• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Baru tu dneska ještě nebyla... :confused: že by? :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
jo jaru, taky mi to napadlo, že by? :sweat_smile:
sophie a marhu maji asi težké chvíle už za sebou, ach jo, taky mi nedá abych na ne nemyslela :cry:
2. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jaru i kdyby v tom lehátku byla malá jen 3 měsíce, tak to pak schováme a necháme pro sourozence. Ale to lehátko, co máš v albu, je pěkný, šikovný, to určitě využiješ víc.
Třeba Baru opravdu už.... ale to by asi podala zprávu, že se něco děje.
2. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
ahoj holky ne ja sem doma ale je me zla,ja sem sezrala jahody se slehackou a asi sem to prehnala,sem jedla jak kdby me to mel nekdo ukrast a tady to ted mam.kach holcina je prekrasna.myslim na tu sophi a marhu od rana. a jinak pocasi taky na hovno porad jen prsi a prsi.chudak lukas to maj teda skolu v prirode jak vysitou :frowning2:
2. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
tyjo uz se me to krati,v patek v 7hod nastup.no doufam ze me neposlou domu.sice se vyvolani bojim ale uz to chci mit za sebou tohle co zazivam ty posledni dny je des a des.
2. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
ahoj holky,
u nás taky dnes hnus...
mooooc myslím na sophii, prosím ozvi se nám,až budeš moct, jsme tady s tebou a je nám to všem mooooc líto,ale nezůstávej na to sama a přijď mezi nás..
kach je opravdu nádherná. povedla se vám...
baru tak máš čaas ještě 2 dny a pokud ne,tak snad už ti to v pátek vyvolají,ať se dál tak netrápíš...
jaru ty pořád nic?? máš ještě chvilku čas,ale už se ti to taky blíží..
včera jsem celýden běhala,pracovala, tak dnes jen dopoledne co bylo potřeba a teď už budu doma, lenošit, koukat na tv a možná v tomto počasí i spát..
uvidím..
nakouknu ještě večer.
d.
2. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz
Baru, to zvládneš, jsme přeci holky šikovný, alespoň to už pak budeš mít za sebou a nebudeš muset pořád snášet ty bolesti, vydrž . . .
2. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz
ahoj dando???spat ???to bych taky sla ale me to nejde a nejde.i kdyz unavena sem jak pes po tech nocich bezesnejch ale jak lehnu tak me to prejde.
2. čer 2010 ve 14:46  • Odpověz
@vveru ahojda veru,no ja doufam ze me nejak pomuzou jedu tam presne na termin.
2. čer 2010 ve 14:51  • Odpověz
Pomůžou :wink: uvidíš.
2. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
Dovařeno, tak jdu kouknout, kdopak je tu :slight_smile:

Baruuu....a já už myslela, že už! hmmmm tak vědma nejsem, no. Mám asi porouchanej šestej smysl :grinning: Kurňa, chtělo by to nějakou bouřku, to se rodí samo!

Dando, ještě niiic. Dneska jdeme na ten Sex ve městě 2, ten chci za každou cenu vidět, takže ať tam ještě je!!!! Ale od zítřka začínám gruntovat, sexovat, běhat po schodech a to by bylo, aby nebylo :slight_smile:
Na netu jsem našla i porodní koktejl z ricínového oleje, meruňkové šťávy a kořalky. Maminy si ho chválí, že se jim po něm do pár hodiny porod skutečně rozjel. No nevim nevim. Ten olej možná, ale tu kořalku?.....I když našla jsem i verzi koktejlu bez kořalky - jen olej, meruňk.džus a minerálka. Tak možná na něj taky dojde :grinning:

Baru, tak můžeš zkusit i tohle :slight_smile: Ten ricínovej olej se dá sehnat ve zdravý výživě.

Sophie, moc na tebe myslíme a jak píše Danda, skutečně nebuď s tím sama. Jsme tu!!!!

2. čer 2010 v 15:23  • Odpověz
Jo a taky už mám doma Yal gel. Teda, to bude fičák, až to na mě přijde :grinning: Snad to tu nezaneřádim :grinning:
2. čer 2010 v 15:25  • Odpověz
ja porad polehavam dnes je to jen na zkurveny depky to pocasi ach jooooooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: jaru ja ho mam taky ale ja si ho necham na doma kdybych mela problemi jako minule a v porodce si necham dat noirmalne klistyr. a jinak me nepomuze nic jen ze by do me snad vztoupil svatej duch jinak uz neverim ze se vyhnu vyvolani. :angry:
2. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
ahojda holky, tak já se probudila, tak mne zmohlo to počasí a okolnosti, že sem usnula :slight_smile:
a pak mne už od včera rozhodila jedna stránka kam se chodila na začátku, ale pak to nejak zamlklo a já našla vás, ale sem tam jsem nakukla. Bylo tam pár snažilek, které tak vystrašili ostatní, že mi nedalo a napsala jsem jim co si myslím, a ani by jste neverili jaký ohlas jsem mnela, ostatní vystrašené mi dekovali, začalo to tam proudit konečne tak ja má a o čem se má, od včera odpisuju na samé IP :slight_smile: povím vám, potešilo mne to, a jsem ráda že sem vystrašeným snažilkám aspon takhle pomohla, hreje to u srdíčka. takže otavrít hubu se vyplatí :grinning:
holky, neozvala se nekere sophie? a jak to zvladla marhu(to dopoledne)?
Jaru, ty tvoje recepty, já už když to četla tak mne napínalo, fuuuuuuuuuuuj, vždyť to jen když namícháš a čuchneš k tomu tak matýsek strachem hned vyleze a ani pít to nemusíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Baru a co ty, holka, ja ti už tak preju Tomáška na rukou :wink:
2. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
ahoj holky, tak už mám sbalenou tašku a zítra ráno razím, prý to udělají ještě "spodem" :confounded: nejdřív mě dají nějaký čípky na rozvolnění...doktor blbě vtipkoval že kdybych byla po 3 potratech a jednom porodu dělalo by se "to" líp, protože takhle mám tuhý čípek :cry: ...

