• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
hm sari to já jednou byla ve slaném na UTZ prsou protože mě pořád jedno bolelo tak jsem se bála.sháněli primáře, aby to radši viděl, protože je odborník, ale nešel. nic nenašli, ale já se pak oblíkám v tý kabince a oni mu volají a říkají - doktor to byl - jé měl jsi přijít, byla tu holka a měla moooc hezký prsa..... no holky já měla v tu chvíli pocit jakoby mě znásilnili, hnus....taky profíci...
20. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Sophie, všichni říkají, že ten Masarykův onkologický ústav je nejlepší pracoviště v zemi. Navíc jí to tam domluvil ten léčitel z Tábora, u kterýho byla. On má právě v Brně doktora - kamaráda. Kilometrů nelitujeme. A v tuhle chvíli ani peněz za bioléčbu léčbu. Ještě že má brácha našetřeno. Celej život škudlil a jak se to teď bude hodit....
20. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Jaru: Moc mamince držíme palce a posílám ji moc moc energie.. at se hlavně drží... musíte to zvládnout!!!!
20. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
sophie: Tak to je fakt hnus... koukám, že máme super zážitky... :confounded:
20. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
Děkuju Sari,
šance na vyléčení není, ale modlíme se, aby jí co nejvíc prodloužili život.......

Tak holky já mažu na gyn a pak ještě do dia poradny. Odpoledne nakouknu. Hezky si pokláboste a zatím ahoj :slight_smile:
20. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj Jaru, at dobře na gyndě pořídíte....!!!
20. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
Já se jdu zkůlturnit :slight_smile: tak zatím ahoj.. taky se později objevím... ahoj
20. dub 2010 v 11:18  • Odpověz
taky se jdu zkulturnit, mám mokrý vlasy v ručníku :grinning: ještě že to není s videopřenosem :grinning:
20. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
a taky ginak tu dlouho nebyla a kdysi v zari loni jsem cekala na testovani s dasuli tak by se nam holky mohly ozvat....
20. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
to jo sophi,dlouho tu holky nebyly .tak se koukejte ozvat.sophi dej sem zas par fotecek at mame na co koukat,a manzilka at ho taky vidime. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 v 11:44  • Odpověz
já ale nemám manžílka :wink:
20. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Tak jsme byli venku kočárkovat,je tam krásně...objednala jsem dortík manžílkovi k narozkám,letos se s ničím patlat nehodlám-není čas :grinning:
Odpoledne nám přijede babička-tak jsem ke kávičce koupila obrovské indiány :grinning:
20. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
Téda vy jste toho zase nakecaly....snad to dočtu,jak nemám vše dočteno,jsem mírně nervní :sweat_smile: :grinning:

Kubíčka jsem si sem dala do křesílka,tak něco povídá hračkám a dělá u toho ksichtíky :grinning:
20. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Jééééé holky chtějí vidět sněhuláčka :grinning:
20. dub 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak tady je krásně! Tak když mám ty vycházky, tak toho hned využiji! Jinak dnes ráno jsem dostala ms normálně je po 28 a tentokrát po 25. Říkám, že mi blbnou hormóny jak blázen! A jak se jinak máte??
20. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz
bara tak jsem ti tam něco přidala, ale oni to stejně smaznou :slight_smile:
20. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
holky jak vyhodím jednu fotku z alba? abych ho nemusela mazat celý?
20. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
Dad takhle ji budíš,jo?? Ty jsi ale maceška :grinning:
Ale je vidět,že si to pak Nikča hezky vynahradila a spinuškala jako andělíček :slight_smile: My už teď přes den spíme pomalu jen v kočáru...ale za to spí celou noc :dizzy_face: Teda kromě dneška...to probíhalo nějaké boleníčko :frowning2:

Moni bříšenko krásný!! A v kaťátkách super :dizzy_face: :dizzy_face: Třeba budeš mít na konci bříško jako já :grinning: :grinning: chichichi
20. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
Tak Kubík chrupká jdu rychle uklízet :grinning:
20. dub 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sophie koukám,že jste byli na Korfu-kde přesně?? Je tam úžasně....chtěli bychom tam pak jet na dovču s prckem až bude větší :slight_smile:
20. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
Vpravo nahoře je smazat fotku
Musíš ji mít rozkliknutou :wink:
:grinning: :grinning: :grinning: To teda chrupkal dlouho...asi deset minut :sweat_smile:
20. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahaaa...ja chci tamtu otočit...no byli jsme nakonec na last minute na severu v acharavi a bylo to tam super, dole je to hrozná komerčárna a davy...tady to bylo super, klid, ale i kde courat a levno třeba oproti jiným ostrovům...byli jsme jen v apartmanu a jidlo všude źa dobre ceny tak jsme pořád byli po restauracích, no paráda...půjčujeme si vždy na pár dní auto...ale jinak kréta je hezčí, na to něco vidět, ale to s miminem stejně nejde :slight_smile:
Ale jdu na to,ať se babička nelekne :grinning:
Váááááááááážněěěě?????????? My byli taky v Acharavi-Almiros :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no vidíš, svět je malej :slight_smile: a kdy jste byli?
20. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
No loni to nebylo :grinning: Je to asi čtyři roky zpátky :wink:
20. dub 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jsem v rychlosti tady uklidila hadýrky,se to pořád všude válí,pověsila jsem další prádlo a Kubíček zase na chvilku spinká :dizzy_face:
dadus no teda to sem od tebe nečekala, že prý jsem rozežrana, no počkej... :angry:
jenom ted jsem vás dočetla ale zas pádím, venku je krásne a já jdu trošku pouklízet na terasu, naštestí je malinkatá ale trošku hrabání a zametání mi neuškodí :wink:
tak zatím pa
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.