• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak si jdu lehnout,snad už konečně usnu,ikdyž jsem zase tak vybičovaná!!
Hledala jsem nějaké info na netu a nic teda pozitivního,většinou se vážně provádí plastická operace :angry: Manžovi jsem řekla,že už na nic nechci,proč? Proč pořád něco? To nemůžu mít nic normálně? Už jsem z toho otrávená.
27. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
ahoj holkky tak jen nahlasuju ze tam byl :wink: ale me to nebavilo takze se mu asi chudakoj dala najevo at maka a on makal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: marhu tak si zajdi ,ja vim je toho moc ted vid ale to vydrzis je to pro vase dobro drzim palce.
28. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj,
no hurááá!!!! Vidíš Baru a máš splněno :slight_smile: Teď už jenom čekej..... :slight_smile:
28. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
no jo jaru ale na me to nema asi ten spravnej ucinek,bricho poboliva ale to uz me boli tejden :frowning2: takze asi stoho bud vis co :pensive:
28. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
dobre ráno holky, tak u nás konečne slunečno, jsem zvedavá dokdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baru tak nevím, na tebe asi platí to čekání jen :wink: holt, bríško už více nazvládá a tak by vypudilo Tomaška ven, ale holt Tomáškovi se ven ešte nechce, takže ted je to o tom že kdo z koho :sweat_smile:
Jaru a ty jak? žádné príznaky?
28. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj moni no me je jasny ze v tomhle vyhraje von :grinning: :grinning: :grinning: ale to je naposled co nademnou vyhralo me dite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
jo to si ríka asi každá máma, ale jen si predstav až tvuj Tomášek bude neco chtít a ty nebudeš chtít mu to dát, a on hodí na tebe smutný kukadla, jakože "pjosím, pjosím, smutne koukám", si myslíš že mu neudeláš po vuli? nikdy neríkej nikdy :grinning:
28. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
no to je jasn ze vyhraje zas,to uz mam za sebou u lukase.ted je u nas manie karticek pokemona a kazdy den je na me somruje a ja debil kazdy den mu je koupim a vzdy si rikam ne dnes uz zadny nekoupim a stejne to dopadne jinak :wink:
28. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
no ja dite ešte nemám ale mne stačí když náš hafan na mne hodí kukadla a ja mu hned odpustím cokoliv, a to si rikám ježiš to moje dite bude mít nade mnou velkou moc, vždyť ja ho budu tak milovat, už ted se bojim jak dopadne jeho výchova :confused: jenom doufám že aspon jeho otec bude mít nejakou autoritu u nej, aby nám nesral na hlavu oboum, že*? :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
no u nas to bude obracene to uz vim ted,ja budu ta tvrda kamil je mekej na tohle na lukase snad nikdy nezarval takze ja budu megera :grinning:
28. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Baru neverím, to jen ted píšeš, vždyt neodoláš Lukymu s kartičkama, jak by si mohla být megera na vytouženýho Tomáška, hm? :grinning: :grinning: :grinning: tomu se ríka, "slova,slova,slova" a po pravde nemáš na to ksichtík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Koukam, zatím nikdo nic? :wink: Jak jsou ty porody různý,co? Někomu miminko chvátá, někomu si dává na čas, některý je paličatý... :slight_smile: A neuděláme s tím nic. Baru vydrž, dovnitř může, ale ven musí. Dočkáš se :grinning:

Tak ta naše potvůrka to se mnou pěkně umí. Jsem pořád říkala, že jí nebudu rozmazlovat, že jí prostě dám do postýlky, že buď usne, nebo prostě bude řvát. No a ona řve a já to nevydržím a jdu jí chovat. A to se jí moc líbí. Ráno zase že spát né a né. Tak jsem si jí vzala do postele, držela jí za tlapku a jak pěkně chrupkala. Potvůrka to je!!! (asi po mně :wink: :grinning:)

