• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jojo, dvojčátka. Přestala bít srdíčka :frowning2: je mi pořád smutno, ale už popíjím bylinky a připravuji se na další transfér. Nejhorší bude návrat do práce :frowning2: Jsem pořád doma. Ale už to musím zlomit a v pondělí se vracím. chjo, život je prostě někdy pěkná kur...a zkouší co vydržíme. Moc myslím i na Sarika...
1. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
sophi, a už je to definitivní? Není ještě nějaká naděje?
1. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Holky tak všem posílám hodně sil,ty potřebujeme na tyhle boje nejvíce!!!
1. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Nori, to je mi líto :frowning2:
chtěla bych vědět, proč se tohle všechno děje, co jsme komu udělaly? :frowning2:
1. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
@ginak život zkouší,jak jsme silné...je to zkouška do života...Ono všechno zlé je k něčemu dobré!!!
1. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
marhu, tobě taky posíláme sílu hlavně na zítřek a S. rodičům a trojčátkům taky
1. čer 2010 ve 21:17  • Odpověz
nori, je to definitivní
1. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
@ginak děkujiiiiiiiiii hlavně ty děti to potřebují...achjo jdu se pokusit usnout,ráno ještě musím vyžehlit manžovi košili a mě halenku.
1. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
marhu, já ale nejsem kulturistka a ani bejt nechci, tak už by s těma zkouškama mohl přestat!!!!!!!!!!
1. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
@ginak já vím :frowning2: přestane,určitě přestane!!! Slibuji!!!!!!!!!!!!!
1. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
marhu dobrou, zkus načerpat síly a zítra se drž, budu na Tebe myslet
1. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
tak ted jsem rozhozená, genetička mi řekla, že to bude v narkoze, ale ja tad yvšude čtu, že už v 16tt se vyvolava klasický porod...no do pr....tak jestli nemyslela jen tu kyretáž pak... :frowning2:
1. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
se zítra opět zeptám, ale asi mě nečeká nic hezkého :cry: :cry: :cry:
1. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
navíc se vždy bojím narkozy, protože táta měl hlubokou žilní trombozu a já mám křečovku po něm na stejné noze... :confounded: a došlo mi, že asi zase budou chtít i předoperační vyšetření...
1. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
sophie, ja by som ta tak chcela niecim povzbudit, ale neviem ako ... mozno sa to cele este na dobre obrati ... ved aj na zaciatku Ti doktor povedal, ze je mimomaternicove a potom ho nasiel ... kamoska pred mesiacom porodila chlapceka a tiez mala malo vody a este aj dake dalsie problemy ... maly sa sice narodil o mesiac skor, ale je zdravy ...
1. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
pifi ke konci se stává, že je vody málo, ale já už tam nemám žádnou a to je takhle brzy ukázkou, že je něco špatně, oni vědí, proč to říkají, mají tu zkušenost
1. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
a děkuju ti
1. čer 2010 ve 22:20  • Odpověz
sophi, budu na tebe myslet :pensive:
1. čer 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahoj holky,
dnes jsem měla od rána lítání, byla jsem ve městě, v práci dělat papíry a pak odpolko znovu v práci od 2-8....
musela jsem se pak najíst, chvíli odfouknout u tv a teď jsem vás dočetla.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
je to děs, jsem z toho hrozně smutná.... dneska je opravdu nějaký zku..ený den.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
sophie je mi to moc líto, buď silná a až ta největší bolest přebolí,určitě se vrhnete ještě do dalšího boje, stojí to za to.. nám taky vyšlo až 3.IVF...
prdule moc mě mrzí,že to špinění u tebe nemělo takový konec jako já, ale tvoje tělo je teď nastartované a říká se,že po biochemickém se potom těhotní lépe...tak věř a určitě se to taky brzo podaří...
norisku,na tebe jsem taky často myslela, dlouho jsi se tady neukázala,a tak mě moc mrzí,jak to dopadlo..
ginak, ty už to máš za sebou a víš, jak moooc to bolí...
všem vám přeji,ať příští pokus je úspěšnější než ten poslední a ať se všechny dočkáme vytoužených broučků až do konce..
marhu,ty to taky zítra zvládni, bude to těžké,ale kubík tě bude držet nad vodou a odpoledne při vítání snad přivede na jiné myšlenky...
jinak dneska moje známá, která má už 2-letou holčičku byla na kontrole asi v 7.týdnu těhotenství a řekl jí,že tam jsou jednovaječné dvojčata,ale že to jedno je velké a druhé maličké,takže neprospívají stejně... teď musí 14 dnů čekat,jakse to bude vyvíjet a pokud to tak bude i za 14 dnů stejné,pošle ji do hradce, buď by jí museli vzít to 1 a nebo možná obě dvě,ale třeba taky to jedno odejde samo... a nebo se během nastávajích 14 dnů vyrovnají.....tak z toho byla taky hotová...
je ten život orpavdu nespravedlivý, proto já ani na boha nevěřím,protože kdyby byl,nemohl by věci,které se dějí lidem,kteří si to vůbec nezaslouží,dopustit.......
sariku ty se taky ozvi ať víme jak je to s tebou, snad alespoň u tebe bude vše v pořádku...
zítra snad s lepšíma zprávama a optimističtější náladou ahoj...
d.
1. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz
dobre ráno kočeny, tak dnes tady opet leje, tento den je celý takový smutný, pripadá mi to, jako kdyby i nebe plakalo nad tou nespravedlností která tady je :cry:
Marhu na dnesek ti preji hodne sil, ale ty jsi silná ososbnost a jiste i když težce to zvládneš, jak psala Dad, Kubíček ti bude oporou.
Sophie porád na tebe myslím, a posílám sílu a vydrž, v duchu budu s tebou.dnes budu uklízet(je streda) ale moc se mi do toho nechce, už i proto že myslím na ty, ktrere prožívají práve dnes peklo.
tak zatí pa a ja nakouknu
2. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky,
i já přeju hezké, byť deštivé ráno! A ať je dnešek míň bolavější než včerejšek!!!!!
Dneska se budu celej den válet, v tomhle počasí mě nikam ven nedostanou. Teda, dostanou....ale až večer. Na ten Sex ve městě 2. Už se docela těšim, spravim si náladu. Mě je pořád smutno z těch špatných zpráv tady, jsem ani nemohla usnout :pensive: A ten slejvák do toho...no děs.
Tak, jdu snídat. O půlnoci jsem ještě pekla žemlovku, mňam mňam, tak si jdu trochu dát, cukrovka necukrovka....
2. čer 2010 v 08:58  • Odpověz
Ahoj holky.

