• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Ahojky, jse zpět :slight_smile:
Jsme se z krámu ještě šli projít k nedalekým rybníkům, tak jsme si dali 3 km prochajdu a pohodaaa. Bylo to příjemný :slight_smile:

Sophie, že tam na tebe vlítneme! :wink: okamžtě to přestaň číst. Kde je psáno, že je to tvůj problém! Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko, že? počkej na úterý a teprve pak něco čti :wink: ale já ti říkám, že to bude ok! :slight_smile:

Yes, to musíš na Matýska :grinning: Jemu se ale u mě evidentně líbí :grinning:
Ale neboj, Baru ho vyžene cobydup :grinning:
30. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
tak vifdíš sophie dokonce v úterý,alespoň jeden den ušetříš abudeš dřív vědět na čem jsi...
když vás jde tolik na kontrolu v úterý,tak určitě bude vše ok... mooooooc vám všem budu držet pěstičky a vy mně zase zítra ju??
dnes mě pořád nějak píchá v podbřišku na pravé straně, tak jsem dnes spíš lenošila a nic moc nedělala a odpolko dokonce skoro 2,5hod. spala...
pěkný večer, zítra až se vrátím kouknu a napíšu jak jsem dopadla já.
d.
30. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Hezký večer,jdu jen nakouknout a přečíst si vás,pak zase mizím :dizzy_face: Kuba konečně usnul...spal odpolko do koupání,tak teď se mu nechtělo...no tak kozenka to jistila,ta ho uspala :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Sophie :grinning: to jsou počínající těhotenské úrazy :grinning: Já se v životě nespálila o troubu,pak v těhu v jeden den na obou rukách na stejném místě!! No pakoš :grinning:

Yes tak co maličká? Jakpak se vám doma vede :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jaru a nepotkali jste vodníka? :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Dando na zítra krásné pokoukáníčko :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Marhu, nééé, ale zachránili jsme čerstvý mládě racka a vrátili ho tam, kam patří :slight_smile: Zdenda má nahoře velký plus :grinning:

Dando, tak dobré zprávy zítra a těšíme se na fotečku! :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se přišla na Vás podívat! Snad teď bude více času s Vámi popovídat. Hodně lítám po doktorech pořád nesjem zdravá :angry: ! Čeká mě imunologie a když to nedopadne, tak si musím jít lehnout na internu do nemocnice ! :frowning2: Jinak jsme byli u toho Apolináře. Tak mě zkontroloval. A řekl mi, že to vypadá, že nemám vůbec ovu! :frowning2: Tak mi vzali krev, přítelovi taky + spermiogram. 7.6. jdu na krev jak jsem na tom s hormónama. A pak jdu druhý den cyklu znova na krev, ale vůbec nevím kvůli čemu nemám tam nic zaškrtlého, tak tam musím zítra zavolat! Nevíte některá z Vás co by to mohlo být? A pak 12. den menstruace jdu k nim. A tam se dozvíme více, tak jsem napjatá hrozně! Už jsem si myslela, že mi daj nemoc pokoj, ale to jsem se dost spletla, protože mám angínu :frowning2: ! Už ze všeho šílím! :wink:

Dandi držím moc palce na úterní kontroluuu! A holky Vám k úterním kontrolám, taky moc držím palečky!
Sophinko co to čtu, ta nemůžeš proživát krásné těhulkování aspoň chvílu v klidu. Ale já věřím, že vše dopadne skvěle a za odměnu budeš mít krásné, zdravé miminko.

Jinak Jaru a Baru nechtěly byste už rodit? Těším se na nové přírustky! :wink:

Jinak gratuluji holkám k novým přírustkům!

