• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
holky, co na to říct.............. :frowning2: držte se, nemam slov

prdulko, kolikátej to byl pokus? A kam tě všude posílali na vyšetření? Příště to snad vyjde a budeš těhulka :wink:
sophi, já fakt nevim, co mam napsat. Hlavně, abys byla o.k. a neztácej naději, jednou budem mít krásný miminka, všechny holky, co na ně toužebně čekáme
1. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
baru nemám :cry: nevím co bude dál,tak se mi tk nějak zhroutil zas svět :frowning2:
1. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
ginak byl to můj 4 ET,byla jsem ráno nak rvi a pozitivní testy byly protože se jednalo a biochemické těhotenství :frowning2: :cry: :cry:
1. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
holky, já jsem tak nasraná, kdejaká štětka, kurva, fetka atd. rodí jak na běžícím páse a poctivej člověk musí projít těmahle věcma, než se to všechno povede. Zajebanej svět!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
a dělali ti už genet. testy, krev a protilátky? já si to dodělávam až teď, po třech pokusech a dvou potratech :angry:
1. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
jo je to tak strašně nespravedlivý :angry: mi ty děti chceme a musíme si za to "kurevsky zaplatit"
1. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz
ginak jojo to už máme všechno za sebou
1. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Prdul, je to hrozný, drž se . . .
1. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
myslím na Sophi,když už ten boj vyhrajem tak je zas něco jinýho :angry: achjo
1. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
a pak se nemá člověk pořád bát a má bejt v klidu :angry:
1. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
Už jsem vzhůru! :slight_smile: Tak copak jste tu probraly........

Marhuu jooooo! to je ono! :slight_smile: CIAF. Přítel po tom hrozně touží (on si i doma furt lepí letadýlka). Mě to nic neříká, ale zase chci, aby jel. Po porodu už se dlouho nikam nepodívá :wink: Tak jsem mu ráno navrhla, že bych jela s ním. I když nevim, jestli bych to zvládla. On chce vyjet už v 5 ráno!!! :confused: :sweat_smile: Cesta dlouhá a tam to taky nebude na chvilku. No ještě to s ním proberu.
Ale mini srazík by byl fajn!!!!!!!!!! :slight_smile:
Aspoň bych ty vaše prťata viděla naživo!!! :dizzy_face:

Vveru, tak vidíííííš!!!! Moc gratuluju :slight_smile: To je ten svět hned takovej veselejěí, co? :wink: tak ať se i nadále daří!!! :dizzy_face:
Jooo a udělej si taky album :slight_smile: Baru už nebavíme :wink: :grinning:

Baru, sakra....jednu hodinu už jsme prošvihly. Kurňa, že by moje předpověď nevyšla? no, neboj, do večera ještě čas :wink:

1. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jaru, děkuju, musím doufat, že to dobře dopadne. Já bych si albumek klidně udělala, ale nemám co do něj :confounded: když nejsem těhulka . . .
1. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz
Cože???? Sophie???? No to mi neříkejte!!!!! :frowning2: ježiš, to snad neni možný, jakou má ta naše holka smůlu :confounded: Snad se z genetiky vrátí z lepšíma zprávama. Kéž by!!!!!!!!!!!!!!!

Baru, jojo, den dětí. Jako moderní máma mu koukej aspoň napsat blahopřejnou smsku :wink:

Prdulko, ty taky??? :frowning2: Sakra, Den dětí a tady se o děti přichází :frowning2: to je mi moc líto :cry: Posílám aspoň takhle na dálku hodně síly!!!! Mo přeju, aby další pokus byl úspěšnej!!!!!!!! Půjdete do dalšího, že?

