• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
uf jsem vás dočetal, nějak moc o víkendu kecáte :slight_smile:
30. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
prdule držím palce, sakra to by byl pech.....
30. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
hrozně se bojím středy, ten Motol zase a už budou výsledky z krve k NT...mám děsivé představy jak si mě tam nechají a zbaví mě toho :cry: hrůůůůza... v pátek mi napsala dlouhý příběh holka ze Slovenska které to takhle jako mě začalo taky, a já řvala jak blázen, ten svět je fakt nespravedlivej...a jestli nás o to vytoužené mimino připraví, tak už se budu bát to dál zkoušet, a hlavně to vše zase podstupovat znova, navíc určitě po dlouhé pauze, už ted bych potřebovala nějaké prášky na nervy :cry: :cry: :cry:

tak se taky nezlobte, že vás tu deptám, nějak je to tady ted moc smutné a uplakané, co...
30. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
snažím se s tou myšlenkou i počítat, ale jde to tedy hodně honě blbě!!! neumím si představit, jak by na mě koukali soucitně v práci, i ostatní z rodiny...
30. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
sophie, vím že útěcha u tebe teď nezabere, tak ti jen přeji,ať se ve středu dozvíš výsledky,které budou ok,a můžeš se konečně trošku uklidnit a začít si těhu užívat.....
mooooooc ti to přeju..
d.
30. kvě 2010 v 11:00  • Odpověz
holky moc vám dík, jsem ráda, že se o to tady můžeme podělit
30. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
ahoj holky,tak ja sem porad v kupe a to mam dnes prvni termin :frowning2: :frowning2: :frowning2: prdule porad na tebe myslim,treba to jeste bude dobry pockej na doktora.
30. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
sophi ty se neboj to je vse ok.a ve stredu to budou jen ty nej nej zpravicky.a necti ti rikam ty blafy :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahoooj holky :slight_smile:
Sophie, nemysli na to, nebo to přivoláš!!!! Bude to v pořádku, uvidíš!!!!! :dizzy_face:
30. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Tak jsme dopolko zajeli na nákup,manžílek mi koupil pantoflíky :dizzy_face: Tak ještě,že jsem jela :grinning:
Pak jsem važila,manža vyluxoval a umyl koupelnu-zlatíčko...a dopekla jsem štrůdl,takže jdu udělat kafíčko a meltičku,zakrojím-takže přijeďte,ještě se z něj kouří :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
Dando zítra hezkou cestu do Prahy a jestli bude utz,tak pěkné pokoukáníčko na mimíska :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj holky, tak já mam nedeli na nic, tady začalo lejt, chtela jsem mít klidne nedelní odpoledne a prišla má švagrová, kterou moc nemusím, tak mm si s ní vehementne povídá a ja koukám na F1 a mezi tím jsem i na netu :confounded: a to jsem si chtela odpočinout teda lepe pospat trochu :angry:
sophie kašli na prispevky(negativní)pridávam ti neco na uklidnení:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je oddelení
saskija17
15.03.2010 18:42

ahoj tehuľky. chcem sa vas opytat mate niektora skusenosti s tym, ze ste mali malo plodovej vody? ako vas liecili?

kaficko
15.03.2010 19:46

Ahoj, ja som mala tiež málo plodovej vody, ale nejako sa to časom spravilo. Mňa doktor neliečil nijako, a dá sa to vôbec? Mne len povedal, že jej je menej a že sa to upraví a tak aj bolo, tak neviem asi som ti moc nepomohla
kajuskacz
23.04.2010 10:21
Nevhodný príspevok

ahoj ja som mala malo plodovej vody a chodila som kazdy tyzden na kontroly na ultrazvuk ci je vsetko ok.a ked som mala termin nenechali ma prenasat ale mi hned vyvolali porod ale to bolo v cechach neviem aky maju postup na slovensku drzim palce :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
moni dííík ty už mi i hledáš příspěvky ty jsi hodná...ono záleží, kdy to měly, víš...ke konci těhu se to stává a nemusí to nic znamenat...no uvidíme, možná mě poženou i na odběr plodovky (což by jim asi moc nešlo)...důležité je, aby ted v těch výsledcích z krve k NT nic nenašli...pak začnu věřit, že to bude ok...a naopak :unamused:
30. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
jéé ted koukám že jsem úplně pitomá a nejedu tam ve středu ale už v úterý :unamused:
30. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
v utery????ja jedu tak v utery,tak to mame obe za par :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 15:40  • Odpověz
no jo 1.6. 12:15hod...
30. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
Tak kluci venku kočárkují a já si nabarvila vlásky,udělala jsem si tu meltičku a relaxuju,než si to půjdu smýt :grinning:
30. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Holky v úterý na vás budu mooooc myslet!
30. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
ahoooj, já jdu taky v úterýýýý :slight_smile: ale jenom do poradny :grinning: takže v úterý tu bude pusto-prázdno :grinning:

a teď zase mizim, jdeme nakoupit. Teda, jenom pro melouna, protože mám na něj ukrutnou chuť. Teda, Matýsek! má chuť :wink: Za chvilku jsem tu jak na koni....
30. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Jojo jen to sváděj na Matýska dokud můžeš :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
ježiš tak jsem se zase náhodou dozvěděla, že po 15tt už se žádný "potrat v narkoze" nedělá...holky já bych to asi nepřežila, tenhle zážitek opravdu nechci...
30. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
už jdu od těch diskuzí zase radši pryč
30. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
někdy moc informací fakt škodí
30. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
a kde mam tu sarinku spolubojovnici? doufám že ne zase po nemocnicích...
30. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
Sophie kdybys nebyla těhotná,tak ti přijedu naplácat!!! Nic nečti!!! Nic neposlouchej
30. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
Ježiši jdu to umýt nebo mi ty vlasy vypadaj všechny :grinning:
30. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
auau holky já ted cistila konvici a jako pitoma jsem chtela vytahnout z elektriky když z ni sla ještě para a pekne jsem si oparila zapesti au au pali to jako kraaaava :angry: navic v tom byla nejaka kyselinka na cisteni vodniho kamene :confounded:
30. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
no pekný sophie, dávej si pozor na sebe :fearful:
30. kvě 2010 v 18:30  • Odpověz
jsem střevo :angry:
30. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz
ahoj holky, snažím se vás dočítat

co to čtu? sophi, držím palce, ale všechno bude dobrý, uvidíš, budu na tebe v úterý myslet

bara a jaru, tak už poroďte, nedělejte s tím cavyky, i když já mám zrovna co říkat, což? tři dny ve špitále řešili co se mnou, a pak mě radši kuchli :grinning:
30. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.