dnes jsme byli v Motole asi 6 hodin a chovali se ke mě jako ke kusu masa, sestry na gyndě na ambulanci nepříjemné, všude jsme jen čekali a čekali a běhali sem a tam...ještě mi dali do ruky flaštičku s roztokem na "vzorek" co odeberou abych ji tam zítra vzala na příjem :cry:

mě je hrozně, dnes ještě žije a zítra ho nechám zabít a ještě takovýmhle způsobem, jsem v prdeli.... :cry: :cry: :cry:

pokud bude vše ok, budu tam jen přes noc a další den mě pustí...
2. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
@sophiejane ahoj sophi,ja zas bulim kurva to je des ale jak sem ti uz psala vcera .cas to zahoji jeste ho necitis,ja vim ze to pisu asi blbe ale tak to je.ale pockej ono se ti vrati a bude zdravej a bude v poradku uvidis ze jo.moc na tebe budu zitra myslet.
2. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
@monika71 moni moc dekuju ale uz ho nevypudim ani za nic. :frowning2:
2. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
sophii tak zítra na tebe tady budeme všechny moc myslet......
musí to být strašné, nedovedu si to představit,ale jsme silné holky a určitě se brzo zadaří znovu a bude to v podobě toho nejkrásnjšího a nejhodnějšího miminka,které vám tu dosavadní bolest tisíckrát vynahradí.....
je mi to moooc líto,..... myslím na tebe celý den.
bara tak ještě zítřek a pak už to bude..
jaru tak to bych asi nedala...to zní hroz¨ně...
ahoj zítra
2. čer 2010 v 19:35  • Odpověz
no pořád nám genetička opakuje, že se to může objevit znova, a že řešením by bylo dárcovství vajíček, nebo spermií...mám ještě tři mrazáčky zamražené pohromadě, ty bych i tak zkusila...řekla, že to pak chce vypnout a netěšit se, dokud opět nebude viditelné, jeslti tam ten problém není znova...jinak NT testy dopadly precizně :confounded:
2. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
nabrali nám dnes i krev na genetiku a krevní mutace...
2. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
Sophie, tak to nechápu, jak to, že teda NT dopadlo tak dobře???!!! :angry:
Jak jsem psala, kdybys něco potřebovala jsem tu a jestli můžu psát za holky, tak oni také. Drž se nám . . . nevím co napsat. Moc na Tebe budu myslet :frowning2:
2. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
veru protože tam se zkoumá pár genetických vad, tahle pokud je genetická tak zatím není zjistitelná, a taky může být jen vývojová...
2. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
oni o té genetice i ted vědí vlastně prd...vyšetřují jen pár vad...
2. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
ráno si prý ještě můžu dát snídani, tak ani nevím, kdy na to dojde, asi až odpoledne...
2. čer 2010 v 19:51  • Odpověz
sophie nevím co bych mnela napsat, zní to strašne, ale asi to je nejlepší cesta aby netrpelo mimnko a ty také pak. my jsme se s mm bavili hodne o tom, jestli NT nedopadne dobre, nebo odber plodové vody ukáže nejakou závažnejší gen. vadu, tak podstoupíme zákrok, protože by jsme se nedokázali dívat, jak naše vytoužené díte trpí a trpeli by jsme s nim. jeste nemám KT tak jsem na vážkách. sophie musí ti být moc težce já vím, ja prošla jenom cca 50% když jeden týden jsem videla srdíčko jak tluče a za dva týdny jsem musela podstupovat kyret, protože mimi už nežilo :cry: bude ti hrozne po probuzení z narkozy a pak ješte nekolik dní, ale verím že ti bude velkou oporou tvuj partner tak jako mne, nemuseli jsme mluvit jen jsme se na sebe podívali a vedel že mne má obejmout a pritlačit, protože jsem se potrebovala vyplakat.neptal se, čekal až o tom budu mluvit sama.a víš kdy to prešlo? když jsme se začali pokoušet o další miminko. takže sophie velkou výdrž a hodne psychické podpory od nejmilších.peji hodne sil také, posílám velké objetí
2. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
Jsem tu....
2. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
@sophiejane promiň,že jsem neodepsala na sms,četla jsem ji až teď /nechala jsem si doma mobil/....tak se moooc omlouvám!!! Myslela jsem dneska na tebe a zítra budu myslet znovu a přát ti,ať to brzy přebolí:(
2. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
Jdu tady večeřet a dočíst si vás.
2. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
ahoj marhu, tak jak? jsi ok?
2. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
Holky mooc děkuju,že jste na mě myslely!!! Jste zlatíčka :dizzy_face:
2. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.