Gina, máš naprostou pravdu. Taky nechápu, proč to tak je. Některý ženský by daly nevim co za miminko, a kdejaká ku.va otěhotní jen co se otře o trenky a pak odloží svoje mimi do igelitky k řece, nebo nahatý ke garážím. Taklovýhle kravky by vůbec neměly mít děti :angry: :angry: :angry:

teda, to jsem se zase rozčílila. Jdu si dát něco na nerv
1. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz
Vveru, můžeš už si tam dát fotku vás dvou a taky věcičky na mimi, které se ti líbí a brzy je určo pořídíte :wink:
1. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
Jaru, tak až na to bude čásek, tak to zrealizuju.
1. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz
Jaru už bojuju několi let a na další boj nemáme peníze ani sílu
1. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
Prdul, mě je jasný, že teď to vidíš černě. Ale za čas uvidíš, že se síla do dalšího boje vrátila. Akorát ty peníze, no, to je blbý, to je mi jasný :unamused:
Třeba se stane další zázrak a nakonec se podaří přirozeně. I takové věci se už tolikrát staly. Páry, nad kterýma už dokotoři zlomili hůl a řekli že děti mít nebudou, nakonec otěhotněly přirozeně.
Zrovna přítelovo nevlastní ségra. Snažili se s doktory 8 let, byly na všech možných vyšetřeních, testech, x pokusů mají za sebou, x set tisíc korun vylítlo komínem, oni zoufalí.....furt nic. No a loni si prodloužili léto, odletěli na dovču a Janča má termín porodu 3 týdny po mě!!! všechno přirozeně :grinning: to nám padla čelist :grinning:
1. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz
cau holky, tak ten dnešní den je na prd.
Prdulko, je mi to líto, ta matka príroda je ale blbá, dopreje tam kam nemusí a nedá tam kde si zaslouží :frowning2:
myslím na Sophie, snad................... :confused:
vveru supr!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!
marhu, Dadus, vypusinkujte i za mne mé královské detičky, jsou užasní :grinning: :grinning: :grinning:
Jaru, dik za odpoved, a nezapomen co jsem ti psala když jsi mnela jakože tu vodu nebo co to bylo: bude to v aute, malý závodník, ale ty tomu napomáháš, bud jdeš nakupovat, nebo na dlouhý výlety, jsi teda exot mama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
ginak jsem vynechala sorry!!!!!!!
Ja už tady na to taky nadávala, a davam plne za pravdu :wink:
1. čer 2010 v 15:12  • Odpověz
@prdule prdule me je jasny jak to ted mas,uz nekolikrat jsme se o tom bavili.je to zajebanej nespravedlivej svet.
1. čer 2010 v 15:14  • Odpověz
@jaru30 jaru kurva ze ty jeste budes mit stim dneskem pravdu,ja si musela jit lehnout sem uplne naka nasracky rozbolavena,zas me to bere ale jako kurva,on dnes tam zzas byl dyl stema prstama ten doktor. :wink:
1. čer 2010 v 15:15  • Odpověz
Moni, však píšu, že ještě uvidím :slight_smile:
Taky by se mi nechtělo rodit v autě, nebo v jiný porodce....ale zase chci, aby přítel jel. Jenže on se bojí mě doma nechat samotnou, no :unamused: Přitom vedle v baráku mám mamku a bráchy, který by mě případně do Krumlova dovezli....a Zdenda by pak dojel pozdějc. Si myslim, že jako prvorodička hned neporodim. Za těch cca 11 hodin by tam z Hradce byl několikrát :grinning:

Ale nakoupit jdu, a to teď hned :grinning: Jsme nějaký vyjedený a pohled do prázdné ledničky mě doooost stresuje :grinning:
1. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
Baru vážně? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no tak to žádný leháníčko!!! pěkně běhat, skákat po schodech :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 15:18  • Odpověz
doprdele holky jdu do vany snad to pomuze
1. čer 2010 v 15:19  • Odpověz
žádná vana, běhat a cvičit! :grinning:
1. čer 2010 v 15:20  • Odpověz
no tak neee....tak jdiiiii...... :wink:
ty hele, jestli já fakt nejsem vědma..... :confused: :sweat_smile:
Jaru, Ty hele a když seš v tom věštění, tak co předpovídáš mě???
1. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
vveru, brzké těhotenství!!! :grinning:
Ale zatim ještě vědma nejsem, to až jesti Baru dneska porodí...A jestli jooo, tak jdu do tý skleněný koule a rozjedu to ve velkým! A koupim si taky i virguli, jako měl Písařík. A budu chlapům říkat, že maj řídký sperma :grinning:
1. čer 2010 v 15:26  • Odpověz
Jaru :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.