• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Tak něco veselejšího-seděli jsme s manžou u večeře a najednou slyšíme strašné dělobuchy,smích...a co myslíš?? Kuba střílel do plínky,ale to byly rány jak od slona :grinning: :grinning: Byl spokojený,tak se tomu šklebil a v zápětí usnul :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
ale nechme ty hormony se uklidnit, a zmneníme temu, si na rade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a kde jsou všechny? co za seriál de zas v tv, aneb dnes je u všech tutumutu?hmmmmmmmmm :confused:
31. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holka ja ti tedka tak zdrave závidím, i já bych už prožívala materství
31. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
u nás do pr...e zase leje, ja chci už leto ale takové porádne, a ne jenom sem tam :angry:
31. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
@monika71 No ono to vážně uteče!! Tak si užívej těhulkování,je to krásný...ikdyž ke konci už záhul :grinning: Mateřství je krásná věc...vždycky když kojím,tak ho k sobě tisknu,hladím...oni tak rychle vyrostou. Pak už se muchlat nebude třeba chtít :grinning:
Je pravda,že jsem teď dost ráda,že je miminko jedno...protože mám pocit,že se mu můžu víc věnovat,než kdybych lítala mezi dvěma :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
Mě připadá,že snad letos žádné léto ani nebude :angry: :angry: :angry:
31. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
no to jo, ja když vás takhle čtu, tak vážne obdivuju holky co mají více než jedno miminko, a divím se jak to mohou stíhat :confused:
31. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
No ono nic jiného nezbyde...já si to vyzkoušela na trojčátkách a to je teprve mazec,ikdyž dokud to leží-tak je to super,jenže jak začnou lézt a pak běhat...to už je fofr :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
to ti verím :confused: , jeeeeeeeeeeeeeeeee na mne de hlad, tak jdu na chvilku od booku a nakouknu do lednice na nejaké mlsky :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Tak vyštrachej něco dobrého,taky bych si něco dala,ale nevím co...asi si dám termixek:slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahoj holky..
tak jsem vás dočetla,ale nemám moc energie na vše reagovat, snad zítra,ale to jdu zase skoro na celý den do práce... tak ve středu budu mít víc času.....
jinak co se týká ko,tak vše v pořádku, nejprve mě prohlédl spodkem,to bylo krásně na monitoru vidět,ale říkal,že už je docela velké a blbě se mu to měří,tak mi udělal utz i přes břicho a tam ho změřil - má cca.7cm od hlavy po kostrč + nohy takže tak celkem 9cm, odpovídáme + - termínu..... bylo dnes natočené tak alespoň dle té fotky z ultrazvuku to tak vypadá,že bylo předkem,takže jsme se mohli zeptat,zda tam něco nevidí,ale to nás v tu chvíli vůbec nenapadlo...
až potom...
jinak říkal,že ještě klidně můžu chodit k němu,ale žeje vše ok a tak stačí když se mu ukážu ještě po tom 2.screeningu někdy ve 22.týdnu....
protože říkal,že to vstávání - dnes jsme museli vstvávat ve 4, cestování - skoro 200km a tak vůbec taky není moc dobrý... teď mi to zatím tak nevadí,ale pak si nedovedu představit když jsou kontroly po 3,2,týdnu....
takže zavolám svému gyndařovi a už budu chodit k němu...
přeji pěkný večer všem.
d.
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
ahoj dandi, tak to je super, že je vše ok! mě čeká zítra perný den, tak držte palce, kdfyžtak napíšu marhu, na tu mám číslo
31. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
dandi nedáš nám do alba nějaké fotečkyyy?? :wink:
31. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
Ahoooj, jsem na chvilku tady :slight_smile:
šoupla jsem do alba fotku. Snad už poslední před "slehnutím" :grinning:
tak copak jste tu probíraly? :slight_smile:

31. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Dandi, fotkyyyy prosíííííme :slight_smile:
Sophie, neboooj, bude to dobréééé!!!! psalas, že tam máš bejt ve 12:15? budu na tebe myslet!!!!
31. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
Moni, žádnej seriál, já měla několik hodin sluchátka na uších a nechávala se unášet libou hudbou :wink: V osm jsme si pak pustili Adélu která ještě nevečela :slight_smile: český komedie miluju!!!

Marhu, oni děcka prdí jak starej chlap. Už tolik lidí mi to řeklo :wink: :grinning:

Jo a víte, že zejtra Baru rodí, jooo? :wink:

31. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
jojo jaru tak...mrkla jsem do alba, sluší ti to!! a ta postýlečka na kolečkách je božíí
31. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
Sophie, ten koš je půjčenej od kámošky, dělanej....Ale bohatě stačí :slight_smile: Snad ho nerozvržeme :grinning:
Co to, že nespíš? že ty se stresuješ a nemůžeš zabrat, viď?
31. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
tak sophi tobe preju na nitra jen ty nejlepsi zpravicky ale oni budou uvidis ze joooooooooooooo!!!!!!ja jdu zitra na gyndu taky tak uvidime co u me novyho.Jinak Jaru pokud se trefis a ja zitra budu rodit tak ti snad opravdu poslu darecek :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:48  • Odpověz
holky jen se chci jeste zeptat???vy mate ty kloboucky koupeny???treba ty jaru mas je uz????
31. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
Kloboučky? kdepáááák. Zatim nekupuju :slight_smile:
V kolik jdeš zejtra ty na gyndu, Baru? Já v 8 ráno.....
31. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
ja tam mam bejt vae ctvrt na 12 az!!!!!!
31. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
a ja si stejne myslim jaru ze ty lehnes prvni :grinning: :grinning: :grinning: a ja tak den po tobe!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
Se máš. Aspoň se vychrníš :slight_smile: takže ve čtvrt na dvanáct....hmmm hmmm hmmmm. Takže: v jednu tě to chytne a v půl osmý večer už bude Tomášek na světě! A už jsem řekla! :slight_smile:
Jééé, to by byla prdel, kdyby to vyšlo :grinning: tyvoe, to bych si hned koupila skleněnou kouli a dala se na věštění :grinning:
31. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
tak jaru ti rikam tohle se stat tak ted rikal kamil ze by ti snad i osobne neco dovezl!!!! :grinning: :grinning: :grinning: jo to by byla prdel by stacilo kdybys ses trefila do toho ze zitra by me to uz chytlo poradne.no ja si jdu lehnout se me zaviraj oci,ja hrozne brzo vstavam jak blb.takze dobrou noc ,na gynde at se dari a ty sophi pfuj pfuj pfuj
31. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
dobrooou noooooc :slight_smile: mě se ještě nechce, já budu čumákovat zase až do půlnoci. Ten facebook je děsnej žrout času!!!! :angry: :grinning:
31. kvě 2010 ve 23:05  • Odpověz
Hezké ránko...

Na dnešek všem tfuj tfuj tfuj...moooooc na vás všechny budu myslet,na Sophie o trošičku víc,ostatní se určitě nebudou zlobit :dizzy_face:
1. čer 2010 ve 03:51  • Odpověz
@danda78 to je super,že je vše v pořádku...a tak chci fotečky :slight_smile:

@jaru30 krásný má Matýsek bejváček,ale už šupky dupky ať se chystá ven...tady je to taky príma :grinning:

@baradisk kloboučky stačí,až pak...nebo ti je můžu poslat,mám ještě jednu krabičku /2ks/ úplně nové :wink:

1. čer 2010 ve 03:53  • Odpověz
Tak a jdu taky ještě spinkat..
1. čer 2010 ve 03:53  • Odpověz
Sladké sny
1. čer 2010 ve 03:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.