstvím a pak do 12.tt, pak už je asi jenej.
27. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
a jinak holky ja urcite pujdu na to vyvolani,doprdele ja se tomu chtela vyhnout.vzdyt bolesti mam kazdy den tak proc neleze ven???????
27. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
No do háje, co to je???? :confused: :confused: :confused: jak moc to teče, když rupne voda???
27. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
Jaru to já Ti nepovím, ale teče????
27. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
no neke jaru ale ja to nevim me nerupla ale bud to je spoust nebo to pomalu odtejka
27. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
no dyt rikam ze pojedes predemnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
tak ze mě teď trochu čirý vody vyteklo :pensive:, ale už zase nic...no tak to jsem blázen.... :unamused: kdo se v tom má vyznat? :unamused:
27. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz
jaru dad taky odtejkala myslim pomalu tak to je treba ono,ty vole to bude prdel az dnes vyleze Matysek uz se tesim
27. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jaru, asi by sis měla zkusit někam brnknout. Moc držím palečky a myslím na Tebe.
27. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
no nevim. A neměly by k tomu bejt nějaký bolesti??? dyk mi nic neni :confused:
27. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.