Sophie, budou Ti to dělat v narkóze a ani předoperační nebudeš potřebovat, mě ho taky nedělali, šla jsem hned druhý den :cry:
Drž se holka, myslím na Tebe :pensive:

Marhu, také držím palce, nemáš to jednoduché . . . Je to těžké, kdyžtak pak hoď sprchu a pak pořádně přivítej Kubíčka mezi náma.

Holky je to těžký, taky jsem se včera dozvěděla hrozné zprávy. Známá byla před 2 měsíci na ET, měli PGD a mohla zavést jen jedno, tak také bylo. Smutně mi říkala, když jsem se s ní dohadovala kolik máme dát my, že ona smí jen jedno. Zavedli jedno a rozdvojili se na jednovaječné dvojčátka, byla jim srdíčka a vše bylo jak má, v sobotu o ně přišla včera mi to přišel říct manžel, byl z toho úplně hotovej, asi mu to připomělo co se stalo nám . . . Stojí to nějak všechno za prd :pensive:
Jak jste psali, také jsem o tom chtěla s někým mluvit a manžel si to zase potřeboval srovnat v sobě :frowning2:
2. čer 2010 v 09:02  • Odpověz
Dobré skoro poledne :slight_smile:
Koukam, že tu jsou samé špatné zprávy :frowning2:
Prdule je mi to moc líto, ale nenech se odradit a hodně síly do dalšího boje.
Marhu ty už máš to smutné asi za sebou, moc jsem na tebe vzpomínala, určitě jsi to zvládla. Teď tě čeká to vítání, to bude už veselejší.
Sophie je mi to strašně moc líto,věř, že mi ukápla slzička a ne jedna. Moc na tebe myslím, držím palce, abys to všechno zvládla.
Baru a Jaru, vy si teda dáváte na čas, nás schválně napínáte.
Mě tak napadá, jaké tu máme hezké porodní vlny. Nejdřív byla Marhu s Dad=kluk a holka, pak Yes,já a Bams= samé holky, teď je na řadě Jaru a Bara=pro změnu zase klucí. Je to hezký.

