• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jaru jak pišu jsi exot, ty kdyby ses nenarodila, tak by te bylo treba vymyslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
Ahoj holky moje , tak jak se máte?? Já jsem opět nemocná takže paráda je to na atb , ale nemůžou mi je dát protože jdu v pondělí na imunologii!

Co to čtu za zprávy, to snad není možnééé sakra holky Prdule a Sophi posílám moooc silll. Držete se. Prdule držím moc palečky ať další pokus vyjde.
Doufám, že Sophinka přijde s lepšíma zprávama. Ach joooo je mi z toho na nic. A to počasí k tomu moc nepřidává.

Jinak Jaru a Bar gratuluji ke kontrolám a doufám, že co nejdříve tu budou zprávičky, že se narodili dva zdraví klučíci. :slight_smile:

Všem dětičkám přeji k dnešnímu svátečku vše nej nej, a ať se mají čile k světu!

A jak se jinak holky máte ?
1. čer 2010 v 16:15  • Odpověz
Tak holky kdepak jste??
1. čer 2010 v 17:05  • Odpověz
Holky kam jste zmizelyyy??? :frowning2:
1. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
ahoj niko,ja sem celej den lezela vis.Jaru tak porad nic,me reknete holky ze ty poslove tak skurvene bolej kdyz to tak musim napsat.Marhu tobe preju a posilam hodne sil myslim ze to mate zitra vid!!!!!!budu na tebe myslet.Prdulko na tebe myslim taky preju ti jen to nej nej do dalsiho boje.a tobe sophi co tobe napsat ozvy se snad to je jeste dobry a pokud ne vybrec se ale porad lepsi ze na to prisli ted nez kdyby bylo pozde,vybrec se poradne a ono bude lip musi.kurva holky me z vas tecou slzy :frowning2: :frowning2: :frowning2: vsechny vas moc zdravim
1. čer 2010 v 19:39  • Odpověz
Baru děkuju a tobě přeju at už konečně je prcek na světě a furt tě netrápí :pensive:
Furt sem mrkám a myslím na Sophi
1. čer 2010 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky :cry: :cry: je to v čudu :cry:

ráno se jedu domluvit kdy to udělají :cry: :cry: :cry:
1. čer 2010 v 19:44  • Odpověz
voda žádná, takže to nemá žádné vyhlídky. asi nemá ledviny, to oni sice nevědí jistě, ale bez vody dlouho nepřežije. pokud je to nějaký zkurvený syndrom, který tohle způsobuje, je bohužel 25procent šance, že se to může stát znova!!!! takže jsme mluvili i s genetičkou, a jedna z variant by i byla pokud by se to potvrdilo třeba darcovství bud spermií nebo vajíčka, aby se to procentuální riziko snížilo. ovšem prý "materiálu" na zkoumání asi moc nebude.... :cry: :cry:

naštěstí to ještě udělají v narkoze...holky já chvílema nbechápu, jak ještě můžu normálně uvažovat...
1. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj sophi,ja vim musi to bejt hrozny ale vem si kdyby se ti melo narodit postizeny dite???takhle se vybrecis nemela si pohyby nic takze to je jeste jiny,nez abys celej zivot brecela nad postizenym miminkem.je mi to moc lito moc fakt me tecou slzy kdyz ti to ted pisu ale uvidis ze to cas zahoji.
1. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
@prdule dekuju prdulko diky moc
1. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
Sophi já už jsem dneska brečela celý den,když mi řekli že biochemické těhu,a ted brečím znova...kurva ten živoj je nespravedlivej :cry:
1. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
prdulko je to na hovno příroda je k nám nespravedlivá
1. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
já vím bara, pořád si říkám líp když to našli ted než třeba ve 20ttnebo ke konci těhu, aby pak umřelo hned po porodu :pensive:
1. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
chvílemiu mi mozek kupodivu jede racionálně a zvládám to, ale pak se mi podlomí nohy a nemůžu zastavit slzy...asi bude ještě hůř, až se pak proberu v nemocnici
1. čer 2010 v 19:58  • Odpověz
MOC vám všem děkuju za podporu, mám vás fakt ráda jako bych vás znala od mala...
1. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
@sophiejane sophi to vis ze to chvili potrva ale prejde to uvidis ze jo.to uz chce jen cas vic nic.je me tzoho fakt smutno
1. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
sophie :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kdybych ted mohla být u tebe holka, bych te objala a vyplakali by jsme se, víš je to pro mne ješte težší, že skoro od začátku sme byli v tom spolu a společne si psali pocity, atd. holka ja nemužu, brečím a mm mne jen uklidnuje, ale to se nedá. skurveneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej život!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz
taky mi teprve ted udělají genetiku (nám oběma), trombofilní mutace a budu chtít i detailní imunologii...pech je, že krev k NT screeningu vyšla úplně parádně :cry: :cry: :cry: žádná genetická vada
1. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
nebreč moni, ty budeš mít krásný miminko, už si ho zasloužíš...a já věřím, že já taky, prostě to vím, ale bude to asi ještě KURVA trvat :angry:
1. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
genetička taky řekla - A SAKRA - když jsem jí řekla, že jsem už po 2 IVF....bylo jí jasný, že je to vymodlený...
1. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
ted je děs to vysoké riziko, že se to může opakovat...i když mi třeba vloží 2, může se stát, že to bude mít jedno a druhé ne...
1. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
ale taky to prý v genech být nemusí a byla to čistě vada vývoje...
1. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Sophi jednou se dočkáme!!!!!!!!!
1. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
sophi, neboj, určitě to bude lepší. Čas rány zahojí (aspoň částečně). Mně se po tom potratě trochu ulevilo. Před tím jsem si řikala, co když to bude dobrý a doktoři se jenom sekli, ale pak už u mě mimi nebylo a tím to ze mě trochu spadlo. Hlavně v sobě nepotlačuj pláč, uleví se ti a hlavně se za něj nestyď. Vím, že to další těhu budeš mít taky strach o mimi, ale určitě to bude v pohodě. Příroda snad taková kurva zase neni!
1. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Sophie, je mi to moc líto, pořád jsme tu doufali :frowning2: Tahle fráze Ti nepomůže, ale přesně vím jak Ti je :cry: , kdybys cokoli potřebovala dej vědět . . . Drž se, moc na Tě myslím :pensive:
1. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Sophie, kde si byla na genetice???
1. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
Sophie :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strašlivý. Holka moje, musí ti bejt příšerně. Posílám ti na dálku obejmutí a hodně síly!!!! Foukám na dušičku, ať to brzy přebolí!!!!!!!!! Ale jak píšou holky, pořád je lepší, když se to vyřešilo teď, než třeba pozdějc, nebo až po porodu. Starat se o postižené miminko chce pořádnej kus obětování a je to pak těžkej život.
Achjooo, to je teda dneska den :cry: :cry: :cry: Prdul, teď ty....
Ještě se děsím, s čím přijde Sarik :frowning2:
Držte se holky!!!!!!!
1. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
Hezký večer všem.
1. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Prdulko :frowning2: je mi to z celého srdíčka líto :frowning2: Dneska není moc fajn den,strašně to s vámi prožívám...
1. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
@baradisk jojo zítra nejprve pohřeb a odpolko vítání občánků...to budu vypadat :frowning2:
1. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.