• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
néé, já si byla dát horkou sprchu, páč jsem si opět dala sklenku vínka a začalo mě teď příšerně bolet břicho...stačilo chvilku nahřát a už je zase dobře :slight_smile:
Ale už půjdu taky chrnět. Kéž by se na vaše problomy našlo nějaké snadné řešení!!! Moc bych vám to přála!!!
29. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
problémy...zase si prsty dělaj co chtěj.... :grinning:
29. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
Jaru dobrou :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 23:02  • Odpověz
dobrooou nooooooc :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
Hezkou neděli všem :dizzy_face:

U nás je nějak zataženo :unamused: Kluci mě spinkají,tak už snídám,počkám až se vzbudí a pojedeme koupit jablíčka na štrůdlíček :slight_smile:
30. kvě 2010 v 06:43  • Odpověz
dobre rono holky, u nas je tak polooblačno, a tak doufám že snad vykukne sluníčko. :wink: nevím co je to se mnou ale šla kjsem pozde spát a nedala si hodiny k posteli, a tak jsem ráno nevedela kolik je hodin a vstala o 6.30 vyspaná. :stuck_out_tongue_closed_eyes: do zas budu dospávat pres den :frowning2: u mne taky kluci ješte spí a ja jim tiše závidím :confused:
marhu až upečeš tak pošli, ja už sladký nemusím vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mm štrudl miluje, aspon nemusím ja delat nic :grinning:
tak zatím preji peknou nedelní pohodičku :wink:
30. kvě 2010 v 07:26  • Odpověz
Moni ty ale přes den spát můžeš-máš na to nárok :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 07:28  • Odpověz
U nás už je mokro :angry: :angry:

Moni v těhu jsem sladké taky nejedla,za to teď :grinning:
30. kvě 2010 v 07:29  • Odpověz
marhu, spala bych, ale nejak se mi nechce, cítím se vyspaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja na pohled, vlastne pomyšlení na sladký mi zveda žaludek, takže ani nepomýšlím na to, že bych si neco dala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 v 07:32  • Odpověz
Moni a jaké máš chutě? Máš teď třeba vyloženě na něco speciálního? Já třeba v těhu milovala řízky,maso a zelí... :grinning:
30. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
jooooooooo marhu, mžu straaašne papriku, rajčata, masko s maskem, a v poslední dobe i sem tam už nejaké to ovoce, a strašne chipsy, a podobne, mnami
30. kvě 2010 v 07:35  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: takže správný těhuchutě,co?? :grinning: :grinning: Mě se to pak obrátilo až na konci těhu,to mě začala honit mlsná-oni ke konci dětičky si žádají většinou sladké,aby mohly hezky nabírat..Joooo příroda to má zařízené :grinning:
30. kvě 2010 v 07:38  • Odpověz
marhu, chtela jsem se zeptat, je váš hafan ostríhaný na krátko? náš má dlohou srst, mne se to porád líbilo, i když je to pracne udržovat ji, ale po včerejším sparnu sem se rozhodla že mu hodím letní sestrih(uplne na krátko), on tak trpel v tom horku :frowning2:
30. kvě 2010 v 07:39  • Odpověz
No ti mí chlapi pořád ještě chrní :angry: Já potřebuju pro ty jablíčka,tak asi půjdu toho nejstaršího vzbudit :sweat_smile:
Jojo máme ho ostříhaného,na léto ho nechávám úplně...vyhrabu nějaké foto...
to jo, mm se mi smeje, že jim jednou denne, od rána do večera :grinning: ale já pečivo strašne málo, sladký nic, takže ani nemám tak moc toho na sobe, myslím kilečka, tada jestli 5 kg je málo nevím, ale rikají mi, že jak sem byla hubena tak mi to ted sluší a prý ani moc nepribrala :wink: tak nevím jestli uklidnují nebo rikají pravdu :confused:
30. kvě 2010 v 07:41  • Odpověz
nech je spinkat, vždyť je nedele :confused:
30. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Pejsan: nožky delší,tělíčko na krátko...mě se nelíbí sukýnky,takže nechávám stříhat bříško celé :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 07:48  • Odpověz
Je neděle a já taky nechrním :dizzy_face: :dizzy_face: Ti mlaďoši spinkat můžou,ale ten nejstarší by měl vstávat a cvičit :grinning:
30. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem vůbec nemohla spát,ve 4.ráno už jsem šla dělat test,čárka je tam pořád hezká ale opravdu slábne než sílí :cry: takže zřejmě je po všem,a "teču" jak pračka a kusy krve.....chce se mi tak brečet :confounded: :cry: :cry: :cry:
30. kvě 2010 v 07:50  • Odpověz
Pdulko první co bylo,když jsem ráno vstala,že určitě testuješ...moooc jsem na tebe myslela...tak bych ti přála,aby nic nebylo ještě ztraceno,ale jestli to tak má být,věř,že je lepší takhle brzo,než pak později!!! Posílám veeeeelikánské objetí!
30. kvě 2010 v 07:51  • Odpověz
jeeeeeeeeeeeej, je krásný, ja myslela taky tak, že hlavička, nožky a ocásek by mohli zustat a ostatní strojkem oholitm chudinka mala aby mu teplo nebylo :slight_smile:
nezávid mu, vždy pres týden jiste vstáva brzo, tak lehni taky, štrudl neuteče :wink:
30. kvě 2010 v 07:52  • Odpověz
Marhu děkuju,nechu vám tady kazit nedělu,mám poslední test který stejně ještě zítra zkusím a v úterý pojedu na krev :pensive:
30. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
Prdulko, nemám co napsat, protože holky už napsali vše, ale já ti posílám trošku síly a taky objetí, snad bude vše ok, motyka také nekdy vysstrelí, tak si rikejme snad....
30. kvě 2010 v 07:53  • Odpověz
Ocásek máme jako bičík-taky oholený....já mu ho vždycky chytám,se mi to strašně líbí :grinning: :grinning:

