• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@monika71 nojo já napsala manži...ale to je jedno...je to určo budoucí manža :dizzy_face: Ono na tohle to chce všechno prostě čas,ten to léčí...A my teda když jsme přišli o mimčo...hnedka do měsíce jsme měli doma miminko psí-to nám taky hooooodně pomohlo :dizzy_face:
3. čer 2010 v 08:11  • Odpověz
Tak já už tu mám meltu s mlíkem...Kuba už si hraje pod kolotočem a já jdu ještě dolů do pro chleba,aby měl manža co jíst...v tomhle nečasu nikam nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 08:13  • Odpověz
to jo, v tom máš prvdu, ja o tom včera psala, jak sme to prožívali my, ja jenom doufám že Sophie se čím drive pres to aspon trošku prenese, i když to bude težké.
nám taky delal radost ten náš rošťák, a verím že kdyby sme ho nemneli tak by to bylo ješte težší.
ešte sari, ja začínam mít obavy, co jsme v tom období tak se postupne začínají vynáret problémy.Danda je ok, a já ešte nevím,o Sari nic nevíme, a Sophie... :cry:
3. čer 2010 v 08:17  • Odpověz
Pěknééé ránoooo :slight_smile:
Sophie, moc ti držím palce a myslím na tebe!!!!! Zvládneš to, jsi silná a statečná ženská!!!! Kéž by aspoň doktřoi se chovali trochu trochu ohleduplně :angry: Měli by bejt v první řadě trochu psychologov a nemít ještě takové blbé kec. Stejně tak sestrám by neuškodilo trochu vlíodnýho zacházení. Jednou se dali na doktořinu, tak by se měli kurňa snažit. A jestli na to nemaj nervy, tak ať jdou dělat jinam!

Marhu, fotky jsou fajn!!! sluší ti to!!! Vy to máte takhle s divadlem??? U nás tě naženou na radnici, někdo tam chvíli blekotá, pak ti daj bryndáček a kytku, vyfotí a alou domu.....

Andi, jasně že si tě pamatujeme!!!! :slight_smile: Jsem si vzpomněla hned, když jsem zahlédla tvojí fotku a album s testama. Máš príma ducha. Tak ať se daří i nadále a dotáhneš to do šťasného konce!

Moni, našla jsi tabulku? já jo, tak jí kdyžtak frknu do alba a stáhni si jí ode mě.

Já už jsem jak Baru. Jsem se v noci vůbec nevyspala. Bolí mě v podbrišku, jak kdybych to měla dostat :unamused: Tak se jdu nahřát do vany....a pak nasnídat. Už šilhám hlady.....Ale pak se vrátim!!!! :slight_smile:

3. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
Taky myslím na Sarku,že se neukáže...doufám,že je vše v pořádku.
3. čer 2010 v 08:37  • Odpověz
Jsem musela Kubu nabalit,máme tu vážně pěknou klendru :angry: :angry: :angry: Ještě,že už se hýbe a jen neleží,to by mi určo nastydnul...teď už máchá rukama a nohama normálně jako když utiká-sranda...

@jaru30 děkuju,no mohlo to být lepší-teda já :grinning: :sweat_smile: ale hlavně,že se to Kubínkovi líbilo :dizzy_face: My to máme v loutkovém divadle,takže herci mají vystoupení-teda bez loutek,měli tam hadrovýho Pepíka :dizzy_face: Takže zpívali,když my maminky,tatínkové byli s dětičkama na pódiu,bylo to moooooc krásný a byla sranda :grinning:
3. čer 2010 v 08:40  • Odpověz
jo aru dik už jí tam mám :wink: :slight_smile:
Marhu sorry, ja te taky musím podchválit, moc vám to tam s Kubíčkem sluší :slight_smile:
Jaru, že by to už na tebe šlo? :sweat_smile:
3. čer 2010 v 08:47  • Odpověz
No Marhu, po pravdě se o Sarika bojim. Už několik dní tady nebyla, což nevěstí nic dobrého :unamused:

Moni, to určo nic nebude...kontrakce přece vypadají jinak :slight_smile: Jsem si plánovala, jak na to dneska s drahým vlítneme, abysme Matesovi pomohli a on onemocněl :frowning2: Zase průdušky. Prej si dojde k doktorovi pro pilule. Snad se dá brzo do kupy. O víkendu bude krásně, tak chci někam ven a hlavně nevim, jak by se na něj tvářili na porodním sále, až by spustil ten svůj kašel, při kterým pomalu plive plíce...:wink:

