• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Baruš, děkuju. Já zítra budu netrpělivě očekávat tu Tvojí, snad nám jí Jaru neupře :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahoj holky, sem tu jen na moment, přes mobil by to mělo jít, já to tak chvíli taky provozovala, když nešel pc, byla sem připojená normoš přes mobil a psala sem i příspěvky, akorát to trvalo o pár vteřin déle než se to načetlo, ale jde to, záleží teda jaký má mobil a na připojení,

jinak sophi, jestli to čteš, je mi to moc líto, na začátku sis prožila hrůzu a pak to vypadalo tak nadějně a teď tohle, ach jo, nevím co víc k tomu říct

bara tobě držím palce na zítra, nebo ještě lépe, aby si to předběhla a dnes v noci porodila radši sama dobrovolně
3. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@vveru supeeeeeeeeeer tak to budeme mít krásné zprávy o pícháníčku a taaaaak
3. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
@dadous tady by se na nás vykašlali :grinning:
3. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz
Tak jsem oškrábala brambory a trochu se u toho zahřála:slight_smile: NO a půjdu něco upéct a sedneme si s Kubou k troubě,ať se zahřejeme ještě víc :grinning:
3. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
Marhu to si piš, já se tak těším, že konečně začnu píchat :grinning:
3. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz
@vveru veru diky,jak budu neco vedet tak hned ty nasi jarunce pisnu.
3. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
@yes79 yes kez bys mela pravdu ale to asi uz nedopadne.no jo co nadelas ale at uz je hlavne venku a hlavne zdravej proboha vic nechci jen at je v poradku
3. čer 2010 ve 13:27  • Odpověz
holky ted psala sophi ze nas porad cte ale neumi poslat prispevek.kdyxz ja taky nevom doprcic jak se to dela :frowning2: :frowning2: :frowning2: abych ji poradila.Tk aspon budem hodne psat at ji to utika.Sophi halooooooooooooooooooo jsme tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
3. čer 2010 ve 13:29  • Odpověz
@yes79 a jinak yes co malička???je hodna spinka??naky info sem hod :sunglasses: :sunglasses:
3. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz
sophi já byla taky párkrát připojená přes mobil, bylo to naprosto stejný jako na pc, tak to pořádně prohlídni a určo na to přijdeš, těžko se popisuje postup,ale fakt to bylo stejný jako na pc, jsi šikovná holka, určitě na to přijdeš, i fotky sem si tam mohla prohlížet
3. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
jo bara, teď momentálně se chystá, že se probudí, tak ji nakrmím a vyrazíme na chvilku ven, jinak přes den je to zlatíčko, ale v noci je to rarach, to nechce spát, včera jsme byli na první poradně u dětské doktorky a malá pěkně přibrala povyrostla, takže se má čile k světu, je to prý kus ženský :grinning:
3. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
@yes79 jo nespinka v noci????to je pak sila vid :grinning: :grinning: ale co ono ji to prejde,a naky foto by nebylo?????ja myslim ze bylo vid tak je sem soupni at to zkouknem.ja uz se tesim az sem soupnu Tomika toho meho krasavce. :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
Baru, my taktéž :wink:
3. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
holky ja mam dnes nejak moc energie to je divny,14dni sem jak lemra a dneska uplne super.to je asi klid pred bouri :grinning: :grinning: :grinning: ja dneska setejne nebudu spat,ja probdim noc a rano zaspime a nikam nepojedu :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
@baradisk neboj bara něco budem muset nafotit a hodim to sem, taky se už těším na toho tvýho kluka a jaru taky už to má za pár, to budou hned další fotečky
3. čer 2010 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky,
sophie..taky na tebe myslím od rána, snad to budeš mít už brzo za sebou a potom se budeš moct začít soustředit na další pokus a snaženíčko..... ať tě tam netrápí moc dlouho a brzo tě pustí, přece jenom doma ti bude určitě líp,a hlavně o víkendu...
jinak koukám,že máte dobrý téma,porod,tak z toho mám strach už teď,ale zvládly to jiné,tak budu msuet nějak taky....
bara ty už per,protože zítra už to přece musí dopadnout...
jaru tobě ať se to taky pomaličku schyluje ke zdárnému konci...
za chvíli valím s pesanem ven, za dalším hafanem,aby si pohrály...
pak bych tady měla uklidit,ale mooooc se mi dnes nechce,a taky mě nějak píchá břicho,tak uvidím..
kdyžtak to nechám na zítra..
co už..
večer na vás kouknu...
d.
3. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
@danda78 ahoj dando,ty vzdy napises roman a zdrhnes. :grinning: :grinning: ale jinak diky.
3. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahooooj, jsem na skok tu :slight_smile:
Vveru, to je super zpráva!!!! to jsem nečekala, že to vezme takovej fofr :slight_smile: Tak hlavně ať to všechno dobře dopadne...:slight_smile:

Nebojte holky, hned jak ráno rozlepim voko, mrknu na mobil, nakopnu PC a máte to tu!!! :slight_smile:

Sophiiiiiie, jsme s tebou!!!!!! drž se holka!!!!!! Zase bude dobře!!!! Jako že se Jaru jmenuju :slight_smile:

Marhu, doufám, že nemáte plynovou troubu. Naši si takhle jednou přitápěli, jenže si nevšimli, že plamínek zhasnul a za pár minut se začali slušně motat, mamka s sebou i švihla...normálně se přiotrávili. Pamatuju si to, jako by to bylo včera, přitom jsem byla mrně.....brrrr.
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
Yes, to jasný, já vás budu zásobovat, že nebudete stíhat. Jsem na focení úchylák :grinning:
3. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky ted me volala teta ona bydli v koline nad rynem ze teda jestli uz neco mam a rikala ze tam je nadherne pres 20stupnu,tak vam rikam ze tohle tady bude brzo taky.vsechno jde od nich k nam. :wink: :wink: :wink: :wink:
3. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
@jaru30 no jo jaru hned rano pises????ale ty vztavas v poledne,tak to ja te asi smskou vzbudim,nebudes radit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
Baru, dneska v noci jsem na tebe často myslela. Jsem nespala, jak mě pekelně bolelo v podřbřišku, jako při MS. Říkala jsem si, jestlipak Baru zase chodí a sprchuje se :wink:
Mě ta horká sprcha ale moc nepomohla. Bolí mě furt. No já to snad dostanu! :wink: :wink: :wink:
3. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
jo dostanes ale matese do ruky :grinning: :grinning: :grinning: to by byla prdel kdybychom odrodili ve stejny den cooooooooooooooooo :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
náhodou Baru, když chci, tak i vstanu!!! :grinning: Zejtra stejně musim s krví do laborky, tak to se vykopu brzo :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
me vana nepomohla z uterka na stredu a pak ve stredu to sem si uz rikala tyjo a je to v řiti,a ono nakonec zas prd.
3. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@jaru30 tak to jo to sem v klidu,to holky dostanou info brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Baru, to jooooo!!! bysme si psaly "tak cooo? už tlačíš"...."néééé, co tyyy?"....."já taky néééé" :grinning: :grinning:
hele Baru, a taky máš bolesti jako při MS, který trochu vystřelujou do zad?
3. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
@jaru30 ty vole ty ses cvok,neumim si predstavit ze mam v ruce mobil a pisu ti hele on uz ma hlavu venku a jak mates je tam jeste celej nebo jen na pul :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.