MM přes týden vstává stejně jako já :angry: A v noci chrní,já nee,já vstávám k synáčkovi :grinning: Tak ať kouká vstávat a všímat si ženušky :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
@prdule nic nikomu nekazíš!!! Od toho tu jsme!! Já jsem ráda,když se tu můžu vyzpovídat ze svého trápení,určitě i ostatní...Prostě se tu řeší všechno,jak to pozitivní,tak bohužel i to negativní!!!
30. kvě 2010 v 07:57  • Odpověz
tak jak píše Marhu, souhlasím :wink:
Ale Marhu, noooooooooooooooo,...... :grinning:
a ja jdu asi pomalinku nahazovat nedelní obídek, ale napred udelám klukum snidani, tak zatím holky pa :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:01  • Odpověz
No a ten nejmladší už se tam chruje...tak jdu na ně juknout....
30. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
ahoj při neděli,
tak ses marhu dočkala co?? to já toho mého nechávám přes víkend vyspat, protože přes týden je pořád někde, hodně jezdí,takse moc nevyspí...takže dnes to tipuju tak do 10-11 :wink: :wink: :wink: :wink:
já mezitím zajedu na nákup a do práce udělat papíry co tam mám za týden nechané....
pračka už se mi taky pere,tak to je fajn..
oběd mám udělaný od včerejška, a jelikož ho můj drahý nejedl,protože přijel dýl z práce a dával si něco cestou,tak to budeme mít dneska,takže vařit taky nemusím, pohodička...
zítra vstáváme ve 4 a jedu do Prahy,asi už napposledy doCAR a pak už mě odevzdá ke svému gyndaři,tak snad bude vše ok... akorát to vstávání, přítel tam pak zůstává pracovně a já pojedu zpátky vlakem... odpoledne mám práci,takže to bude nabitý den,tak dnes musím víc odpočívat..
prdule,ještě to nevzdávej, věřím tomu stále a taky ti posílám hoooodně síly a nervů na poslední 2 dny než se dozvíš verdikt, ale být tebou, kdyby jsi chtěla mít jasno už dnes,zajeď do nemocnice, nemůžou tě odmítnout a budeš vědět na čem jsi...
přeji pěkný den všem, navečer kouknu.
d.
30. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky já mám pořád náladu pod psa, semtam mě to vezme a tečou mi slzy...včera bylo krásně tak jsme jelí na Okoř, je kousek od nás, a zrovna tam byl hudební festival, bylo krásně, tak jsme si koupili lístky a byli tam až do večera, bylo to fajn...na oběd jsme objevili krááásný hotýlek, no to byla romantika, jsem konstatovala, že tam bych se i vdávala, před ním je nádherná louka přes kterou vede potok, tak tam by to tedy bylo ideální :wink: ...tak mi přijedete na svatbu,neeeee?? :grinning:

mrkněte na fotky, hned bych tam někdy zajela na víkend, fakt mě to ohromilo, malinky a hroooozně roztomilý a útulný

http://www.hotelokor.com/_cs/index.html
30. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.