A co ten Sárikaaa ?? Myslím na ní :slight_smile:

A jak se jinak máte??
30. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
Ahooooooj Niko,
chudinko, ty to taky nemůžeš mít jednoduchý, co :frowning2: Bohužel ti s krevníma testama neporadím, protože vůbec netuším :confounded: Ale budu ti moc držet palce, ať to všechno dobře dopadne a my ti pak taky můžeme napsat, že se těšíme se na přírůstek! :slight_smile:
A choď sem častějc, nás zanedbáváš :wink: :grinning:

Angína se má prej chladit, takže nanůčky, zmrzlinky atd. To zase naní tak špatný :grinning:

O Sarikovi vůbec nic nevím. Má na ní vůbec někdo telefon? Určitě je chuděrka zase ve špitále :frowning2: Taky to nemá lehký....
Co všechno musí ženský vytrpět, než se dočkají toho svého vytoužného uzlíčku..... :unamused:
30. kvě 2010 ve 23:40  • Odpověz
ježiš, já mam zase hlad!!! :confounded: :sweat_smile: Co bych tak ještě sežrala, aby se mi dobře spalo..... :wink:
30. kvě 2010 ve 23:49  • Odpověz
Jaru děkuji moooc! Slibuji, že teď s Vámi tady budu každý den! Hrozně se mi po Vás stýskalo! Doufám, že do roka budem mít miminko doma! Jinak právě, že zmrzlinka nepomáhá ani žádné jiné zachlezení! Už to mám od čtvrtka! Dávala jsem tomu čas. Takže zítra musím k dr! :angry:

A co melounek ten tě neuspokojil??
31. kvě 2010 v 00:02  • Odpověz
Jejda koukám na chyby..... to jsem trdlo omlouváám se.... :wink: Dandi chtěla jsem napsat na zítřejší kontrolu!
31. kvě 2010 v 00:05  • Odpověz
Hezké ránko pondělní :dizzy_face:

Jaru to má Z.plus i tady :dizzy_face:

Niko,já myslím,že ti budou dělat hormonální profil :wink: Podle toho uvidí,co se v tělíčku děje a jak se podle toho zachovat. Ať jsi brzičko fit.
31. kvě 2010 ve 02:15  • Odpověz
Jaru v tu dobu,co jsi hledala něco mňamozního jsem už dávno chrněla,ale o žrádle se mi zdálo :grinning: :grinning:

