• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
ahoj holky, já dnes už s kolegyní z práce stihla prubnout new cukrárnu u nás ve městě, no božíííííí...ochutnaly jsme palačinky s tvarohem, borůvkama, jahodový dort s tvarohem a ovocný salát s jogurtem :grinning: fakt bomba, prijedte :wink:
31. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
jéééé no to mě přesně bere ty pidišatičky na holčičky....já mít holku tak je z ní modelka :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
@sophiejane téééda takových dobrůtek,já snad přijedu :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
přijed :wink:
31. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
dělají i přírodní ovocné zmrzky
31. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Niko, já na noc slupla zbytek masíčka v mexické marinádě s brambůrky na cibulce. Mňááám. Nevim, ja vám holky, ale mě se s prázdným žaludkem blbě spí :grinning:
Ale žasnu, co toho teď poslední dny sežeru. Nechápu to, ale mam fat hroznej hlad. Abysme nakonec neměli toho 5 kilového cvaldu :grinning:

Marhu, ten je krááááááásnej. Já snad hezčího klučíka neviděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a když vás oba porovnávám, je fakt jak přes kopírák :grinning:

Dad, ty růžový šaty jsou bezkonkurenčně nejlepší!!! Bude za modelku :wink: :grinning: slaďoučká princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sophie, radši nás moc nelákej. Těhule jsou hrozně nenasytný (beru podle sebe) a maminky asi taky :wink: :grinning: To je pak jako stádo kobylek! Aby vám v tý cukrošce vůbec něco zbylo :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Nějak vás teď nestíhám, vždy vás sotva dočtu a musím mizet.
Marhu nechápu, že stíháš tolik věcí udělat. Já nějak pořád nic nestíhám, přijde mi, že pořád jen krmím, přebaluju a chovam. Sotva se stíhám najíst a trošku upravit. Jen když se pořádně přežere, tak spí déle.
Jaru s tím spaním, já byla taky velký spáč, nejdřív jsem usínala za chůze, ale už si pomalu začínám zvykat.
Moni neboj, můj manža měl po narození 4,60kg a malá měla jen 3,56kg. Takže neboj, nemusíte mít velký mimčo.
Dad krásný šatičky, taky se těším, jak jí budu takhle čančat. Zatím jsem ale ještě nic růžového nekoupila, jsme pořád v neutrálu.

Tak se jdu konečně najíst, pak trošku zkulturnit a prohlídnout šatník. Ve tři hodiny musíme být obě nachystaný, vyzvedne nás manžel a jedeme na VZP, pak se ještě poprvé ukázat prababičce a pak ještě na nákup.

