• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
moni to ti budou delat na zachode nebo me to tak delali a rovnou tam byla sprcha,to vis ze sem stoho mela taky trauma :grinning:
3. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
ja jediny co sem mela porad v hlave ze az budu tlacit tak musim mit zavrany oci a neotevrit ani za svaty prase
3. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja to nechciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nedá se tomu nejak vyhnout?
@monika71 klystýr super....zácpa je horší :grinning: :grinning: :grinning:
proč?
@monika71 da moni da ze se poseres doktorovi do ruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Joo očička zavřený :pensive:

Jdu krmit:slight_smile:
@baradisk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: což je teda horší
3. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
proč bylo pro baru
marhu ja si radši posedím na WCku a prečtu noviny pri zácpe, ale sračku to nemusím vubec, fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 11:43  • Odpověz
@baradisk by si to i nekerej zasloužil ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
@monika71 myslis moni ty oci zavreny???protoze jak to je velkej tlak a ty budes mit oevreny oci tak ti popraskaj ty zilky v ocich a mela bys je zakrvaceny ale dost dlouho,moje teta to mela a vypadala jak zombi mesic nez ji to zmizelo
3. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
@monika71 no ono jich je vic.
3. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
@baradisk ja se z tebe už ted pomočuju smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 11:47  • Odpověz
no slunicka jdu zapnout pracku,protoze pokud tam zustanu zitra tak by me ty veci tady schnili.ja se za chvili ozvu papapapapappaapapapa
ja se jdu radši najíst, začínam mít hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monika71 a prooooooooooooooooooooocccccc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak já si sem přinesla oběd a vy teda máte téma :grinning: :grinning:
No já se právě bojim s tím Yalem doma. Jako že ho tam šoupnu a pak nedoběhnu na wc. Sice máme malej byt, ale takovej zákeřnej, samá zatáčka a tudíž nutné zpomalení :wink: :grinning:
3. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
Tak jsem nakrmila a asi tad doma umrzneme....už mě to s.re...Kubajs je nabalenej jak pumpa,já taky a stejně mě je zima...pořád na něj musím šmatat,jestli je teplounký...Já ho asi vezmu do kuchyně a něco si upečeme,ať je aspoň trochu teplo :grinning:
3. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Holky dobrou chuť :grinning:
3. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@jaru30 já měla Yal před operací a 3hodiny jsem seděla na posteli,blimbala nohama a volala si s mamkou,jestli je to normální :sweat_smile: Sestra nademnou kroutila hlavou,já pořád,že to bylo asi starý,když to nefunguje,ne? Ona že to není možný...mno nakonec jsem šla... :grinning:
3. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
Nedám dopustit na klystýr,já osobně si myslím,že pročistí prostě líp :wink:
3. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz
@monika71 ale po klystýrku si sedneš na wécko,vypustíš to a máš klid :wink: Je to rychlý,bezbolestný :grinning:
3. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdu se hýbat,nebo tu přimrznu...já už začínám mít u nosu i sopla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
my jdeme na vítaní 11.6 o pul druhy :dizzy_face:

@marhulinka no tak to bych chtěla vidět :grinning: i když teda musím říct že když jsme vyhořeli, tak se o nas město postaralo, takže tady se nikča nemusí bat :grinning:
3. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
autor
taky jsem zastancem klystyru :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
Holky, tak nevím, je to jenom taková piďi dobrá zpráva, ale musím Vám to napsat! Zítra si frčím pro injekce :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
autor
vveru to je dost dobra zprava :dizzy_face:
3. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dad, děkuju, myslela jsem, že Vám to třeba udělá trošičku radost, když je to tu teď takový smutný . . . . na Sophie myslím od rána :frowning2:
3. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
veru to neni pidi zprava,to je vyborna zprava :grinning: :grinning: :grinning: ja sem teda taky pro klystyr.
3. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
ona nas sophio cte ale asi odepsat to pres tel nejde.
3. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.