Niko jasně,že do roka bude miminko doma,nebo kdyžtak ještě chvilku v bříšenku :dizzy_face: :wink:
31. kvě 2010 ve 02:16  • Odpověz
Mno tak jdu zase chrnět,mláďátko nakrmeno a už spokojeně spinušká :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 02:17  • Odpověz
Jsem tu :dizzy_face:
Mám naloženou pračku,udělanou snídaničku...Kuba si už haleká pod kolotočem :grinning:
Vyprovodili jsme taťku.
Venku bude nejspíš hnusně celý den,hlásí to snad na celý týden :angry: :frowning2: To mě teda neba.
Hodím nějaké nové fotečky :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 06:20  • Odpověz
dobre rano kočeny, tak a ja i dne vzhuru už od 5.45, ale reknu vám už mne to nebaví, ja chci spát a nemužu :cry:
Niko, rychle vykurýruj tu angínu, at neprekáží u dalšího postupu za vycíleným miminkem :wink:
Jaru, ty už vážne máš namále, jíst o pulnoci, hm, podle mne je to už za par, takové manýre vymyšlíte s Matyskem, už nevíte roupama co delat tak vymyšlíte.to bude asi tím sereotypem ty tady, Matysek vevnitr, udelej už neco aby se to zmenilo a oba mneli o zábavu postaráno :wink: :slight_smile:
marhu a vy taky oba jak ranní ptáčata, ale ty si ale šikulka, už plno práce za tebou :slight_smile:
i tady je zataženo, a prišla jsem na to, že mi to takhle brzo ráno nemyslí, nejak mi dlouho trvá pasát sem neco a rozmýšlet(anebo to bude tím, že jsem blond?hm ani nevím)
31. kvě 2010 v 06:51  • Odpověz
dám si kafčo a asi začnu žehlit, dnes mám par vecí vybavit, moc se mi nechce, tak ať se u toho žehlení proberu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatím pa a pekný pondelni den :wink:
31. kvě 2010 v 06:56  • Odpověz
Moni jen počkej,až bude miminko venku,tak budeš taky ranní ptáčátko a uděláš toho hafo :dizzy_face: Kuba usnul,tak tu trochu poklízím,teď jsem posílala mailiky a fotečky Kubíka rodině-mám to nakázaný :grinning:
Připravuji pomalu na středu oblečení na vítání občánků :wink: manžovi peru košili a Kubíčkovi jsem už připravila věcičky...mno a ještě teda musím vybrat něco pro sebe :grinning: Ale jelikož bude asi takhle hnusně,tak v sukni nepůjdu,jak jsem si plánovala :angry:
31. kvě 2010 v 07:02  • Odpověz
Moni já bych zase nemohla po ránu žehlit-bych se přižehlila sama :grinning: To musím odpolko nebo večer.
31. kvě 2010 v 07:03  • Odpověz
tak už mám polovinu za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža minulý týden byl celý na služebkách tak mám košil a kalhot habadej :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj nesnáším košile a kalhoty(žehlit)
marhu dofam že z vítaní občánku budou nejaké fotečky :wink:
tak a jdu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 07:54  • Odpověz
ješte jsem kokla nový fotečkym jaru malý je užasný a jak se tak dívam celý po mamince :slight_smile:
31. kvě 2010 v 07:55  • Odpověz
Moni fotit budeme o sto šest...u nás se to pořádá v loutkovém divadle,tak se těším:slight_smile:
31. kvě 2010 v 08:03  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak jak jste se vychrupkaly? A jaké je u Vás počásko? Tady je hnusně fučí výtr, a pršánkuje ! :pensive: Takže spací počasí.. :wink:

Děkuji Vám moc za podporu. Je skvělé mít Vás a o všem si popovídát. Jinak Marhu máš krásnéhoo Kubíčka hned bych ho pomuchlovala a nedala! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Dad se Nikča taky moc povedla. Obě dvě jsou k spapání.... :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Niko no já jsem se vychrupkala,že bych ráno ještě spala,ale nemám šanci no a pak už se mi nechce,já rychle ožívám :grinning:
Já bych se o Kubíčka porvala :grinning: :grinning: Ráda půjčím,ale nedám...nikdy nikomu!!! Žádné!!! Je to můj chlapeček!!! :grinning: :grinning: :grinning:

Peru druhou pračku-teda pračka pere druhou várku prádla :grinning:

Venku fučí,byla jsem s pejsanem a ten počůral roh baráku a zdrhal domů...je tam šíleně :angry:
31. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
Copak dneska máte všechny v plánu? Určitě odpočinek,relax...no a že by někdo dneska třeba tlačil :grinning: :sweat_smile: Co?
31. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
ahoj holky,tak u me beze zmeny :frowning2: pocasi je hruzostrasny,a ja sem taaaak smutna.no vy se me budete smat ale me pred chvili az tekli slzy .lukase jsme dnes odvezli jeli na tu skolu v prirode a me uz je ted smutno.a i na nem sem videla ze byl takovej nijakej,on je proste jeste moje mali miminko no :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ach jooooooooo
31. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Baru já asi obulím taky všechno...ježiši já ho snad nikam nepustím :sweat_smile: :grinning:
31. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Jdu krmit...
31. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
jo marhu je to sila a pritom vim ze mu je deset jo ale on proste je zvyklej na me.sem videla ze mu je taky tak nejak nijak ale ja se jako smala ze je vse ok a tak i on se smal a maval me ,no kurva co ja tady budu delat sama.sem jeste vcera rikal je to je dobre ze jedes aspon budu mit klid a pritom uz ted sem v prd....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.