• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka no ale to nemuzes nic,ani ostry ani fazole ani tu cibuli chleba cerstvy tim padem ani kolace????tak co teda me zbyde???
31. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
bara tohle mě taky děsí :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
:grinning: ne ne byly jsme chvilku na zahradě ale spala asi pul hodky :angry: a je tam hroznej vítr, ted už je pod hrazdou a něco tam vypravuje hračkam :grinning: někdy to jsou hrozny paskřeky :grinning: :grinning: a už nam jede domu tatka z prace, tak pak pujdou chvilku kočarkovat a ja budu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sophiejane vid sophi to je zas vyborna vidina do budoucna. :grinning: :grinning: ale zas na druhou stranku zhubnem :grinning: :grinning: :grinning: ja se aspon takhle uklidnuju a uz ted premejslim co budu nosit hned po porodu,ja mam vsehno jak na panenky
31. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
@dadous cau dad ty ruzovy jsou bomba saty,ja chci taky holku :angry: :angry: :angry:
31. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Nedávno jsem dala do omáčky na těstoviny malilinkatý kousek česneku,jsem myslela,že se mi pak protrhne,tak to nepokouším,protože jinak nás moc prdíky nezlobí ťukťukťuk.
Koláče nejím,ani buchty....jen všechno z listového těsta,štrůdlíček,tvarohové taštičky a tak...Jinak sušenky jím normálně i čokošku,alergii žádnou prcek nemá. Jooo a ujíždím na indiánkách :grinning: To mi tak připomíná,že už jsem ho hodně dlouho neměla :grinning:
autor
bara třeba bude překvapko :grinning:
@marhulinka marhu listove testo se muze??????no slava aspon neco
31. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
@dadous no to ne to uz nechci sem ji chtela skraje td jak uz mam vse do modra tak at vyleze Tomik
31. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
@dadous my se doma kolikrát lekneme,když něco "zařve" docela hejká nahlas,to má asi po mě :grinning: Já taky dost řvu :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky odchazim zavrete oči :grinning: :grinning: :grinning: ne jdu si udelat kavu a .........tak zatim pa
31. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
31. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
já taky prdím po všem takže dítě bude asi chudák :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
já prdím už když cibuli jen vidím :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
@sophiejane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já už skoro tři měsíce nemám žádné pečivo...ze začátku jsem myslela,že musím definitivně umřít,teď se na to těším,že až dokojím,tak půjdu přepadnout pekárnu a všechno ještě teplé do sebe narvu...to pak budu lítat asi u stropu :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
marhu indiána jsem neměla snad 15let a ataky po nem ted nějak víc pokukuju...ale zatím vždy vyhraje jiný dortas
31. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
to budeš :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Indiánka jsem já jedla naposledy taky jako malá a teď jsem se asi vrátila do dětských let :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
já jako malá milovala takové ty střechy nebo jask se tomu říká...a větrníky...ty teda můžu pořád :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Jooo střechy,ty taky pamatuju a větrníky jsou taky dobrý :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
holky bomba, z diskuze tady vedle (perly našich dětiček :slight_smile: )

So synom,ked mal asi 3-4 roky sme boli u lekarky.Ta sa ma pýtala: Pani Janovičová,čo mu predpišem, tabletky,alebo sirup? Ja na to ,že ved už je velky,že už može aj tabletku. On medzitym prešiel k lekarkinmu stolu oprel si tam ruku a pyta sa lekarky: A aký je ten sirup? Lekárka že :Dobrý, jahodkový. Matej na to ukázal 2 prsty a vraví: TAk dobre, tak dva

dulkagabulka (Slovensko) pas uživatele
Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.sk. Přidala 283 příspěvků a 2 alba.
Matej má 18 let
Majka má 20 let
Monika má 21 let
“Som dula vo výcviku..pozri www.duly.sk”
(Před 2 dny)
dulkagabulka (3 děti) - 14. bře ve 21:46 Fotoblog (sk) - Pošli IP | Příspěvek není OK
Příspěvek není OK
Děkujeme ti za nahlášení příspěvku.
Nepodařilo se nám příspěvek nahlásit. Kontaktuj adminy. | Odpověz

Sedeli sme v autobuse MHD a syn si strkal ruku do ust. Vravím mu,aby to nerobil. Na otázku prečo som odpovedala,že bude mat velké ústa. On sa pozrel na oproti sediaceho pána a vraví : Takéto??? /podotýkam,že pán mal naozaj velké ústa/

Registrovala se 22. února 2010 na modrykonik.sk. Přidala 283 příspěvků a 2 alba.
Matej má 18 let
Majka má 20 let
Monika má 21 let
(Před 2 dny)
dulkagabulka (3 děti) - 14. bře ve 21:50 Fotoblog (sk) - Pošli IP | Příspěvek není OK
Příspěvek není OK

Dcéra sedela fascinovane pred reklamou v TV, ústa otvorené a sústredene pozerala.
1,reklama: Orion splní všechna dětská přání
Dcéra na to úplne neveriacky: To fáááákt???
2, reklama: Ariel vypere dočista dočista.
Dcéra na to: No léén aby...

Matej má 18 let
Majka má 20 let
Monika má 21 let
(Před 2 dny)
dulkagabulka (3 děti) - 14. bře ve 21:51 Fotoblog (sk) - Pošli IP | Příspěvek není OK
Příspěvek není OK

Kúpila som si nové plavky a kedže som nemala takmer žiadne prsia,kupila som si také vystužené. Obliekla som si ich a dcéra pozerala na moje prsia a vraví: Mamii, to čooooo??? To AKOŽE????
31. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
sorry, nalezly tam i nějaké blbiny okolo
31. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
S tou pusou je to dobrý...jo na perličky se těším,ale budu to občas i pěkný trapasy :grinning: Když rodiče vyprávěli,co jsme my dělali jako malý.
31. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
devcata vy co jste uz porodila o kolik se u vas seknul monitor z vahou deti???me to nejde porad dokola ze ten tomik ma 3429g a to me celou dobu doky rikal at nepocitam snicim velkym.
31. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
@baradisk já to měla navlas přesně :wink:
31. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
tak to me rekni co ten muj debil myslim doktora me porad cpal do hlavy kreten
31. kvě 2010 ve 14:52  • Odpověz
@marhulinka marhu ty nejis pecivo zadny??????????????????????????????tak to je ale vazne v brzke dobe po me a co jis treba k parku atd???
31. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
bara u mě se sekly asi o 200g, nikča měla 2900 a ne ultra jsem měla 2700 :dizzy_face:
tak ja mam vyžehleno a jsem splavena jak krysa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělalo se tady hezky i puchejř vylezl :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
tak opravář odešel, funguje to, vysolila jsem skoro 2tis :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě za čističe do myčky i pračky, dělá to tady místní šílený vodní kámen...
31. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
dad dik uz se si to precetla :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.