• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Evi určitě přijď poreferovat a taky se budeme těšit na fotečky,jak krásně rostete :dizzy_face:
20. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz
No a já se loučím...jdu ještě něco pouklízet a budeme čekat na manžílka,jedeme do Humanicu-má tam vyhlídnuté botky,ale nechtěl si je koupit,že jsou drahé-tak mu je koupím k narozkám :dizzy_face: Však my ženy na mateřské jsme v balíku :grinning:
20. dub 2010 ve 13:47  • Odpověz
:grinning: já si jdu ven pro pohárek šumaváček :grinning:
20. dub 2010 ve 13:49  • Odpověz
Krásný slunečný den holky,
se omlouvám , že tady otravuju, jsem sem zašla absolutně náhodou, když jsem koukala, jestli se mi tu vyplácí plac.reklama a vidím, že tu probíráte koj.kodprsenky, tak jsem jen chtěla napsat, že obě co jste hodily odkaz jsou fakt super, mnou vyzkoušené :wink: tak kdyby něco neváhejte a ozvěte se :sunglasses:
Papa at vám dětátka krásně rostou do krásy a zdraví, Kačka ze sweetbaby :slight_smile:
20. dub 2010 ve 13:58  • Odpověz
evi moc gratuluju a koukam jak si vseci pamatujete jaky sem mela trauma ze dvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
Bara tebe si člověk prostě pamatovat musí :grinning: :grinning: To co ty jsi v těhotenství prožila snad nikdo neprožije za pár let svýho života :grinning: Tak moc držím palečky,ať už to s Tomáškem v klídku dojedete do konce,máte to za pár!!!!! :wink: Měla jsem depku,že budou dvě,stejně bych je milovala a nechala si je,ale po 18 letech si to prostě chci užít s jedním,takže chápu,jak ti bylo!!
Tak se mějte kočky krásně!!!!!

A ještě jsem chtěla říct Jaru,že je mi hrozně líto,co prožíváš s mamčou,život je někdy sviňa a odnesou to ti nejmilejší lidičkové co máme!!!Tak jen přeji hodně moc síly a pozitivní energie!!!!!
20. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz
dadus odpušteno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........... :grinning: :grinning: :grinning:
evi velká gratulace i ze Slovenska :wink: :wink: :wink:
sophie ty se divíš že briško ešte nikde? vždyť jsi moc hubená, na tebe by mohli delat reklamu na vložky, z boku neviditelná :grinning: :grinning: :grinning: tak a ted sakra začni pribírat ať i to briško pribere, a šup šup do lednice neco namlsat :grinning: :grinning: :grinning:
marhu tedaaaaaaaaaaaaaaa..... to bude mít manža inspiraci :wink: :wink: :wink:
20. dub 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahoj holky, zdravím za celkem krásného slunečného dne :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
já vyprala jednu pračku, otřela přebalovací pult a až pořádně oschce, tak chci do něj nachystat věcičky na přebalování a tak :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz
moni krásné bříško a moc ti to sluší v těch gatích

sophi, vždyť ty jsi průhledná, jen počkej, bude to trvat jen chvilku a bříško vyskočí ani nebudeš vědět jak :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
moc gratuluji novým těhulím, však se to tu stále opakuje, letos je velice plodný rok :grinning:
20. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
kach ty bolesti v kyčlech máme asi všechny stejný, v tomhle stádiu, už bych to ráda měla za sebou a malou měla u sebe venku :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahoj yes :slight_smile:
20. dub 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahoj kach
20. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
jj, beru to tak, že to k tomu patří, ale ulevím si, až to přejde. Taky se už moc těším, až to bude za mnou a budu držet prcka v náručí.
20. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz
přesně tak, já to probírala s doktorem asi před třemi týdny, jak mě začala bolet stydká kost, tak mě zkusil napsat vápník a že se stejně musí počkat až to přejde samo po porodu, až se to srovná
20. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
já to dr. taky říkala, ale nedal mi na to nic, jen mi řekl, že to do porodu prostě bude bolet víc a víc. Já hlavně doufam, že se mi pak srovná i ta ruka, jak mě pořád brní, docela mi ty prsty chybí.
