• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
mmmmmm, to prááádlo pěkně vonííííí :slight_smile: Kubíček by mohl z fleku do reklamy :grinning:

Jasně že se Marhu nezlobíme, Sophie to potřebuje víc než my. Však my na ní budeme taky myslet.
Tak ať se dneska zadaří a taky Baru ať to moc nebolí, ten předpovězenej porod :wink: :slight_smile: A papa, utíkám na gyndu.
Vědma Jaru
1. čer 2010 v 07:38  • Odpověz
zdravim devcata tak hlasim ze dnesni noc byla prochozena od pul 3 rano a zase stoho nc neni,Sophi tak drzim palce at je vse ok.
1. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
@marhulinka marhu tk se pak dohodnem a poslal bys me je ju!!!!!dik
1. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky tak juá konečne vstávala v 8.30, hurááááááá :grinning:
holky držím vám palce a obzvlášť sophie :wink:
baru už aby jsi mnela potom, už fakt to cítím za tebe kolikrát tady opisuješ tve bolesti, fakt te lituju :frowning2: at s tebou ti dr. už neco delají :fearful:
tady leje jak z konve, a to musím do mesta vybavovat a na nakupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se zatím loučím pak se ozvu papa
1. čer 2010 v 09:15  • Odpověz
Sophie, držím palečkyyy-všechny co mám, určo to dobře dopadne, dej vědět.
1. čer 2010 v 09:16  • Odpověz
Jaru, krásná fotečka a krásná maminka, moc Ti to sluší :wink:

1. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Dandi, to je dobře, že je vše v pořádku :wink:

Tak holky, já zítra snad už budu mít ty výsledky z té genetiky, mám z toho strach :confounded: A ráno pomažu na předoperační . . .
1. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
ahoj veru no tobe taky budem drzet palce ale uvidis vysledky budou ukazkovy. :unamused: :unamused: tak ja se loucim jdu se nachystat a mazu na gyndu,pak se ozvu co a jak!!!!!
1. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Tak jsem tu na skok...Kuba dneska dopolko má strašně rozkecáno a samozřejmě si chce povídat se mnou :grinning: Tak lítám mezi kuchyní,kde škrabu brambory a ním :grinning:
1. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
@jaru30 :grinning: :grinning: to není špatný nápad...ho přihlásím do reklamy a bude nám vydělávat těžký prašulky :grinning: :grinning: :grinning:
Těším se na podání informací :dizzy_face:
1. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
@baradisk den ještě nekončí :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
Tak všechny dneska na kontrolách pořiďte,těším se na zprávičky...pa pa pa
1. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Baru, děkuju, myslí na Tebe, pak děj vědět :wink:
1. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Všem dětičkám,ať těm,co už nám spinkají v postýlkách,tak i těm,kteří ještě odpočívají v domečkách u maminek přeji hooooooodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahooooj, jsem zpět.

Baruuuu, jsem ti přece říkala, že až v jednu, ne? :wink:

Vveru, děkuju :dizzy_face: A neboj se ničeho nic, bude to dobré, uvidíš....a pak už to půjde rychle. Než se naděješ, budeš mít bobíska/y u sebe a čekat na // :slight_smile:

Marhu, popřej za mě k svátku i Kubíčkovi a dej pořádnou pusu :slight_smile: Jinak samozřejmě přeju všem "našim" miminečkům. Ať se jim daří a rostou jako z vody :slight_smile:

Jinak kontrola je ok. Monitor ok. Čípek prý pořád měkne a zkracuje se...ale jinak jsem furt otevřená na 1 prst. Takže myslim, že pohoda, klídek a spousta času :wink: Příště se s dr.uvidíme naposledy....pokud teda do té doby neporodím.

Uvidíme, co se mnou provede víkendovej vejlet. Vypadá to, že pojedeme daleko, na leteckej den. Má bejt někde jak je Hradec Králové? Prej tam budou historický letadla a přítel po nich šílí...Beze mě jet nechce, bojí se, že zrovna začnu rodit. Ale já chci aby jel, hrozně se na to těšil. Tak asi pojedu s ním, aby měl klid. A při nejhorším zafičíme někam do tamní porodnice :wink:

Tak já se zatim loučim. Jdu si na chvíli lehnout. Dneska čumákuju už od 5 ráno...jsem kaput :confounded:

1. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
@jaru30 Kubíček už je celičký opusinkovaný :grinning: Posílá taky jednu tetě Jaru :dizzy_face:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Joo pohoda,klídek,spousta času...já otevřená na jeden prst a jela jsem do porodky,tak nikdy neříkej nikdy :grinning: :grinning: :grinning:

1. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
@jaru30 no nekecej,že pojedeš sem k nám??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
autor
ahojda, my taky přejem všem dětičkam vše nej nej k svatku :dizzy_face:
1. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
že by jsme udělali minisrazík? :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
@jaru30 Takže jedete k nám na CIAF?
1. čer 2010 v 11:41  • Odpověz

@dadous vy též? :grinning:
1. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
autor
no mužem klidně udělat vylet :sweat_smile:
1. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
Tak kdyby nepršelo,bylo by to super.... :dizzy_face:
1. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
autor
myslím že na víkend by nemělo pršet :dizzy_face:
1. čer 2010 v 11:51  • Odpověz
@dadous tyjo tak to by bylo super,snad to tak i vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak
@jaru30 co ty na to?
1. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
autor
@marhulinka tak to v patek ještě kdyžtak domluvíme :dizzy_face:
1. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
@dadous tak jooo
1. čer 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
dnes jsme dobře naladěni :sweat_smile: a furt povídame :grinning:
1. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
My jsme taky dobře naladěni-
1. čer 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.