• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
to jsem nechtela te rozplakat, jen ti trošku pomoct, sorry :frowning2:
28. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Moni no dneska teda mi to nepřišlo,že by někdy nějaká slast přišla...a na sado maso se budu jinak muset dát :grinning: Já chci normální sex se vším všudy!!!!! Vždycky jsem byla hodně náruživá...a teď?? Teď vím,že mě to bolí jako sviňa a jen se v duchu modlím ať už to je :grinning:
28. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
ty Marhu, a nezapomneli tam neco? ono se to stává, treba nejaký nužky, aby si to tam pak manža neufikl :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Moni to ne,to jsou takový ty pěkný slzy!!! Už to beru trochu zase jinak...prostě život jde dál a bulením se nic nezmění,ale slzičkama,takovýma,co jen tečou po tvářích-to se uleví :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
chudinko, soucitím s tebou, já ti poradit nevím, rada bych, ale... :zipper_mouth:
28. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
To jsem taky říkala,že mi tam asi zapomněli nějaký nástroj :grinning: :grinning: Ale jelikož už jsem byla u dokyho ji ukázat dvakrát,tak vím,že tam nic není :grinning: :grinning: Je to prostě to šití...protože mi šili i čípek-tak bůhví,jak to vypadá :angry:
28. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
Tak to jo, takový slzičky beru :wink: a jsem ráda že si prekonala tu bolavou bolest, a ted máš už jen v sobe bolest ze straty, vedela jsem že si silná :wink: :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Moni já jsem holka statečná,prostě já nikdy nemám nic normálně,bez nějakých následků,tak to tak už hold beru,ale štve mě to a mrzí,že zrovna já mám pořád něco :angry:
Bych si po tom všem chtěla alespoň pořádně - normálně zašuškat a nemůžu :confounded:
28. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
ja si to neumím ani predstavit, až mám z toho husí kuži, já budu rodit asi císarem :confused:
28. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ono to na mě asi občas padne,takový ten velký smutek,ale to je asi normální....
Já jsem v tomhle hodně citlivá,já kolikrát jedu třeba busem a pozoruju starou paní,pak si vzpomenu na svou milovanou babičku,že umřela tak brzo-neviděla moji svatbu,jak jsem šťastná v manželství,svého prvního pravnoučka :frowning2: a bulím :grinning: Už jsem prostě taková :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
no tá ja taky ráda tak pekne bez zábran, akorát ted to jde tak 20%, mam obavy o mimčo a porád dávam pozor na briško, ešte že mm je chápavý, ale když to prijde tak to jde i tak, jen si musíme zvyknout :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
marhu já dtto, nejsi blíženec? :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
No já už taky jedině císařem,ono by to normálně ani nešlo,prý by si to nikdo nelajsknul kvůli tomuhle porodu...já bych rodit klidně šla znovu,jen bych vynechala to co bylo pak :dizzy_face:
Porodu se neboj,ten je v poho-když jsou okolo dobrý lidi :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Jsem beran :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
no jenže nikdy nevíš jestli se trefíš, myslím na toho dobreho, a když má ten dobry zlý den? tak si v pr..i, taky, takže rozhodnuto, císar, tam když podrbou a bude jizva, tu dokážu zakrýt, ale šušku nepoužívat? rovná cesta do kláštera :fearful:
28. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
Nojo do kláštera bych šla...v minulém životě jsem prý byla jeptiška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To je pravda,nikdy nevíš na koho natrefíš...mno a já bohužel netrefila moc dobře,to se u mě vystřídaly tři směny-takže tři porod.asistentky a pak ta ráno byla bohužel u mě
28. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
tak já se zdekuju,jdu do sprchy, zatim pa, a pekný večer
Pěkný večer....já čekám na manžílka,šel si pro pivečko-asi na nervy :grinning:
Marti přijd na icq pokud můžeš
Květa
28. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
hezky vecer devcatka,tak sem vam tam hodila brisko doufam ze to je posledni foto pred porodem :wink:
28. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
dobre ránko kočeny, ja se ozývám ješte pred odjezdem, tady v noci pršelo a je zataženo ale i tak jedeme, uvidíme co bude :confused:
baru krásný briško, pekná vzpomínka na období tehu, ale doufám že tento víkend už Tomášek zaklepe a otevre bránu do sveta, kde ho už jiste netrpezlive čekáte :slight_smile:
až prijedeme tak se ozvu, preji vám peknou víkendovou sobotu, papa
29. kvě 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobré ranko jdu vás všechny pozdravit a napsat co u mě nového......dnes jsem 11.den po ET,už od pondělka jsem špinila,ale na testu krásné// !!!!!!!!jenže začlo mě bolet hodně břicho a mrcha mě večer dohnala,tak moje radost z testu netrvala dlouho :frowning2:
Naději ztrácím a nevím jestli i přes to všechno je vůbec nějaká naděje :pensive: ??????

Teda baru ty si ještě celá :grinning:
29. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
ahoj prdule,no cela budu jeste dlouho :frowning2: :frowning2: hele nadeji neztracej,az co rekne doktor do ty doby nema cenu se nejak trapit.ja sem u lukase mela mes.az do 3 mesice a to uz sem vedela stopro ze jsem tehotna !!!!!!!!!tak budu drzet palce.
29. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky,
taky zdravím při sobotě, vařím,tak jen nakukuju...
venku je konečně nádherně,snad to alespoň dnes vydrží...
prdule, neboj,jak jsem ti již psala,taky jsem špinila a docela silně a přesto tam // byly a jsem těhu...tak věř, určitě to bude ok. kdy máš jít na kontrolu??,
baru tak už ať je tomášek tady, už se na něj všechny těšíme,ale nejvíc už asi ty, musí to být otrava ty poslední dny...
všem přeji krásný víkend..
d.
29. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz
Danda na krev mám jít v úterý,ale břicho bolí jak sviňa a už víc a víc krvácím :cry: ale ráno zkusím opět test
29. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
nevzdávej to ještě, kolik ti jich zaváděli?? třeba odchází jen 1 jako u mě a druhé se bude držet...
budu na tebe moc myslet...
pak nám dej hned vědět...
a testík zkus, určitě tam pořád budou...
29. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Danda 2 blastocysty...díky určitě dám vědět
29. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
tak to máš úplně stejné jako já,taky jsem krvácela, špinila... a dávali mě 2 b¨lastocysty - hatchující a expandovanou,prý kvality B....
tak věř, vím,že je to těžké,ale myslím si,že to bude dobré.....
ale potichu gratulovat budu až v úterý ok???
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ty jo to jsou krizovky ted jsem se šla sprchnout a "cosi" světlého ze mě vypadlo a zatím spoustu krve...ty jo já se snad zblázním...je mifakt hrozně blbě tak nějak celkově.... :frowning2: potím se......
29. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
holky nechcu vás tím zatěžovat ale nemám si s kým promluvit :frowning2:
danda kdyby to tak bylo jak píšeš :pensive:
29. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.