20. dub 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak to mě naštěstí netrápí, ruce mě nebrní, jen fakt minimálně a s tou kostí mi řekl, že někdy to dojde až tak daleko, že se musí zůstat v nemocnici v závěsném lůžku a nebo se to řeší operativně, tak doufám, že to nějak přejde samo
20. dub 2010 ve 14:57  • Odpověz
jejda, nestraš! Já chci věřit tomu, že až z břicha odejde ta zátěž, tak to bolet přestane. Mě ta ruka brní docela dost, dva prsty - konečky skoro necítím. No uvidíme.
Tak už chystáš přebalovák? Já ho chystala už minulý týden. Jsem přes něj hodila plínu, aby se na něj už neprášilo.
20. dub 2010 v 15:01  • Odpověz
ty konečky mě taky brněli, ale celkem to přešlo, no myslím, že pak to bude ještě chvíli trvat než to přestane bolet, než se to vrátí do původního stavu, protože i při porodu to bude dost záhul na ty kosti a kyčle
20. dub 2010 v 15:03  • Odpověz
nám ho totiž přivezl kámoš o víkendu, on je takovej putovní :grinning: , dneska sem ho otřela a pak ho narvu plínama a kosmetikou a nějakým oblečením a až později dodělám tu horní přebalovací desku
20. dub 2010 v 15:04  • Odpověz
ještě taky musím dneska vyžehlit pár věcí, co jsme kupovali
20. dub 2010 v 15:05  • Odpověz
to je jasný, ale s tím se počítá
Nám přebalovák vyrobil děda, tak jsme ho měli už v předstihu.
Já jsem teď ještě něco přiobjednávala, protože jak jsem to vyprala a vyžehlila, tak se mi najednou zdálo, že je toho nějak málo. Tak čekam, až to dorazí, abych to taky ještě nachystala.
20. dub 2010 v 15:07  • Odpověz
tak hoílky jsem tady já snad tu terasu nedam nikdy dopucu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemám ten bordel kam dát, už mne to štve. jo budeme muset ty naše 2 pokoje vymenit za neco vetšího, ale nechci se ho vzdát, je to supr, když v centru mesta bydlíte na prízemí a mate i terasu, odsud bych to mela s kočarkem blízko všude a mimino bych mohla dávat ven kdykoliv.všechno ma pro i proti. :confused:
dikes za pochvalu briška, jen aby nadále tak pekne rostlo :wink:
a jinak jak kočeny? :slight_smile:
20. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
já myslím, že mi toho pro začátek máme dost, tak budem spíš dokupovat později až jak poroste
20. dub 2010 v 15:08  • Odpověz
moni, tý jo, to je hezký bydlení, taky by se mi nechtělo odtamtud, ale my nedávno řešili něco podobnýho, bydleli jsme ve 2+1 a vyměnili jsme to za 3+1, ale teď máme výhodu balkonu, tak můžu malou klidně dát s kočárem na balkon, kdyby bylo nejhůř
20. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
Yes co máš do kočárku? Já dostala plymo po manžílkovi, ale zdá se mi to takový nic, tak zvažuju koupit ještě něco jinýho. A máš něco pod miminko do kočáru nebo jen to co tam je.
20. dub 2010 v 15:10  • Odpověz
no hele já žádný plimo mít nebudu, koupili jsme deky, jednu letní a jednu zimní, jsou fleecový, přes léto by se stejně pod peřinkou upekla a pod budu dávat maximálně takovou tu osušku nebo plínu látkovou
20. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
a kdyby náhodou počůrala vnitřek kočárku, tak to hodím do pračky, budem tam mít vložnou tašku na mimčo
20. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
no ano yes, ale mít ve meste trávu, stromy, ptáčky, a tady je takový klid i když je to centrum, já važne nechci odejít, akorát jsem muži rikala, že to tady nejakou dobu vytáhneme,že mimčo i tak bude zatím s náma v pokoji, takže doufám aspon 2 roky tady ešte budem :fearful:
20. dub 2010 v 15:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.