• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
pookud je to tak jak píšeš prdule,tak si raději zajeď do nemocnice na gyndu, ukaž jim papír z CAR a oni tě určitě vezmou a prohlídnou... řekni jim,že ti není dobře a špiníš - krvácíš,tak ať se na tebe kouknou a hned budeš vědět na čem jsi....
pak napiš jak jsi dopadla..
29. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak holky my se pred hodinou vrátili z výletu, bylo tak horko, že sme se ne opálilki ale spálili, moji kluci už od unavy poodpadávali, já vyprala, vykoupala se a jdu za nima, jsem hotová, ale bylo krásne, tak pekný večer, papa
29. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
ahojda, taky jsme dnes byly na vyletě, a zítra jedem na dětsky den :dizzy_face:
marhu bydlíme v baraku, kde jsou 4 rodiny a každej ma kus svyho pozemku za domem :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
ještě jedna :sweat_smile:
29. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
prdule ja bych to taky ještě nevzdavala :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
Ahoooj, zdravííííím :slight_smile:
Dad, úžasný obličeje umí :grinning: :grinning:

Prdule, bylas na té gyndě?
29. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
ahoj jaru to ma po tatovi :grinning: co plodovka už neteče? :confused:
29. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky nebyla jsem tam,povedlo se mi usnout a pak se mi trochu ulevilo :pensive: ale pořád hodně krvácím,to nemůže dobře dopadnout :cry: zkusím ráno zas test,ale...........
29. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dad, netečeee :slight_smile: A hlavně, v těhu průkajdě mám Cervix skore 4, a to je myslim na porod ještě málo :wink: Matýskovi se u maminky prostě líbí :wink: :grinning:

prdule, zkus a dej hned vědět. Snad to bude dobrý!!!!
29. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
ja jsem v utery taky ještě nebyla na porod a v neděli byla venku :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
:grinning: a kolik jsi měla CS?
29. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
snažila jsem se v nějaké diskuzi něco najít,znáte to, tonoucí se stébla chytá :unamused:,ale nic moc sem nenašla... na testu mám krásnou čárku,ale zítra už tomu tak být nemusí :cry:
Hezký večer všem...

Dad krásný fotečky,to jsou ksichtejčky,co dělaj prckové,co?
prdule, nemusí...ale bude!!! :slight_smile:
ahoooj Marhu :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
autor
na poslední kontrole jsem měla CS 3 :sweat_smile:
Dad tak to závidím,když člověk může jít posedět hnedka takhle ven :dizzy_face:
My jezdíme alespoň za rodiči na chaloupky...dneska jsme tam byli celý den - byl tam dětský den,jezdili nádherný koně,byli tam žongléři...super a nejlepší na tom to,že lidí jen z vesnice a příbuzné,takže žádné houfy :grinning:
Joooo zavírací špendlíky mají úspěch :grinning: :grinning:
Prdulko myslím na tebe,bylas někde?
29. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
marhu to jo, to je vyhoda, jen kdyby jsme tam neměli hned panelak :confounded:
29. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Dad, ahááá :confused: já myslela, že musí bejt aspoň 8, aby bylo připraveno :sweat_smile:

Marhu, špendlík taky máme. Ten mi doporučilo hned několik mamin :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
jo jo jenže nam se tam zasekava furt ta kulička, musím někde sehnat ten co v něm jsou ty malinky kuličky :sweat_smile:
Dad lepší něco nežli nic....já mám velký balkón a pomalu nemůžu ani na něj,jen ve "vymezený" čas...dole hulí a všechno to jde k nám...mě to teda dost vadí :angry:
autor
jaru ono to muže fakt vyskočit během kratky chvíle, ja jsem to teda asi ještě umocnila tím že jsem ve čtvrtek myla ty okna :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
Jaru budu ještě doufat,mrzelo by mě to o to víc,protože po žádným s mých pokusů jsem čárku neviděla :frowning2:
Marhu díky,nebyla jsem nikde...zkusím vydržet až do úterka na krev,nebo já nevím :pensive:
autor
marhu to by mě taky vadilo, dyt to musí jít i do bytu ne?
Jaru :grinning: :grinning: já taky nebyla v pátek připravená na porod,otevřená na jeden prst a v neděli jsme jeli...sice mi doky trochu pomohl...ale jelo se :grinning:
Prdulko mooooc na tebe budu myslet a držet pěstičky,ať je to o.k. Jeden bobísek se určitě drží pevně!!!
29. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dad a kdy myslíš,že v obýváku větrám?? Ve "vymezený" čas....vím přesně,kdy chodí tak hulit,slyším bouchnout od balkonu dveře...štve mě to...jsou totálně bezohlední,už si tam nevěsím ani prádlo,protože jsem to z toho všechno cítila... :angry:
29. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
Teda ženy, tak já tady žiju v klídku, že otevření na 1 prst a CS 4 je vlastně pořád těžká pohoda, a ono taky nemusí bejt :confused:
jejda :grinning:
Naštěstí už kravka chodí do práce,takže dopolko si budu moct tam v létě posedět s Kubíkem
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.