• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Marhu to já vím, ale těším se :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
jarmilko tak cooooooooooooooooo!!!ja ti moc drzim palce ze pokud to bude k porodu tak at ho mas jen co nej nej a Matysek at je zdravej a krasnej chlapecek.
27. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Baru co chceš taky od chlapa :grinning: Vždyť oni pořádně nevědí co chtěj!!
27. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
veru strach budes uz mit cely zivot.podivej lukasoj bude deset a pokazdy kdyz jde ven tak sem stejne jak na trni s cim prijde a ted jede na tu skolu v prirode to taky budu mit nervi na pochodu,to uz je naporad :grinning:
Jaru tak cooooooo????? čekáme!!!! Už razíte?
My jsme nedávno šli procházkou kolem školky tady u nás a já povídám mužskýmu,že tam mýho chlapečka nedám,co kdyby mi ho tam někdo zlobil :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
no nekdy to marhu vedi az az :angry: :angry: zrovna sem se dnes dozvedela ze kamosce manzel zahejba s takovou kravou od nas s pizerie bych ji zabila cubku .
27. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jo tak co se týče tohodle,to vědí!!!
27. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
hele pokud ta jarunka porodi driv jak ja jako ze joooooooooooooooo tak vam rikam ze me predbehne jeste i moni.a to uz bych byla nastvana teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: To snad Tomášek tak dlouho u tebe nebude!!! Neboj ono to přijde :wink:
27. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
holky, já teprve hledam číslo do porodky.... :grinning: ale ze mě už fakt nic neteče. A to je mi divný, tam jet, když už se nic neděje... :confused:
27. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
Ježiši Jaru :grinning: No ze mě vytekla doma voda,pak další až v porodce az dlouho!!!!
27. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
ty vole ty ses exot si tam jen cinkni jed zatim nemusis az co ti reknou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ne jed ale jet sorrryyyyyyyy
autor
jaru bolesti nemusíš mít, mě začla plodovka odtejkat po troškach už od rana a bolesti jsem měla až druhy den rano, vem si vložku a pokud na ni bude mokro tak mazej do porodky a pamatuj si v kolik to začlo tyct, pže jestli je to plodovka tak ti musej píchnout antibiotika.hlavně si tu mokrou vložku vem sebou a sestra uděla test jestli je to fakt plodovka :dizzy_face:
27. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jaru už voláááš???
27. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Jaru hledá vložky :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
Tak jsem mluvila s naší PA z kurzu. Říkala, že si mám dát vložku a když to poteče dál, tak přijet. Jinak nemusííím :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
A taky říkala, že to mohl bejt jen únik moči....ale přece vim, odkud to teklo, ne....zvlášť když jsem tu běhala nahatá, protože jsem se zrovna oblíkala do krámu :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Jaru vykašli se na krám...nebo jim tam uděláš záplavy
27. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jaru mě trochu odtekla doma a pak asi za hodinu a něco znovu v porodce...počítali pak to první odtečení doma,po 12ti h se dávají antibiotika.
27. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
no holky tady se zas rodí? a je to tady jak na závodech F1, tam vždy prekvapí nejvíc ten, co se s nim počíta že skončí hur než první :grinning: :grinning: :grinning: Jaru kašli na nákup, jestli to byla plodovka tak tvuj chlap nebude potrebovat plnou ledničku jídla ale hlavne flašku na oslavu a druhý den dobrý vývar na bolehlav ale to ty už uvarit i tak nestihneš! :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jestli jela Jaruna nakupovat,tak dostane na péééérdel!! :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
A bude pršet,zase mě začala bolet ta moje péérdelina :angry:
27. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
poslouchej skušenejší, vid. Marhu a Dad :wink:
27. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
teda holky ne ve zlym ale ta Jaru je teda exot, že nákupy, ja se rechtám i ted, ona si z toho nic nedela, a pak bude ve správach: holka z Č.B.porodila v aute za pomoci sveho muže na ceste do porodky, chlapeček je zdravy a po tehle skušenosti ho hned vyhlásí za nejmladšího závodníka, ktery dorazil do cíle nejrychleji a nečekal na rozhodnutí sve maminy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
Marhu, já se vsadím, že jela, ještě jí bodou volat z krámu sanitu :confused:
27. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ono je fakt,že jak člověka nic nebolí,tak nikam nespěchá :grinning: :grinning:
Mě prdla voda-a u mě to teda bylo jasný,že to je voda,protože ručník durch...jenže se to taky zastavilo a já si doma lážo plážo chodila po bytě,koukala do skříně co že si asi vezmu na sebe,šla do spršky se cachtat a manža tady šíleně poletoval a pořád na mě,je ti dobře,je ti dobře, co děláš,dělej musíme jet!!! Do dvou hodin tam máme být....No a já vytlemená,co plaší,že mi nic není a že si klíďo můžu vzít kufr,přehopskat louku a jsem tam :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
teda koukám že jsem chvíli pryč a tady je to zase vzrůůůůůšo...dyt přesně takhle to bylo s dad :slight_smile: pořád nevěděla jeslti je to ono...jaruš seber se a jed
Myslím,že zítra se Matýsek narodí :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.