Jinak my máme doma teploučko, topííííí jak o život. Aspoň že tak.
3. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
No už byste teda Baru a Jaru rodit mohly!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jaru30 neke,že u vás topí? Tady je zima jak v morně...už mě to začíná s.át,jestli oba nastydneme!!! Já snad pojedu za mamčou na chalupu....tam je teplíčko....ona je taky zimomřivá,jako já a někdy to tam má jak na Kanárech :grinning: :grinning: Hoši se pak potí a chodí ven :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
@jaru30 taky bych na to chtěla zase vlítnout :frowning2:
3. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Venku je 13stupňů a my máme doma 18!!!
3. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
Někde je teda 20...ale to je na mě teda pořád zima...brrrrrrr
3. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
ahojda holky,sophi tak at to mas co nejdriv za sebou.Jinak me se dnes zdal silenej sen jak me to vyvolavali fuj sem pak uz boha nemohla usnout. Me to zitra ceka doufam ze me neposlou domu to bych nechtela uz to chci mit za sebou.ale v papirech mam napsano nastup v 7hod rano tak proste nastoupim a vystoupis az s Tomikem :wink:
3. čer 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky moje, tak jak se máte?? Opět hnusné počasí to bych do toho kopla asi emigruji :grinning: Nu jinak já jsem si dnes volala pro výsledky, jak nám brali krev u Apolináře, no a mě vyšla špatně štítná žláza, a prolaktin, a přítelův spermiogram taky prý horšíí. :frowning2: Tak tady sedím bulím, protože fakt tenhle rok je strašnej nic nemám v pořádku.

Prostě jak tak koukám tak si s námi tím myslím i Vás osud pěkně zahráva! Ale já doufám, že se vše otočí a budem se mít všichni dobře! Protože tohle už neni možnééé! :unamused:
Sophi moc na tebe myslím, posílám obejmutí a sílu.
Marhu jsi šikulka, že jsi to zvládla smekám před tebou!

Jinak Jaru a Baru, tak hop hop my už chcem nové přírustky, že jooo hoolkyyy ??? :wink:
3. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
@baradisk už můžeš odpočítávat,brzo budeš držet Tomáška v náručí!!! Už se těšííííííííííím....Hlavně přeji,hladký průběh :dizzy_face:
3. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Marti jsem na icq
Květa
3. čer 2010 v 10:04  • Odpověz
@nikohlava nebul,to vše se dá zvládnout...Prolaktin a štítka se dá léčit...taky jsem na Prolaktin brala dřív prášky...
3. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
@nikohlava Bude líp,jednou prostě už musí být!!!
3. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
marhulinko haloooo
Květa
3. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Baru, budu ti moooc držet pěsti a čekat na smsku :wink: :slight_smile: Všechno dobře dopadne! Za několik hodin už budeš mít Tomáška u sebe, jůůů, ty se máš :dizzy_face:

Niko, jasně, nebreč :slight_smile: Štítná žláza se v pohodě léčí hormonama ( i já jsem si tim prošla). Přítel měl taky horší spermio a podívej, jsme v tom. Tak hlavu vzhůru, vše se v dobré obrátí!!!! :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:30  • Odpověz
To je počasí...my zase budeme hnípat dneska doma...ale snad se to má zlepšovat...kéžby :dizzy_face:
3. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
holky dik ale jaru ty uz to mas taky za par,a marhu dekuju za prani hladkyho prubehu i kdyz asi obe vime o co jde ze :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
3. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
jaru ja ti hned rano pisnu jak to semnou zotra vypada jestli se do me pustej nebo neee
3. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
autor
ahojda :dizzy_face: nešel nam net tak jsem měla trošku absenci :confounded:
sophinko je mi to moc líto :cry:
bara ty seš ještě doma? :confused:
marhu krasny fotečky,kubíček už je občanek :sweat_smile:
3. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
cus dad no vzdyt sem psala ze to jisti u me vyvolani???tak zejtra mam nastup v 7hod rano :frowning2: :frowning2:
3. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
@dadous a kdy jdete vy na vitani????
3. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
Niko, na štítnou žlázu je rešení, (vid.marhu)a spg bude taky lepšíjsou na to prý nejaké leky nebo vitamíny), mm mnel nahovno spg na hrane, a v den kdy jsem ho nejvíce potrebovala t.j. oplodnení se spermijky spamatovali a byli supr, :grinning:
Kašli na to, na vše je rešení a tobe se jiste povede zustat tehu :wink:
3. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
ahojky Dadus, no konečne, a já že se porád nekde loudáte a na nas už kašlete :frowning2:
3. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Psala Sophie-leží na pokoji s dvouma babkama,ale je to tam prý hezký...jinak to vypadá,že jí to budou dělat až zítra,takže se tam ukouše :frowning2:
Nechápu to,to je teda přístup...vědí,na jaký zákrok jde a oni ji tam nechají takhle!!! To jsem si zažila já...byla jsem v nemocnici přes noc...byla to nejhorší noc mého života,nespala jsem ani minut,jen si držela břicho a brečela.
3. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
@dadous Kuba už je čestný občan :grinning: :grinning: Docela byla sranda,jak tam pronesl zástupce města,že když budou mít děti nouzi,město jim pomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To jsem se neudržela a smála se :grinning:
3. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.