• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
bara a ty se bojíš, že bude malej...to si nemyslím, když vidím tvé pandírko :wink:
31. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
nebo se bojíš, že bude velkej? :slight_smile:
31. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
holky až se budete nudit, tak se trochu začtěte, já se tu tlemím jako protržená:slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/perly-nasich-deticek/?page=1
31. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
@baradisk pečivo mám vyzkoušený,že i tři dny starý a Kuba se mohl pak zbláznit,takže jsem se ho prostě vzdala...snad už to teď po třetím měs.bude lepší,to už vyzkouším. Jediné v čem pečivo neva,je žemlovka :grinning:
31. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
marhu ono se dá žít bez pečiva???? a co třeba snídáš??? a co takovej ten křehkej chleba nebo tak něco?suchárky :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
@sophiejane suchárky si občas dám :wink: Prostě snídám piškoty,žemlovku,sušenku :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 16:55  • Odpověz
ježiš marhu brrrrr...já miluju dobrý pečivo, chleba a taaaaak

holky zase jedna:
naše perla sice není od Ondry, ale od taťky. Ondra se pos..., ale do slova a do písmene, přes plenky až na oblečení. Tak jsem ho svlékla a volala na taťku, ať ho obleče, než to přeperu. Za chvíli slyším z pokoje - To snad není možný. Tak oni ví, že ty děti koušou a stejně tomu udělají knoflíky u krku
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
@sophiejane No to já taky,jsem si myslela,že umřu....navíc hnedka pod okny máme pekařství...jako těhule jsem ráno vstala z postele a pelášila pro čerstvý houstičky,rohlíčky,koláček!!! Takže jsem hooooodně teď trpěla,ale člověk si zvykne,teď mi to tak nepřijde. Hlavně to dělám pro malýho...tak to je velká síla :slight_smile:

31. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
to jo no, kdyby to pak aspon ocenily, ty naše oběti :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Já mám taky jednu perličku-maminka s holčičkou na klíně v autobuse....nad nima v uličce dáma-kozačky na vys.podpatku,kožich...a najednou se ozvalo: "mamiiiiiiiii ta paní si prdla" Hnedka další zastávku "dáma" vylezla z busu celá rudá a všichni se popadali za břicho :grinning: Jen mamince bylo trochu trapněji....
31. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
taky dobrý :grinning:
31. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
@sophiejane až bude Kuba takový ten "pubertální smrad",tak mu to vždycky vpálím,co jsem všechno pro něj vytrpěla,ikdyž on to stejně asi neocení :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
@sophiejane sophi bojim se ze bude velkej ze me potrha!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
tak holky narychlo jsem vás prečetla, a musím uznat daduš že Nikča je pohádková jak v ružových šatičkách tak v riflové bunde :slight_smile:
holky tak dnes je tema prdení? dobreeeeeeeeeeee, co bych na to? ani nevím......
posílám foto hafana po sestrihu, se na nem rehtám i ted, on je ted takový malý a čiperný, wslezlo z nej asi kilo vlasku(oni nemají srst, že odbornice?) :grinning:
31. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
první foto je na porovnání chlupatej Happy, a ostatní ostrihanej :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Jsme vykoupaný,napapkaný a uložený,tak snad budeme spinkat :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
@baradisk nebude velkej!! Neboj má váhu akorát :dizzy_face:
31. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
@monika71 no mohla jsi se třeba zeptat "a prdí taky hadi" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Happy je frááááááááááááááááááááááááááááájaaaaaaaaaaaaaa....oni vždycky taaaaaaaaak prokouknou....super!!!
31. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
marhu on má 2,5 roku, ale ted vypadá o 2 roky mene, ja se porád musím na nem smát, on je tak jiný, a to jsem si vždycky myslela že ma nadváhu :grinning: vypadá jak naháč :grinning: ale mne se mooooooooooooc líbí, ješte ho nevidel mm, ten je na ceste domu z Prahy tak jsem zvedavá na reakci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
@monika71 a je sameťovoučký,viď?? Já když je čerstvě ostříhaný,tak pak na něj pořád šmatám :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
je krááááááááááásnýýýýýýýýýý a tak fajne se hladí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
A bude se manžílkovi líbit :slight_smile: ?
31. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz
doufam, jinak spi v obývaku :grinning: ale ne, on ho moc má rad, to když périjde domu, tak nejprve se zvíta s ním a pak ho žáda o povolení se zvítat se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Joo tak u nás to je taky tak...a počkej až přijde na svět miminko...nejprve se přivítá s pejsanem,s miminkem a pak když nezapomene,tak s tebou :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
jojo tak na to jsem už pripravená, ale víš marhu, já když vidím jak on se chová k Happymu, tak vím na 100000% že bude dobry otec pro naše díte, protože tyhle hafani jsou jak deti, snad mi dáš za pravdu
:confused:
31. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tak to ti za pravdu dávám...máme je takhle pěkně osondované :dizzy_face:
Manža je úžasný...kolikrát,když je vidím pohromadě,ty moje kluky-třeba když do pokoje koukám z chodby a oni mě nevidí,tak mi tečou slzičky štěstí :dizzy_face: Že mám to co jsem chtěla,že jsme všichni zdraví a máme se rádi :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
presne, dtto, akorát ja se na ne dívam ješte ve dvojce jak se muchlujou, nebo jen tak leží spolu, nebo se mazli,..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
31. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ono to uteče jako voda a za chvíli budeš pozorovat tři,budeš cítit ten přenádherný hřejivý pocit tam u srdíčka... :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
marhu mne rozplakáváš, ja bulim jak dite :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: dneska je den citlivka :frowning2:
31. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Joo to jsou ty hormoooooony...ikdyž já bulím teď taky pořád,tak hormony prostě pracujou pořád :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.