• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak já jdu chystat kluky,vyrazíme ven na vzduch....
27. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
taky myslím...akorát ta bara mi nějak nevychází jak jsem jí to předpovídala....holky večer jdeme do pizzerky hurá aspon se odreaguju, už to potřebuju...sice mám vycházky do 18hod ale prrrdím na to! byla jsem venku a tady je vzduch jako v mokrý prádelně, bleee
27. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
sophie ja taky kašlu na vycházky, ja je mam jen od 10 do 12 a pak od 14 do 16 hod. jdu ven když mne se to hodí hlavne odpoledne, nikdo prece nemuže od nás očekávat že se budem doma trápit a nudit když máme chuť jít ven a odreagovat se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jaru, že tys šla na ten nákup? holka bláznivá, ja te teda obdivuju jak si klidná :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
žejo moni ,jasně....já mám 10-18hod
27. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
moni já bych taky šílela...holky a plodovka je úplně čirá? já ten týden co jsem špinila a krvácela tak najednou ze mě vyhrkl takový nažloutlý výtok, ale fakt jen tekutina, a dost, tak jsem se úplně vyděsila...ale to jsem ještě měla utroš...tak bůhví jestli mi třeba někudy neutíká :unamused:
27. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak u nás mame strašne blbý zákony, mne dr. nemohla dát jinak, ale já na to kašlu, známa na sociálce mi rekla že tehu berou jinak, ne tak prísne, tak to beru že risk je zisk :wink:
27. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
sophie nestresuj!!!!!!! neuteklo nic neboj, a krome bríška moc toho na sobe nesleduj, nebo z toho zešílíš a vše se ti bude zdát jakože to není dobre, atd. klídek, dej si večer pizzu, pak sexík a vše co k tomu patrí, musíte preci dodelávat vlasky a ty prkotiny co mimčo potrebuje :grinning: odreaguj se nejak pekne, uvidíš vše bude ok :wink:
27. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
Čao holčiny,teda co tady blbnete?? :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
se tady upřímně směju,Jaru ty něco udělej a nečekej na nějaký kdyby to byl únik moči...tím bys trpěla dávno :grinning: :grinning: když tam budeš dřív jak Dad,tak dáš pár dřepů(to je ozkoušená tutovka)a rodíš ten den.
27. kvě 2010 v 15:09  • Odpověz
ne vážně je plodovka úplně čirá?
27. kvě 2010 v 15:11  • Odpověz
Baruuuu :sweat_smile: se picnu,možná jsi dlouho jedla magnesko,ne???mě to vyvolávaly u malé a bylo to prý tím.zkus taky dřepovat :wink: anebo je fakt ještě chvilku čas,Marhu taky rodila na termín,ne????
já tady na jedné diskuzi četla že holce odtékala už třeba v 17tt...nebo po amniocentéze prdla voda...
Sophie...je.Jaru nám už pomalu rodí a je úplně v klídku :grinning:
27. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
jenže Jaru je termínová a navíc po ivf to nemusí být přesný....
27. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
no jaru je jasná :slight_smile: doufám, že nešla na nákup :slight_smile: kde jeeeee??
27. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
moni ahoj jaru terminova neni,ma to az po me ale holt je Mates takovej ze chce ven.ja magnesko nebrala vubec proste je Tomik linej no :wink: :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
holky tady je uplne cerno se bojim tady bude silena bourka urcite a treba me to pomuze :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
nebude bara to bylo před hodkou tady a jen pršelo a ted už je sluníčko
27. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
bara ty máš na jarmilku číslo?
27. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
a jak tvoje bolesti??
27. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Tak koukam, že se tu bude zase rodit. Tak Jaru držím palečky, ať to jde rychle a hlavně "jako po másle" :grinning:
Sophie já měla plodovku čirou, ale myslím, že může mít i jinou barvu, ale přesně ti neřeknu
27. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
autor
ahojda tak tady byl pěknej chcanec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni pravě že po ivf to je přesny :sweat_smile: marhu myslím rodila dřív a ja přesně na termín :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
mam na ni cislo hned ji pisnu.ja je mam sophi porad ale uz to neresim.mam to po deseti min.pak treba 3 hod klid a pak zas po 13min.no na hlavu a porad nic. a nejhorsi to je v noci to me nenechava ani spat.
27. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
dad ty blaho koukam a vse leze od trutnova to bude chcanec jak blazen.no holky jdu mejt schody a pekne po ctyrech :wink: jinak sem napsala ted jaru a dorucenka prisla tak vam hned pisnu jestli napise
27. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
bara jo jo přišlo to od pece a tahne se to dolu, ale jen hodně pršelo ani bouřka nebyla :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
holky mi bysme mohly fungovat i jako meteorologická předpověd :slight_smile:)
27. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
holky, já jsem na ten nákup fakt šla :pensive: Nemám to daleko.
Ale jen co jsem vylezla, tak mě začalo šíleně bolet břicho, ale neéé jako kontrakce...pořád, a celá levá strana. No já myslela, že už nedojdu :unamused: Ale došla. Protože jsem musela. Jsem blbka. Přítel už jede. Jdu si dát horkou sprchu, třeba to přejde. A asi vyrazíme do Krumlova. Já pořád nemůžu věřit tomu, že už by to bylo tady :confounded: Nejdřív přece Baruuuuu, já ještě nechciiiiiiii
já vám řeknu co jde od západu, dad co zezhora...a tak dál :slight_smile: a moni řekne, kdy to došlo na slovač :grinning:
jaru ty jsi šííííííííííílenááááá!!! koukej mazat
27. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.