• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@kach82 Leontýnka je krásná princeznička,určitě dělá samou radost :dizzy_face:
Jo a oblíkání čepiček nemají děti celkově rádi :grinning: Já už Kubu oblbuju a docela se mi to daří a neřve už :grinning:

2. čer 2010 ve 20:00  • Odpověz
@monika71 Jojo už to docela jde...na vítání občánků jsem sice řvala,nějak mě to dojalo :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
A japato,že se tu nerodí!!! No holky!!! Ikdyž Jaru chce tlačit v kině,jak čtu :grinning: :grinning:
2. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
@marhulinka ahoj marhu,vsichni jsme na tebe myslely.ja se vratila na pohreb Simone pred mesicem a tak sem si zas pobrecela.
2. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
@baradisk jste zlatý holky moje!!!
2. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
ne marhu, já přece věděla, že máš těžký den...
2. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
@sophiejane ne jen já :frowning2: bohužel
2. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
@sophiejane na zítřek moc moc síly,posílám pohlazení
2. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
děkuju ti
2. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahojda.Mě si určo některé pamatujete.jenže jak zrušili tu min.diskuzi což mě docela naštvalo tak do té nové jsem už nechodila.Ale dneska musím.Sophi už jsem Ti psala strašně mě to moc mrzí je to tak nespravedlivý ale musíme věřit,že bude líp. :wink: Bara ještě nic jo?Ještě v celku. :wink: Jaru také :wink: Jinak já jsem po 2 ketu no vypadá to nadějně uvidíme.Radši už se taky z ničeho neraduju. :wink: Marhu Kubíček pěkně roste. :wink:
2. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
@andi2 ahoooj andi,tak to je jasny ze si te pamatuju smirice :grinning: :grinning: teda holohlavy.ty jsi po ketu????je tak drzim palce
2. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
@andi2 děkuji roste nějak rychle :frowning2:
Držím pěstičky,ono to štěstí prostě nechodí pořád po horách!!! :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
@marhulinka marhu a jak dnes bylo,co deti???
2. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
@baradisk děti na pohřbu nebyly,viděli jsme je předtím...pak bych nemohla :frowning2:
2. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahojky holky..nevím, jestli si mě ještě pamatujete..chodila jsem za váma asi před měsícem, kdy jsem byla na neúspěšném IVF..pořád si vás pročítám a dneska mi to nedalo a musím napsat..Sophie, držím moooc pěstě, ať to zítra co nejlépe zvládneš..moc mě to mrzí, jak to dopadlo..a přeji Ti, ať to co nejdříve přebolí..právě jsem se dívala na ČT2 Ta naše povaha česká..bylo tam o předčasně narozených miminkách..tak jsem si i pobrečela..je to na tom světě opravdu nespravedlnost..
Marhu, ty sis dneska musela taky zažít jeden z těch horších dnů..ale Kubíček je šikulka a určitě Ti v takových chvílích pomůže..
2. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
@marhulinka no to je dobre za tam nebyli.a mas fotky z vitani????
2. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
marhu když zatím mi to připadá,že to štěstí chodí jen po horách a neštěstí po lidech.Musíme věřit nic jiného nám nezbývá. :wink: Bara jo po 2 ketu ale zaváděli jen jedno zato prý krásnou blastocystu tak uvidíme. :wink:
@baradisk fotky budou od profíka-docela se bojím,asi to těm mým klukům budu kazit :frowning2: Pár máme svých,ale jsem tam příšerná...ubrečená,spocená...strašný :frowning2:
Ahoj
@aja8 děkuji,je pravda,že Kuba mi dneska mooc pomohl...pořád jsem ho pak musela mačkat a šeptat mu,že ho nikdy,nikdy neopustím
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
@andi2 já vím,taky si to říkám,ale nemůže tam chodit pořád!! To prostě nejde!!! Hlaď bříško a na mimíska hodně mluv!!!
2. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Marhu, mně zase tečou slzy..ach jo..
2. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
@marhulinka marhu nic si nekazila hod namsem nakou at se juknem :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz
@aja8 promiiiiiň!!! Jsem dneska strašně plná emocí...
2. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Marhu nemáš se za co omlouvat, jen jsi to moc pěkně napsala..
2. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Tak zatím pár foteček,těch našich,ne profi...ale já tam jsem strašná,ubulená,spocená....jsme se tam všichni potili jak dveře u chlíva....bylo tam vedro...no a mě ještě víc :grinning: :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
ale marhu, vždyť ti to tam moooc sluší, opravdu...
a kubíček to je krása sama o sobě..
měla jsi dnes těžký den tak běž odpočívat..
sophie, budu na tebe moooooc myslet zítra, jak už jsem psala předtím, vyspi se na to,posílám hodně sil na zítra..
2. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Holky moje zlaté...všem přeji dobrou noc...jdu chrnět,byl to náročný den.

Sophie drž se!!!! A kdykoli budeš něco potřebovat,napiš!
2. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
marhu hezký fotky....

tak holky dobrou, brrr...at už je to za mnou :frowning2:
2. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz
Hezké ránko....

Myslím na Sophie,ať je plná síly!!! Manža ji určitě hodně podrží,je to potřeba.

3. čer 2010 v 07:59  • Odpověz
pekné rano všem,
ano i já mysím na Sophie, ať to holka zvládne hlavne psychicky to bude pro ni težke.ake verím že za pomoci prítele a rodiny to zvládne, bude je moc potrebovat.
3. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.