Tak se mějte, ahojky
31. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
tak ja teprva devcata obedvam!!!!jaks em psala ze tu nic neni tak sem si vzpomela ze v troube je bucek,sem delala vcera k obedu a zeli a spalicky ale jelikoz ani spalky ani zeli neni tak sem si k tomu udelala stouchany brambory,ty ja miluju a do toho hooooodne cibule mnam
31. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
Jaru taky jsem ke konci těhu žrala :grinning: no a teď žeru zase :grinning: :grinning: Už aby Kubík začal běhat,abych běhala za ním a mohla shazovat :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
@jaru30 jen počkej,za chvíli toho nejkrásnějšího budeš mít doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nojo celý máma :grinning: :grinning: Jsem zvědavá,kdy se změní a bude po tatínkovi...ten byl jako prcek strašně krásný....na fotkách z jednoho roku je úplně kouzelnej :dizzy_face:
Jen Kuba má modré oči,tmavé,tak jsem zvědavá,jestli mu takové zůstanou....my máme oba hnědé...já takové hnědozelené.
31. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
@kach82 ze začátku je to náročnější,ale uvidíš,že si najdeš systém a taky až se Leontýnka tak nějak naučí pravidelnosti...Já prostě vím,že ráno brzo vstáváme,ale pak dopolko spinká nebo si už prostě vydrží v postýlce sám hodinu,hodinu a půl povídat s hračkama :dizzy_face: Odpolko naopak vyžaduje hodně pozornosti,to si ani neuprdnu...no a večer pak zase je klídek,to krásně spinká a já se můžu věnovat manžílkovi a přes den ještě samozřejmě pejsanovi...na něj nezapomínám :wink:
Takže-vydrž,to přijde :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
marhu musíš běhat s kočárem, nebo jezdit do kopce :wink:
31. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
@baradisk ježiši děláš mi ohromný chutě!!! Já bych si taky dala šťouchaný br.s cibulí!!! Uaaaaaaaaaaaaa
31. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
marhu pises ze uz aby zacal kuba behat???no pockej jeste budes rada vzpominat na chvile kdy jen lezel v postylce :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
@sophiejane tady mám samou rovinku :grinning: :grinning: Ježiši a běhat? Já jsem líná....jsem ráda,že chodím :grinning: :grinning:
Teď jsem teda začala doma cvičit,až bude Kuba trochu větší,tak začnu chodit sem na nějaké cvíčo...jen potřebuji sehnat někoho k sobě,samotný se mi nebude asi chtít :frowning2:
31. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
@baradisk jojo já vím,pak budu vzpomínat :grinning: Ale už se na to taky těším...
31. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
Já už se třeba těším,až začne pomalu žvatlat,víc rozumět,vnímat...až prostě vyrazíme třeba do zoo a on z toho bude něco mít....
31. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
ale jo tohle jo ale to hlidani aby si u stolu neroseknul hlavu atd.boze co ja se natrnula strachy a vse jsem musela stehovat nahoru aby na nic nedosahnul a porad bordel vse roztahany.lukas mel uchylku na hrnce tahat je. :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
marhu a co plavat? s prckem? ale to ty asi bys nemohla kvůli tomu šití,co...
31. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
já si ted dala brambory zapečené se smetanou, rozmarýnem a parmazánem....včera byly s lososem, ten už bohužel není, tak aspon samotný

k veče jsem po dávné době koupila párky, měla jsem na ně děěěsnou chut i když to jinak moc nejím :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 14:11  • Odpověz
@baradisk Tak na roztahané věci jsem zvyklá od psa....takže teď to bude brzo dvojmo...oni si to budou alespoň půjčovat :grinning:
Nojo to už mi mamča říkala,že všechny sarapatičky dám pryč a smála se :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
no to ma maka pravdu,je ty marhu nemuzes vlastne ani cibuli vid???hele co ja budu zrat az se narodi????vzdyt to ja cshebnu hlady
31. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
@sophiejane to bych ráda chodila...mám to kousek od baráku...ale až bude Kubovi víc,ono takhle brzo s nima chodit plavat zase není až tak super-máme známéno dětského doktora z nemocnice,primáře na dětské klinice a bavila jsem se s ním o tom,tak říkal,že ať chodím tak od půl roku a déle.
tam melo byt to ma mamka pravdu
@sophiejane jo tak párečky vám zachutnaly :grinning: :grinning: Joooo chutě.
31. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
@baradisk třeba to malýmu tak vadit nebude...našemu teda jo...takže hold já tyhle věci nejím....ale až dokojím,tak pak si všechno takové udělám a přežeru se tím :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:18  • Odpověz
a to máš vlastně pravdu, že hradec je jedna velká placka, to mi nějak nedošlo....to tady nemáme, máme pěkný krpálek hned kus za barákem, tam párkrát denně vystrkat kočár, jsi jak tyčka :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
Dad určitě trápí Nikču a pořád jí do něčeho převléká :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
čekám na opraváře na myčku, má přijít mezi 15-17hod, jsem zvědavá, kdy dorazí....ta mrcha nehřeje a je to faaakt vopruz mýt to v ruce :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jeden velký krpál tu máme....ale to si s kočárem nahoru vyšlápnu jednou a asi budu mít infarkt :grinning: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.