Holky maminy, je možný, že se mi najednou dělá míň mlíka? V porodce a ještě i pár dní doma, jsem byla pořád mokrá, musela jsem i odsávat a teď asi dva dny nic. Malá řve hlady každý tři hodiny, saje i třičtvrtě hodiny a nemam pocit, že by byla sytá. Tak jsem večer zkusila odsát a byla to docela bída. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
moni to me neznas ja kdyz se naseru tak to lukas ma leteckej den :grinning: ahoj kach ja kojila taky chvilinku a pak sem mela mloko tak na hovno ze rval hlady a musela sem zacit kupovat nutrilon
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj kach, Leontýnka je krásná a milá a tak se nediv jako správna holka tyto prednosti využívá :wink: :wink: :wink: No rekni kdo by ji odolal,
vlastne já jak kouknu na mimina nebo male detičky ja bych je snad i snedla a snesla i modre z nebe :grinning:
Jo s tim mlékem ti poradí skušenejší, ja se v tom ešte nevyznam :wink: :grinning:
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
tak ten"leteckej den" se mi líbí to zavedu i já doma u sveho muže když mne nasere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
moni to zaved u lukase to ma zatim vyborny vysledky vzdy da aspon na mesic pokoj, :grinning: :grinning: ale ja ho nemlatim aby to tu nevyznelo takhle to ne ja radsi rvu a pak kdyz rvu uz po desaty tak zarvu naposled a pak teda dostane :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
ja si musim jit na chvili lehnout uz to zas na me jde tak ahoj
28. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Moni ona nevyužívá, ona zneužívá!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já bych jí taky snesla modré z nebe, ale když takhle dvakrát za noc kojim a pak jí vždy nejmíň hodinu musím chovat v náručí, tak už mi ke spaní moc času nezbývá. :angry: Už začínám usínat ve stoje.

Bara ale já chci kojit ještě aspoň pár měsíců :cry: :cry: :cry:
28. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem ted holky platila angelsounds vydražený na aukru, ale chytají mě myšlenky, jestli ho vůbec použiju :frowning2:(
28. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
co na to rict kach? snad jen : a tatínek nepochová sem tam? :wink: :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
moni tatínek pochová, to jo, ale v noci nechci aby vstával. Chodí do práce, tak musí být aspoň trošku vyspalý. Ale když přijde z práce, tak chová. Aspoň že teď i vaří, to nějak pořád nestíhám.
28. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
sophie zas blázníš?dostaneš po zadku 25! uvidíš!soustred se na miminko a ne na to co všechno by mohlo být, hele miminko je tady a co by mohlo být není(ješte není aneb vubec nebude) :wink: =nejisté, miminko=jisté
28. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
kach tak to jo, to já budu muset toho sveho naučit varit taky, až bude potreba :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
jo prihodila jsem foto meho briška(teda jestli se ešte dá rict že me, když je to domeček už miminka), a jinak jsme ruste o týden už dopredu, jen tam mam týdny podle ET, prý to bude velké mimino :sweat_smile: :confused:
28. kvě 2010 v 10:25  • Odpověz
pěkné bříško a koukam, jak tam hafík pěkně chrní. :slight_smile: Jojo, manžu určitě nauč vařit, to se hodí. Ten můj s tím začal úplně sám, jsem nemusela ani nic říkat. Je to šikulka.
28. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
tak to máš na takového chlapa štestí :wink:
hafan nechrní, on se nacpe vždy tam, kde cvaká foták, rád se fotí :grinning: :grinning: :grinning: a delá že spí, chce být nenápadný :grinning:
28. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
jo ten muj chlap, umí jen špagety, volské oko, čaj a kafe, ale tyto 4 veci dela fakt vynikající :grinning:
28. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
pěkný moni, já nemám ani takový jako jsi měla na první fotce. já sem ani radši nepolezu jdou na mě zase depky :frowning2:
28. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
autor
ahojda kach, je to možny ale nevzdavej to, davej ji častějc pít a ono se to rozjede, hlavně žadny nervíky, mě nikča občas taky visí na koze každou hodinu, dej ji třeba čtvrt hodky z jedny a čtvrt hodky z druhy, ono to pak dyl ani nema smysl :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
moni krasně se kulatíš a ty sophi nešil, prostě nebudeš takova velryba jako jsme byly my :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.