• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jaru no to je přeci těžká pohoda :grinning: :grinning: :grinning: Hold nikdy člověk neví,kdy to přijde a to je super,no ne?
29. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Marhu já fakt nevím,kdybych jen špinila tak budu věřit,ale mám už normální mrchu a padají ze mě kousky krve :cry: :cry: to by musel být bobísek hodně zakouslej
29. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz
Marhu, já tě naprosto chápu. My máme zase pod oknem hospodu. A to so dokážeš představit ten puch, co se odtamtud line k nám do bytu :angry: někdy se ani nedá větrat. Ten smrad z cigár a přepálených jídel je hlavně v létě dost smrtící :frowning2:
29. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz
Prdulko a teď sis třeba test nezkoušela dělat?
Já při úplně první pokusu taky krvácela proudem a bobísek byl zakouslý!!! Kdybych nedostala podělaný horečky a infekci z narkózy,tak by se prcek i přesto udržel....Takže pořád je naděje!!!!! Věř
29. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
prdule, tak vidíííš. Podívej na Marhu. Ještě nevěš hlavu :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
Holky a víte co máme zase z druhé strany :grinning: :grinning: Tam nám zase občas smrďánkují kanály...taky chuťovčička...
29. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Marhu zkoušela jsem dělat odpolko,ale to byl jen takovej dušík a jiná značka testu.....na mamatestu jsou fakt // krásné,tak zkusím ráno,a pokud bude slabší tak je to asi v pr......ale budu věřit!!!!
29. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
@prdule mooooc držím pěstičky!!!!
29. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Holky,určitě chodíte i na jiná fóra,na jiné diskuze a tak,nevíte o někom,kdo měl velké poporodní zranění,nějaké pak problémy? Potřebovala bych s někým takovým pohovořit....
29. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
prdule, ono taky záleží, jak moc máš naředěnou moč. Jako koliks toho před testováním vypila...takže jestli jsi se prolila, tak byla na testu světlejší....
29. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz
holky to mi zas máme před barákem potok a koncerty ropuch a komáři jsou fakt na zabití
29. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
marhu, bohužel, na takový fora zatim nechodim...ale třeba taky budu muset :unamused: já chodim hlavně sem, tady je mi s váma fajn :slight_smile:
A co vyhledávač na netu?
29. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz
Jaru něco málo jsem si o tom zjišťovala,sice jsem už u dokyho zase byla,ale prostě nemám žádné pozitivní zprávy...tak jsem chtěla mluvit přímo s někým,kdo má zkušenosti...ony většinou mají ale pravé opaky :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
marhu četla jsem o tvých problémech a vím jak se cítíš :cry: ale u mě to nebylo následkem porodu......
29. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Prostě nechci už na žádný zákrok...jen kvůli tomu,že nějaká kravka mě to takhle zkonila,já musím trpět a nejspíš mě bude čekat zase operace,protože si neumím moc představit,že by se to samo jen tak zpravilo...
29. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz
Marhu, takže fakt ta plastika? :confused: bych tu PA přetrhla, to je přece hlavně její vina, nebo se pletu?

Prdule, ty taky??? :confused: Taky potrhaná??? :confused:
29. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Dneska jsem se o tom bavila i s mamčou,nejprve jsem jí to nechtěla říkat,ona je pak dost nešťastná,že zase něco,protože nikdy nemám nic v pohodě....
29. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
Jaru za tohle můžu už doktorka,co mě šila,ona mě totiž sešila mnohem víc :frowning2: Doky to poznal,jen na mě juknul...navíc ta plastika by byla jak zvenku tak zevnitř,protože to tam nemám tak o.k.
29. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
Když to řeknu na rovinu,tak já mám pocit,že tam mám snad narvaný autobus a přitom je tam jen kobra na krajíčku-má tam jen hlavičku :grinning: :grinning: :grinning: No takhle se tomu směju,ale při tom,to mi do smíchu není
29. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
brrrr :unamused: Marhu, to mě mrazí, jen to čtu! :frowning2: teda, to je vášnivá švadlena :angry:
29. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
krásný přirovnání :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
prostě mi žesnké to do pr...nemáme jednoduché.....holky prostě já už nevím co je to sex...a když to jednou za čas zkusíme(za rok by jste to spočítaly na prstech jedné ruky) :cry: :cry: :cry: tak je to fakt utrpení,takže my by jsme si prcka ani "normálně neudělali :cry: :cry:
29. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jaru a to ta kravka jde teď do důchodu,jsem mohla ještě chvíli počkat,sakriš.
nejhorší je, že si nepomůžeš, i kdyby sis na ní třeba stěžovala, nebo tak něco.... :unamused:
Prdulko a můžu se zeptat,kde je problém?
Mě právě rovnou doky řekl,že tohle půjde spravit nejspíš právě jen tou plastikou.
29. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jaru jedině si na ni někde počkat :grinning: :grinning: :grinning:
jooo Marhu a taky jí sešít!!!! :wink:
marhu je to prostě ještě "čerstvý".......no co tě to proboha šilo za .........?????
29. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Jaru hlavně tu nevymáchanou hubinu...

Prdulko bohužel mě šila ta,ke které se nikdo moc pod ruku dostat nechce :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz
prostě mě to hrozně bolí :cry: já už kolik let trpím na výtoky a vůbec strašný ženský problémy :cry: je to fakt hrozný kolikrát jsem si říkala jestli má tady na tom světě vůbec zůstaávat :frowning2: zkusila jsem snad už všechno.....ty problémy mě omezují doma v práci,níkam nemůžu jet.....
29. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.