Dodala jsem do alba nějaké fotečky toho našeho zlatíčka. :slight_smile:
2. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
ahoj, kach, mezi uklidem nahlížím :wink:
taky celou dobu myslím na holky a je mi z toho moc smutne :cry:
Leontýnka je prekrásná, jak vidím tak královská rodina se rozrustá, dlaší princeznička, to budou mít princátka na výber :slight_smile:
povedla se vám, to je fakt :sweat_smile:
2. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
Bože Kach, ta je nááádherná, chci takýýý takovou :wink:
2. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
holky díky :slight_smile:
veru nedaaam :wink: :grinning: :grinning:
Zrovna tu na netu hledam, chci jí objednat nějakou růžovou háčkovanou čepičku, aby byla za kočku. Ona teda čepičky moc ráda nemá, vždycky strašně řve, když jí nějakou nasadím. Ale třeba když se jí bude líbit, tak jí snese. V porodce měla taky pletenou čepičku a ta jí nevadila.
2. čer 2010 v 11:26  • Odpověz
To víš, že ju, já snad někdy budu mít svojí :wink: To bude frajerka, tak jukni sem do bazárku, je tu spou :wink: sta holek, který je pletou-háčkujou doma a některé jsou fakt boží
2. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoooj Kach :slight_smile:
To je kouzelná princezna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na fotečky, kde se miminka krmí nebo odpočívají, bych mohla kouklat furt. Z nich vyzařuje takovej klid a pohoda :slight_smile:
A co kočár? jak jsi spokojená s Implastem? Pamatuješ, celou dobu jsem ho měla v merku a pak jsem na poslední chvíli změnila. Tak snad jsem neudělala chybu :wink: :grinning:

2. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
veru určitě se taky dočkáš malé princezny :slight_smile:
jaru jo, když neřve, tak z ní fakt vyzařuje klid a pohoda. :slight_smile: S kočárem jsem maximálně spokojená, fakt že jo. A každý nám ho chválí, že je moc hezkej. Určitě jsi taky vybrala dobře, ikdyž to není Implast. Jo a ty jsi taky koukala po tom lehátku, jako máme my. Tak to teda hodně využíváme, malá v něm tráví téměř celý den. V postýlce přes den být moc nechce, leda bych u ní seděla, ale když jí dám do lehátka, tak se zklidní a při houpání usíná.
2. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Kach, to je mi jasné, že se jí lehátko líbí....:slight_smile: to ono se líbí...i mě :grinning: Akorát několik maminek už mi právě řeklo, že v něm mimísci vydrží tak do 2,3 měsíců...tak právě uvažujeme, že místo něj koupíme spíš tu novorozeneckou židličku, jak mám v albu.
Nejdřív je jako lehátko, pak jídelní židlička s pultíkem a nakonec židlička ke stolu. Takže mrňous by jí měl až skoro do 3 let :slight_smile:

No uvidíme ještě....Matýsek zatim bude ležet na hrací dece :slight_smile: Doktorka mi zrovna řekla, že je to i lepší na zádíčka. Když prej leží na dece a hračky má vedle sebe, tak jak se na ně snaží dosáhnout, tak ho to motivuje k přetáčení (a tim posiluje svaly), než když je má vyřádkovaný nad sebou a lehce na ně dosáhne.
Jsem na vážkách :grinning:
2. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.