• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@marhulinka javim proto ti posilam hodne sil
1. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
@sophiejane zlatí,je mi to mooooooooc líto,vím,čím si teď procházíš,sama jsem si tím prošla...kdybys cokoli potřebovala,napiš...můžeme i třeba přes ICQ..jsem tu :wink: Drž se!! Posílám veeeelikásnké objetí a hodně sil!!!!
1. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
@marhulinka díky a posílám hodně sil na zítřek
1. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Marhu, to se to teda sešlo :unamused: S jedním človíčkem se rozloučíš a druhého odpoledne přivítáte....
I já ti přeju, ať to první zvládneš co nejlíp!!!
1. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
kurva holky to je dneska den.
1. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
veru dnes mě poslali na genetiku rovnou v motole, a udělají nám i takové ty klasické genetic.testy, jak ted dělali tobě, ještě je nemám, ani trombofil.mutace
1. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
@baradisk
@jaru30 Holky děkuju....zítra to bude strašný,snad pak na vítání občánků přijdeme trochu na jiné myšlenky...už teď se hrozím,jak budu na fotkách vypadat :sweat_smile: No musím být silná,život jde dál....
marhu tak se taky holka zítra drž :cry:
@sophiejane díky a ty se drž a kdybys cokoli potřebovala,napiš!!!
1. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
taky se ojim o sarik...snad bude mít dobré zprávy...ona to má horší o ten svůj syndrom co má
1. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
Bojim ne ojim
1. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky to jsou nějaký blbý dny ted, co...tak aspon už aby tu byly další miminka na koukání
1. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
Taky na Sarika mooooc myslím...bohužel nikdo na ni nemáme čísilko...tak musíme počkat,až se nám sama zase ozve...
1. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
@sophiejane když se to sere,tak se to sere....vím,že to zní jako fráze,ale věř,že bude líp...Všechno zahojí jen čas a láska blízkých
1. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
já taky marhu věřím!!
1. čer 2010 ve 20:45  • Odpověz
jen tak se nevzdám...
1. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
Mě strašně pomáhalo o všem pak mluvit,jenže byl problém u manži,ten zase mluvit nechtěl...pak byla u nás i velká krizovka,překonali jsme to a teď jsme nejšťastnější :dizzy_face: Holky a to čeká každou z nás!!! Jen ty překážky jsou někdy hnusný:(
1. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
@sophiejane to je dobře!!! Jsi statečná,ostatně to my ženský jsme!!!
1. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
holky ja pro dnešek radši končím, porád myslím jak je ten život a osud kurva(ja nadávam, sorry), marhu, na zítrek ti posílám na výpomoc trošku síly to zvládnout, teda to dopolko a jak si psala možná je dobre že vítaní občánku je odpolko, aspon prijdeš na jiné myšlenky, drž se holka, objímam te.
sophie,....ja vím, je lepe driv než pozde, ale i tak, proč práve ty?slib mi že budeš silná, a že tady s nama zustaneš a budeš psát i dál, a kdyby jsi chtela vypadnout, tak klidne prijed, ja te ráda uvidím,
tak zítra ja pro dnešek končím :cry: :cry: :cry:
1. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
@monika71 děkuji...taky se budu pomalu loučit,zítra nevím jak se tu ukážu...ale ukážu
1. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
marhu, chlapi to berou jinak než ženský. Nás to zasáhne nejvíc, vždyť pod srdcem nosíme další život :unamused: (tim nechci říct, že by chlapi byli nějaký necitlivý). Ten muj se o tom taky moc bavit nechce, ale já to potřebuju. Teď jen zmíňka o mimču je pro něj horor. Na jednu stranu ho chápu, ale na druhou já se musim vyzpovídat.
Sophi a už ti řekli, kdy bys měla nastoupit do nemocnice?
1. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz
gin jedeme tam ráno, zase k té genetičce, a všechno nám domluví a po budově vytelefonuje, ale asi to bude co nejdřív :frowning2:
1. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
@ginak u nás to bylo spíš tak,že manža je hodně citlivý /někdy až moc :grinning: / no a on nemohl přenést přes srdce,že šlo pak i o mě-byly prostě komplikace a já jim málem zůstala na stole...on prostě to chtěl všechno vzdát,dokonce navrhoval rozvod,abych si našla jiného chlapa,se kterým to dítě mít budu - prostě si to vztahoval na sebe...Byla to těžká doba,ale překonali jsme to a náš vztah se mnohem víc upevnil
1. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
sophi, správnej přístup!!!!! My ten osud jednou zlomíme a budeme nejšťastnější maminy pod sluncem :wink:
1. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Tak to je samozřejmý, že se o tebe bál. Manža taky nechce, abych zase do sebe rvala ty sviňský hormony. On to vidí s té druhé strany. Kdyby to bylo naopak, tak bych to taky zakázala. Ale touha po mimču je prostě velká :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz
Sophie - chce se mi z té tvé zprávy plakat...bohužel já "to" už mám za sebou a pomalu končím šestinedělí... snažila jsem se k tomu přistupovat racionálně, že když už se to muselo stát, tak je lepší teď. Já se sebrala, až když jsem měla s doktorem naplánovaný další postup. To mě znovu nakoplo k dalšímu boji. Taky to nevzdáváme!!! Kdybys chtěla, tak písni. Drž se kočko!!!!!
nori ty jsi čekala ty dvojčátka??
nori já na tebe několikrát vzpomněla, že ses dlouho neukázala...
1. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz
sophi, buď hlavně statečná, si silná, ty to zvládneš. Posílam i tu mojí sílu....... :wink:
1. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz
gin děkuju ti, i tobě držím palce!!
1. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.