• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Prdulko to mě moc mrzí a opravdu není žádné pomoci?
29. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
no víš měla jsem i špatnou doktorku,měla jsem ju dávno změnit.....ale tam jak jezdím do centra jsem si řekla že tam budu chodit i nagyndu ale mám to skoro 50 km.ale prostě tady v okolí žádnej dobrej doktor prostě není!!!!jsem na gyndě víc jak doma :frowning2: za ty roky jsem toho zkusila opravdu hodně zatím bez úspěchu.......a víš kdy já na to mám chuť?jen když se "ožeru" a to nebývá moc často,možná 1*za rok :frowning2:
29. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
víš chlapovi tak nějak odpomůžeš ale co mi ženy????můj manža mi prostě říká že už si odvykl...
29. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
Jo nejhorší jsou "špatní doktoři",kteří nic neřeší...já přešla taky k dokymu z Caru a nechal si mě ve své péči nastálo...jsem ráda,na dojíždění to mám asi 30km...ale i kdyby to bylo 100,tak bych neměnila...Tam prostě se snaží pomoci,najít řešení a hlavně dokáže podržet i psychicky. :wink:
29. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Mě teď manža taky říká,že už to dělat teda nebude,když vidí,jak u toho trpím...No můžu říct,že včera jsem měla pocit,že to je vážně stejné jako byl porod-ta bolest....jen to nešlo ven,ale dovnitř :frowning2:
29. kvě 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ježiš holky, když vás tak čtu, tak je mi z toho děsně :frowning2: kdybych tak věděla, co poradit....
29. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
Marhulinko tak to je dobře a věř že ti pomůžou a budeš v pořádku :wink:
29. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
Prdulko když já už se nějaké zákroku bojím,zatím jsem měla tu smůlu,že jsem nic neměla normálně,vždycky nějaký prů.er...
Ikdyž teď bych si asi hledala toho nejlepšího :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
jo manža to taky vždycky poznal tak přestal...ale já předstírám a potom trpím.....a spermie fujfuj to se potomškrábu 14 dní a trpím....takže pak si udělejte mimčo...
29. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
Nejradši bych chtěla od někoho slyšet,že se to třeba časem spraví....vydrželi bychom čekat,takhle stejně musím čekat,než přestanu kojit...protože v nemocnici bych prý byla určitě 3 dny....
29. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
jaru mi tě nechcem stresovat!!!!
29. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
Jo tak já se takhle udrbat mohla po gumičce,na tu mám alergii,to si manža,když jsme spolu chodili mnul ruce :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
marhu čas to chce určitě akdybys musela na zákrok jít tak to určitě zvládneš!!!!!ale hold manža to musí vydržet a třeba se to opravdu spraví a zahojí samo
29. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
Holky dneska u rodičů na tom dětským dnu,jsme potkali manžela paní,která týden po mě neměla to štěstí jako já a po porodu vykrvácela....on vedl za ruku malýho špunta a ještě tlačil kočár :frowning2: S mamčou jsme zatlačovaly slzičky,kde je na tomhle světě ta spravedlnost??
29. kvě 2010 ve 22:50  • Odpověz
Prudlko jenže ono právě jde o to,že aby se to případně trochu zlepšílo,tak musíme "to" no a to je děsný,já se předtím úplně celá roztřesu,když vím co mě čeká....denně jizvu masíruju...snažím se...ale samozřejmě jinak na zákrok půjdu-přeci nebudu na doživotí bez sexu?? Navíc já ho hlavně měla vždycky straaaašlivě ráda :grinning: :sweat_smile:
29. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
marhu není.....svě je pěkně zkur.......a zůstavají tu jen ku......že jsem tak sprostá.....moje příbuzná -doktorka,taky vykrvácela po porodu a doma na ní čekalo ještě 3-letý prcek...četla jsem i příběj co jsi tu psala,je to fakt hrozný :cry:
29. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ježisi co jsem to napsala :sweat_smile: Mělo tam být Prdulko :dizzy_face:
29. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jo život je někdy vážně "úúúúúžasný" :angry: :angry: :angry:
29. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Doufám,že teď ve středu bude trochu hezky,máme to vítání občánků...tak aby bylo sluníčko:slight_smile:
29. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Marhu neboooj to se spraví :wink: a chuť dojde a strach odejde...vím o čem píšeš...pro mě nutné zlo...ale říkaám si že třeba se to ještě někdy spraví.....a nebo že bych vyměnila chlapa :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
Prulko já si dělala dneska z manži srandu,že si dám inzerát,že hledám chlapa s malým :grinning: :grinning: Tak jsme se pak tomu nasmáli-mamča s tetou hnedka,že bych měla hromadu zájemců :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ježiši zase mi vypadlo d,se omlouvám :dizzy_face:
Jsme Jaru asi odradily :grinning:
jak se říká sranda musí být aji kdyby na chleba nebylo....
29. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
no chudák jaru,tak třeba šla už spinkat
To už je hodin...já půjdu chrnět,než se bude zase krmit....

Dneska byl Kuba úplný andílek,pořád se smál,šklebinkoval....byl prostě báječný spokojený miminko a my z něj všichni poseránkovaný :grinning:
Zítra hodím nějaké fotečky...
29. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
Všem sladké sny :dizzy_face:
no je kláááásnej :grinning: jdu taky chrnět doufám že se mi to povede a zítra napíšu co test....tak papa
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.