• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
sophie IP
28. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
marhu už jsi mě zase rozbulila, já jsem ted hrozná :confounded: dííík jste zlatý
28. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoooj, jsem tu.
Já byla na gyndě! :slight_smile: Jak se říká, radši jet jednou zbytečně než pozdě....tak jsem vyrazila, protože se mi zdalo, že Mates skoro nehejbe. Večer, kdy je normálně nejvíc akční, tak nic.....v noci mě nebudily kopance.....ráno při snídani taky nic, přitom normálně když jim, tak tam hlady dělá salta.....tak mě vyděsil, že jsem zavolala a rovnou jela.
Ale je to v pořádku!!!! monitor je ok!!! :slight_smile: Dr. říkala, že praxe v budějovický porodce je taková, že jakmile mamka přestane cejtit pohyby, nechávají si jí tam několik dní na pozorování. To jsem nechtěla :frowning2: Ona ví, že sem nechci, že chci do Krumlova. Tak mi řekla, že by bylo dobrý, kdybych si tam během víkendu sjela aspoň ještě na jeden monitor......takže tak.
Mě už zase nic nebolí, takže mylsím, že to ještě vydrží :slight_smile:

A jakpak se tu máte vy?
28. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
marhu tip na výlet, ty to nemáš tak daleko! my se tam na ten piknik někdy v létě chystáme, to mě láká

http://www.zamekloucen.cz/piknikove-kose
28. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
jo a s tím břichem, už dva dny mi trochu opadlo, protože mi splaskávají hyperstimulované vaječníky, takže už fakt na mě není nic :frowning2:
28. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Jaru tak to Matysek už se chystá,nehýbe se,protože načerpává energii na to draní se ven :grinning:

Sophie to je super...to ukážu manžovi...tam bychom mohli na výlet někdy pak vyrazit :dizzy_face: Díky
28. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
holky jdete volit? :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
tak já se ted vrátila, auto umyté, vyluxované, jen manža porád nekde na ceste, je patek tak prý dorazí nekdy v devet a to vyráželi pred druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
polila jsem si kytky na terase protože to dnešní sluníčko jim dalo zabrat a ted sem tady, ale jak vidím všecky jste nekde, ale to je dobre ventilujte mozgové závity na čerstvem vzduchu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ja si jdu taky trošku posedet ešte ven, je tam tak pekne :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Marhu, nemaluj čerta na zeď :grinning: jen ať tam ještě je!

Sophie, teď jsem se akorát vrátila od voleb. Tam byly davy, to jsem ani nečekala.........
Cestou zpátky jsem se zastavila v Tescu, maj tam 30% slevy na mimi oblečky a našla jsem tam další nový hadříky s mým olíbeným klokanem!!! Mám je do sbírky :grinning: Je to v albu. Pak jsem vzala i nějaké overálky, jeden za 50,- no neberte to!!!!

Teď si jdu uvařit kávičku a dloubat do Matese, ať se trochu rozhejbá, kluk jeden lenivá :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
jéé Marhu, tys taky koupila klokana!!!! :grinning: na tohle tríčko s gatěma jsem taky koukala, ale pak jsem se ovládla :slight_smile:
A dobrá fotečka v pasu!!! :slight_smile:
28. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz
autor
sme byly na vyletě :grinning: ušli jsme asi 8 kilaku směr Pec a pka jsme si dali doma na zahradce kavičku a puding a začlo pršet, takže jsme to krasně stihly :dizzy_face: bolej mě nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
autor
kavička :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeej dad, mala roste jak z vody, spokojene mimino, je to naní videt že je jí fajne :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Moni závidím,že si můžeš posedět venku...aaaaaaaaach
28. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Sohie u nás už je odvolíno :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Aaaaaaaaaa Jaru taky nakupovala,já vždycky když vidím klokánka,tak si vzpomenu na tebe :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Dad Nikča je k sežrání :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Dad vy bydlíte v baráčku nebo bytečku? Teď mě klame,že máte zahrádku,nebo to máte celkově u baráčku?
28. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Jo a dneska mám za sebou druhý porod a to vážně :angry: Teď ji mám celou bolavou :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
Holky jinak u nás opět chčije a chčije :angry:
28. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Teď ve středu máme vítání občánků...strašně se těším,jdou i prarodiče :dizzy_face: Jen jsem zvědavá jak bude,co si jako vezmu na sebe,v tom pořád tápu :frowning2:
28. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
No a pak jdu na pohřeb :frowning2: Černý kaťata jsem si koupila nový a k tomu mám černou košili....jak já tuhle barvu nesnáším :angry:
28. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
Marhu, jak to porod? :confused: Vy už jste na to zase hupsli??? jste nějaký divoký, ne? :wink:
Já už teda musim běžet, jdeme s kámošema na pizzu, ale až se vrátim, chci tu mít odpověď :wink:

Jo a u nás nechčije. Za celej den spadlo asi 5 kapek. Vykukuje sluníčko. Jooo, já to říkám furt, že na jihu je líp :grinning:
28. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
marhu, takže jestli chápu, konečne se povedlo?(myslím ten druhý porod) :wink:
ten pohreb bude zátež na psychiku, ale jiste to zvládnete, když si budete oporou, víš Simonka podle toho jak si psala byla supr holka, a tak bude celý život mezi váma ve vašich srdcích, a ber to tak , že už jí je dobre, nic ji nebolí, a jiste bude na vás tam zhora(jestli tam neco je) dávat pozor, bude váš andel strážný.marhu aspon duchem budu s tebou a posílám ti výdrž a sílu.
28. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Jaru jojo musíme,máme to naordinované...aby se vědělo,zda to půjde nebo ne...chjo to bylo něco,já když teda přišla o věneček,tak mě to nebolelo a teď jsem vážně podruhé rodila-já to i rozdýchávala :grinning: Ale chtěla jsem to vydržať,jako že nejsem žádna hysterka...mno tak myslím,že manžu na to chuť už teda přešla :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
Jaru užijte si mňaminku,sakriš taky bych si pizzu dala,asi si udělám z jogurtu,kynutý nemůžu,jen to bude takový chudší,ta obloha :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Moni chápeš dobře,ale bylo to vážně skoro jako ten porod :angry:
28. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
@monika71 tak teď tu brečím,díííky napsala jsi to moooooc krásně,přesně takhle to cítím...na Boha jsem nikdy nevěřila a nevěřím,ale věřím na andělíčky :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
te lituju ale co človek neudelá pro trochu slasti, že? :grinning: :grinning: :grinning: teda ne že bys byla sado maso, ja jen myslím na tu slast, až se roztrenuješ co prijde :grinning:
28. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Já bych potřebovala mluvit s někým,kdo měl takové problémy po porodu jako já....jestli je nějaká šance,že se to spraví,nemůžu trpět jako pes,navíc manža říkal,že teda vevnitř mu to moc příjemný nebylo-do něčeho narážel :grinning: :grinning: :grinning:
Nechci jít na žádný zákrok,muselo by se to prý řešit plastikou a není to žádná prdel...
28. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.