• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
žádný nechci, Matýsek chce :slight_smile:
27. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
jaru jen jet to se neda nic delat,ja si pockam ja to uzavru tu jarni vlnu a pak zacnou letnacky. :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
bara jsou tu nějaké letnačky??

a co sarik, asi skončila zase v nemocnici, co :frowning2:
27. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
moni je v cervenci myslim teda .ja myslim ze jen lezi sari je nemocna urcite vzdyt to psala auz ted jud fakt na ty shchody
27. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Ahoj dad,u nás se právě od začátku nemůžou doktoři shodnout na termínu a furt s tím nějak hýbali,protože je prý rozdíl když vkládají 8mi anebo 10ti buněčné embryjko....fakt je ten že malej vypadá o 3týdny větší,ale já mám i hodně plodovky.Jsem z toho popravdě jelen :grinning:
27. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
baru,tak na to s tatou vlítněte :wink: :sweat_smile: přece něco musí zabrat.
27. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
Jj,já jsem červencová :slight_smile: honem at máte odrozený a můžu do toho vlítnou jáááá :grinning: já bych rodila už ted.Jaru držím palce....a Baru tobě at se rozrodíš :wink: druhej porod bude brnkačka :wink: teda doufám.
27. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
holky já zas padám...Pája burcuje s procházkou,tak jdu protáhnout kosti.u nás je zatím jen dusno,tak toho využijeme.Ahoj a mrknu večer,jsem zvědavá na Jaru a Baru :wink:
27. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
Jaru, jeďte, musíš, kvůli malému. Držím palečky.
27. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
doprcic holky ja se vohla a sotva se narovnala :grinning: :grinning: takze schody odpadaj.no ja asi oprvdu ten sex vecer skusim kdyz me se to taaaaaaaaak prici ble :unamused: :unamused: :unamused:
27. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
moni druhej bejva lepsi????no nevim treba jo ale moje mama me rikal ted teda ne ted me uklidnuje :grinning: ale rikala ze kdyby mela u prvniho to co u tretiho tak my dva nejsme na svete.třak si vyber vid!!!!
27. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
doprcic ja dnes pisu jak debil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
boze ja sem taaaaaaaaaaaaaak zvedava na tu nasi jarunku!!!!!!!ja ji tak drzim palce aby moc netrpela a zaroven zavidim ze to bude mit za sebou a ja jeste tak 5 let a taky snad pujdu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Holky, nic z toho nebude. Dala jsem si horkou sprchu a je mi zase báječně. Na vložce už taky nic neníííí...:slight_smile:
Jsem četla na netu, že se to může stát, že třeba trochu vody odteče, ale pak zase přestane, protože ten odtok ucpe miminko hlavičkou..
Ale nebojte, kdyby něco, hned písnu!!!!!!!! :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
tak holky ja už konečne doma, tak vidím Jaru ten nákup zvládla a ješte je tady :grinning:
jo a hlásím že tady taky lilo kolem 16.15-17.00 hod, ted to ustálo a doufám i skončilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
baru sex si ješte neskoušela tak naco čekáš, hupni na tatu a Tomík vyleze uvidíš :grinning:
27. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
no jaru to snad neni mozny a ja uz cekala na Matese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moni ja ten sex prisaham dnes zkusim fakt joooooooooooo
27. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
baru a ja že už skoušíš, a ne že skusiš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
Dobrý večer,tak jsem četla,že jaru je pořád 2v1 :sweat_smile: ale jestli to byla a ucpala to hlavička tak se stejně rozjedou stahy :wink: Jaru zítra očekáváme Matýska,jo :wink: :sweat_smile:
Baru,je to směšný psát,ale to vydržíííš :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
Baru..a zkoušela jsi ty dřepy???kamoška to otestovala na radu a opravdu ji to rozjelo :wink:
27. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
....to je dobrý s tím porodem,opravdu se říká,že je to fofrovka,ale už jsem taky slyšela,že to měla horší než první....ale si myslím,že hodně pak udělá ten strach,co myslíš???já na to spolíhám,ještě ted si pamatuju jak mě nastřihli :rolling_eyes: ,ale já asi budu rodit císařem.
27. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
Holky jdu mrknout na tv,tady už se odpočívá,dolezla k nám ta suprová bouřka,ale vypadá to, že to bude na chvilku.Tak brou noc :wink: ráno mrknu a snad napíše i baru,že je Tomík na půl cesty :wink: :sweat_smile: třeba budete nakonec rodit spolu.pa
27. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
moni jeste sem nezkousela,ted jsme meli moznost lukas byl na treninku,tak se kamil pokousel o nemozny a ja mu na to husa rekla at ho schova ze se ho bojim a nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdyz me to asi nepujde ,no uvidime vecer ale uz tomu mooooc neverim. :grinning: monitito kez bys mela pravdu a byl zitra uz aspon na pul cesty venku ne li celej.to by byla prdel kdybychom jeli s jaruskou stejne :wink: :wink: A JAK TY MARHU??????dobry???asi ne vid blba otazka ja vim.
27. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Baru, do toho!!! do toho!!!! :grinning: hele říkej si, v životě musí ženská překousnout horší věci :wink: :grinning:

Zítra bude rodit jenom Baru! Já ještě nechci, já si chci ještě užít bříška :slight_smile: Sice zase bolí, ale já doufám, že to nic nebude :slight_smile: Jen ať tam Matýsek ještě je, tam je pěkně v bezpečí :wink:

Holky, teď tu čumim na bryndáček se jménem Matyášek. Pěknej...jen kdyby nebyl od Zdendovo bývalé milenky :angry: Tu měl v době, kdy my se neznali....
Nejradši bych ho vzala a vyhodila z okna! Ten bryndák myslim :wink: Ona ho před 3 dny zkontaktovala, protože tady otevírá hospodu a chce od něj Coca Colu. A dneska přišel z práce s bryndáčkem. Že byla prej na pouti a musela ho prostě koupit. No chápete to? Se mu snaží lízt do zadku, nebo co? :angry: já se asi naštvu.
27. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Baru,ja osobne bych ho vyhodila, já totiž vyhodila všechno co mi pripomínalo bejvalky, a mam pokoj nic mi je nepripomína a mam klid a ty ho ted potrebuješ nejvíc :wink: a co briško? klepe už zevnitr Matýsek?
27. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Holky nerodí....za to já měla zase druhý porod...už se u toho chovám jako hysterka,prostě to dovnitř nejde :frowning2: :angry: Manža začíná být nervlý a já nešťastná...budu muset asi zavolat dokymu,že to prostě nejde :frowning2:
27. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Mě teda poprvé,když jsem přišla o věneček vůbec nebolelo a teď trpím a to je jen na krajíčku :frowning2:
Marhu a nejaký lubrikant skošíš?
Te uprimne lituji a vlastne vás oba
skoušíš melo být
27. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
Moni jo to bylo první,co nám řekl doky,že jedině s lubrikantem...už jsme ho vypatlali snad tuny :grinning: Ono není ani problém,že bych třeba "nemazala" :grinning: Ale prostě mě vážně sešili až moc,doky říkal,že to možná nepůjde,že to vidí,že je to sešité víc...takže bude třeba se muset udělat úprava...Mě už z toho šibne,už jsem z toho nešťastná :frowning2:
27. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
Budu mu muset zavolat a poradit se s ním co a jak...jestli ještě něco vyzkoušet nebo jít rovnou na zákrok :frowning2:
27. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.