• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ne já jsem pitomá a zase jsem něco četla a většina příběhů co začíná máklo plodovkou nekončí dobře :frowning2: radši vás njebudu stresit. asi se musím nějak vnitřně připravit i na takovou možnost ale to jde tedy hodně blbě :confounded:
28. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
takže maš zakaz takovyhle věci číst :angry:
28. kvě 2010 v 11:32  • Odpověz
já to vždycky nevydržím, pořvu si a pak zas za chvíli se trochu srovnám, ale je to děs...to asi i ty hormony debilní
28. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
ja vím ono to nutí furt hledat nějaky info, ale to nemužeš stahovat hned na sebe, špatny věci se stavaj ale furt si musíš říkat, že když už seš tak daleko tak je všechno v pořadku :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
no jo kéž by ale ona ta délka těhu na to bohužel vztah nemá...to víš že mě to taky napadá, že bych bývala potratila už jak jsem krvácela...
28. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojky všem přeji krásný sluníčkový den.

Sophie vím,že je to těžký,já se při každé kontrole utz obávala,že mi doky zase sdělí,že miminku přestalo bít srdíčko...prostě jak jsme si to jednou prožili,tak jsme to měli v hlavě...a jak jsme pak jásali,když všechno bylo o.k. Já si zakázala číst špatné příběhy...taky přestaň,ikdyž nutkání je silné!!! Mysli namiminko,na nový život,který v tobě roste!! A že roste!! Mooooc na tebe i mimíska myslím!!
28. kvě 2010 ve 12:09  • Odpověz
dadus, jo kulatím, ten prcek dost roste, i dr. se ptala jestli je mm velkej, že mimino pravdepodobne bude velké, ale ani se nedivím, vždyť je ze trech bublinek :grinning: :grinning: :grinning:
sophie, napsala jsem ti že dostaneš po hole prdelce!!!nečti takové veci, nemá to smysl každá z nás je jina a u každé to tehu probíhá jinak, a nezapomen že jsi na strance kde je uspešnost donosit detatko velikáááááááááááááánskáááááááá! :wink:
28. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz
Baru a Jaru moooooc na vás myslím,ať už brzičko hezky držíte v náručí ty svoje zlatíčka nejkrásnější :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:11  • Odpověz
Moni bříško krásný a pejsan je jako ten náš,taky se všude cpe-hlavně,kde jsem já :grinning: Je to takový mazlín můj rozmazlený :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
jojo marhu s tím pejsanem je to taky tak, ale snad tahle rasa je už jednou taková :grinning:
Sophie já si jenom prohlížím alba holek z tohto fora, a delá mi to dobre, když vidím porád nové miminka, a hlavne Kubíčka s Nikolkou jak rostou a jsou užasní, jsi porád rikam i já budu mít takový krásný miminko, usmevavý a houževnatý.opravdu mi to delá dobre, a na jiné stránky ani nelezu, pritom mi je už prístí týden 39 a mohla bych také číst o nebezpečí tehu v pokročilém veku, ale rikam jsi co má být bude a ja chci aby bylo zdravé a krásne mimčo. skus to a nečti jinde, zamer jse jenom na to svoje miminko a každý den vstávej s pocitem "a je tu další nový den, a další den je za námi, už se nám to krátí" :wink: :wink: :wink:
28. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
jo a Sophie, na svou váhu máš krásný briško, kulatíš se taky, jednoduše jsi tak stavená, tak žádne mindráky a teš se z toho že je tam a my všechny ho vidíme, uvidíš zachvíli nabereš na obrátkách a budeš se kulatit jedna radost :wink: :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
moni to je spravny přístup :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:22  • Odpověz
dik dad, ale já si ríkám že za tu naši moudrost už vdečíme našemu veku a všemu prožitému, no ne? :grinning: :grinning: :grinning: ale já se na tech 39 necítím, maximálne na 30! a mm jsem zakázala oslavu, a když se ptal proč tak jsem mu rekla: protože 39 nemužu rozdelit, ale príští rok, chci 2 dorty a na každém musí být 20, lepe to vypadá, žejo? :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
mě by holky to břicho taky bylo ukradený, kdyby tam nebyl ten zatracenej problém s plodovkou...i proto ho mám menší, když tam skoro žádná není...
28. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Taky přikládám foto našeho pejsana,hlavně teda jeho oblínené činnosti:
28. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz
sophie, bude, neboj, a neber si ze všeho jen to negativní, rikej si že hlavne že nejaká tam je a ona pribude, neboj, spustí se kohoutek a v 9. mesíci potečeš jak hydrant, tolik tam toho bude :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
Moni a s miminkem se budeš cítit ještě mladší....teda kromě některých dnů a nocí....to se budeš cítit na 100 :grinning: :grinning:
Já teda nevím,ale Sophie ty tam to bříško máš!!!!
marhu, no jako ten náš, taky se rád valí na nečem co je mekký, t.j. mezi perinami :grinning: :grinning: :grinning: a plyšáky zbožnuje :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Že jo? já ho tam taky vidím!!!!
28. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Moni jsou to mazlínkové,viď? My si ho pořídili místo mimča...ani ne po měsíci jsme si pro něj jeli - taky je podle toho rozmazlinkovaný :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:32  • Odpověz
Dneska je u nás krásně,jako v létě :dizzy_face:
Byli jsme ráno pryč...já u dokyho a pak na nákupu a na prochajdě,šla jsem pak jen v krátkém rukávu...:slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
to u nás taky byl jako naše mimčo, a rozmazlenej je teda porádne, jak ode mne tak od manži :grinning: :grinning: :grinning: a toho ale umí využít porádne, že?
28. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz
u nás se už chodí v krátkem i když prší, naštestí tady rychle začína teplo, a dnes ja jedu taky ven, trošku se povozim a pak musím dát umýt auto, zítra jedeme cela rodinka na sraz alfa romeo do Madarska, tak doufám že bude krásne :sunglasses:
28. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Však jo jen ať mají taky krásný život,plný rozmazlováníčka!!! Teď přibyl další na rozmazlování,ježiši,to už budu mít doma tři rozmazlený chlapy!!!!
28. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
Na víkend hlásí krásně,tak to bude určitě všude....my vyrážíme někam na výlet,ať přijdu na jiné myšlenky.
28. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
ja mám zatím dva, ale ver sem tam i mne rozmazlují, když se ke mne jeden nahne nebo mne začne hladit, ten druhý se hned pridá a olizuje jedna radost(ale to je podle mne žírlivost) :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Dneska jsem Kubulínkovi koupila něco na léto...musím to vyfotit a ukázat....musela jsem si udělat prostě radost a tohle mi teď dělá radost největší,když někomu něco koupím hezkého :dizzy_face:
No a sobě jsem koupila černé kalhoty :frowning2:
28. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
doufám, takové výlety dodají jiné myšlenky a energii :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jojo a počkej až budeš držet prcka :grinning: :grinning: Já když kojím v posteli v leže,tak pejsan se jde na mě a Kubíka namáčknout a spinká u nás...ale když sedím třeba u telky u kojení,tak pořád se po mě plazí a chce se šplhat taky na klín :grinning: :grinning: :grinning: Ještěže u tohodle na mě neleze i ten třetí :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.