• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
jezis proc ji ty kreteni tam nechavaj do zotra,proc ji to neudelaj dnes no to jsou hovada.
3. čer 2010 v 11:00  • Odpověz
@baradisk oni ji musejí dávat ty čípky,aby čípek povolil...a prý tam nejspíš skejsne až do pondělka...protože o víkendu asi nepouští...no to by mě jeblo :frowning2:
3. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
chudák Sophie, to já byla jsem v jiné situaci, (ale už vím proč jsem si vybrala soukromou kliniku), ráno v 8.30 šem šla, v 11 hod. mi to udelali a v 13.00 sem ž ležela doma v posteli s instrukcemi co mám delat kdyby mi bylo hure, je pravda že mne propustili jen pod dohledem dospele osoby a s príslibem kdyby eco tak okamžite se mám telefonicky hlasit a oni reknou co a jak.
Chudinka malá, vždyť tam zmagorí, jenom doufám že to vládne, je preci silná, kdyby tam mnela aspon net. :frowning2:
3. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
no tak to ji tuplem lituju,ja myslela ze ji to udelaj dnes a zitra pusti domu,tak to musi bejt vubec na psichiku ach joooooooooooo ja ji tak lituju.
3. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
@monika71 zvládne to,je to přeci ženská...a my jsme silné!!!
3. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
@marhulinka marhu silny jsme to jo ale taky to ma naky hranice ale u nas se stale koukam posouvaj a posouvaj :unamused:
3. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
Mě teda si tam nechali,byla jsem tam přes noc,ráno jsem ještě šla na kontrolní utz a pak na sál...odpolko jsem jela domů...no a za tři dny jsem si to zopákla ještě jednou,ale to už jsem odmítla zůstat přes noc... a přijeli jsme ráno...za čtyři hodiny jsem jela domů..
3. čer 2010 v 11:09  • Odpověz
ja kdyz si zhodnotim spetne svoje tehotenstvi od zacatku,tak to je taky sila no jeste ze jsem u konce :wink:
3. čer 2010 v 11:10  • Odpověz
@marhulinka marhu se musim zeptat a tobe delali co???
3. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
ja jenom nechápu proč jí to tak natahují, vždyť todá na psychice zabrat, když vedí v jaké je situaci :frowning2:
3. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
@baradisk tojo musíme toho vytrpět a prožít hodně,ale jednou přijde ta šťastná chvíle!!! Já to vím,zažila jsem to!!!
Ještě,že už to budeš mít za sebou a teď už nastane jen to krásné období :dizzy_face:
3. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@baradisk nám u miminka ve 12tt přestalo tlouct srdíčko....
3. čer 2010 v 11:12  • Odpověz
@monika71 oni to takhle neberou,pro ně je to rutinna,prostě další kus :angry: :frowning2: Není to tak samozřejmě všude...ale já se s tím sama takhle setkala,jednání strašné,až kdž jsem tam byla podruhé,tak tam byl doky z Pardubic-k němu chodila Baru,no a ten mě zachránil co se dalo...Jemu budu vděčná do konce svého života-díky němu mám vlastní dítě :dizzy_face:
3. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
@marhulinka ty marhu ale ty si neumis predstavit jak ja se zitra tam bojim jet ale to prisaham ze uz ted se tu klepu strachy.ja se tomu tak chtela vyhnout-a ono prd
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky pište pište pište-Sophie nás čte :wink: :slight_smile: Nevíte,jak se dá přidat příspěvek přes mobil? Jde to nějak?
3. čer 2010 v 11:15  • Odpověz
@baradisk já ti to věřím!!!
3. čer 2010 v 11:16  • Odpověz
Sophie- jsme s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@baradisk je ty myslis provaznika???tak pro me je to taky machr hele vybornaj chlap a taky tak heeeeeeeeezkej a ty oci jeho jeeeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink:
sophi ahojjjjj a jsme tu neboj stebou teda tam jezis ja sem debil coooooooooooooooo
3. čer 2010 v 11:17  • Odpověz
pres mobil to netusim teda.
3. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
Neboj baru, so jsem te mnela tady tu čest poznat tak seš čertovska ženská :grinning: ty zvládneš všechno neboj, ti závidím tvoji sílu :wink: za nedlouho se tomu tady budeš smát s Tomáškem na rukou, a bude ti to pripadat jako hraní si na doktora a pacienta :grinning:
3. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
@baradisk jojo je super...joooo a ty jeho oči... :dizzy_face: Mě strašně podržel a dal si na všem strašně záležet...jsem mu vděčná.
3. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
Sophieeeeeeeeeeee, myslíme na tebe a posílame velké objetí !!!!!!!!!!!!!!!!
3. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
@monika71 moni ja a certovska?????to musim dnes rict kamilovi co si to sehnal :grinning: :grinning: :grinning: dekuju ale moni strach u me ted momentalne stejne zatim vitezi kurva jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 11:21  • Odpověz
@marhulinka jo na toho ja teda nedam dopustit .
3. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
to ti verím, ale ty to zvládneš! ja se teším už na fotky tomáška, tak se snaž :wink:
3. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
ja premejslim holky co si mam udelat k obedu,ja co sem mela od vcera spagety jako ze na dnesni obed tak ty sem snedla k snidani a ted teda chudak nevim co budu papkat.
3. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
@monika71 moni budu tlacit jak o zivot :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
No já teď prožívám strach pokaždé,když jsem na to :angry: Mohu to chvílema přirovnat k porodu...
3. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
Jůůůů špagety bych si taky dala....já mám dneska těstoviny a kuř.maso...
3. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.