• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
@jaru30 jo mam ze nevim jestli me bolej zada nebo bricho.ale tohle mam uz 14dni v kuse kazdy den takze se stim uz neptrapim
3. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
ted byla somrovat sousedka kakao,tak doufam ze me donese ochutnat mura ,neco pece.
3. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
holky jdu si cvrknout,za chvili jsem zpet.
3. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
tak kde jsteeeeeeeeeeeee
3. čer 2010 ve 13:57  • Odpověz
ale no tak devcata tak kde jste???ja psala ze si jdu jen cvrknout ne si kliknout na mysku :grinning: :grinning: :grinning: to by bylo na dyl :grinning:
3. čer 2010 ve 14:04  • Odpověz
no vidite sami jak me houka ????
3. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
nooo, chudák Tomášek :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:09  • Odpověz
hele, já si musim "podojim" prsty....ať mam zejtra co do tý laborky odnést :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
"podojit" :slight_smile: Zase píšu jak íkvoň :grinning:
3. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
jaru ty ale taky nespadas do kategorie uvedomelejch ale to tu zadna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
já vim :grinning:
Hele Baru, začala jsem si ty bolesti psát, mám je cca po 15 minutách. Teda, jestli to takhle budu mít každej den až do termínu, tak potěš!!!! :confounded:
3. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
no tak jsem tady, sorry ale mm prišel domu, od včera doma nebyl, tak se skočil naobedvat a zas pálil spátky , prijede pozde večer :angry:
vveru super správa, pak piš co a jak :wink:
hele Jaru a ty máš na nekoho kontakt? aby sme pak nečekali nadarmo, protože obe dve budete tlačit, kdo pak bude tlačit info nám?hm?
mela bych žehlit, ale se mi tak nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Moni, já mám číslo i na Marhu, Kach a Yes :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz
supr, takže info bude :slight_smile:
Sophienko moc na tebe myslíme, jestli čteš, a drž se nám tam.
3. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
Teď čtu na netu, že se o víkendu vyjasní, ale příští tejden už zase dorazí bouřky. Tak já už vim, kdy porodim!!!!! :grinning: Při buřině!!!! tak to jsem v klidu, času dooost :slight_smile:
3. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz
jaru na me ani ty bourky nemeli vliv.hele ja mela bolesti uz i po 8min a pak stoho nic nebylo,treba se jim to tam pokazi ale ted tam maj krasne .a to o vikendu bude tady uvidis ze joo
3. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
tak holky ja se du pustit do toho žehlení, a kdyby jste rodili, tak okamžite dejte vedet :wink: :astonished:
3. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
jsem rozložila desku na žehlení a rozmýšlela, že bych si mnela najít nekoho odsud ze Slovenska kdo by vám posílal správy dál, ne? ono to volání a posílaní sms do zahraničí není 2x tak levné :stuck_out_tongue_closed_eyes: anebo anučit manžela kam psát a on by si s váma dopisoval :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:43  • Odpověz
no ja se na chvili loucim.zase nakouknu tak zatim pa
3. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
autor
moni manža se to naučí, když chodí na alfacky forum :grinning: tak tady to zvladne taky :dizzy_face:
3. čer 2010 v 15:28  • Odpověz
holky psala sophi ze uz ji dali prvni cipek a rano jdou na to a pokud bude ok tak ji pustej v sobotu domu.moc na tu holku myslim.
3. čer 2010 v 16:01  • Odpověz
Sophie, drž se nám, všechny na Tebe moc myslíme :pensive:
3. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Dadus i já si myslím když je takovej frája, tak ať ukáže jak si dokáže dopisovat s armadou holek, že? :grinning: :grinning: :grinning:
Sophie drž se!!!
3. čer 2010 v 16:23  • Odpověz
Chudinka Sophie :frowning2: Už tolikrát mě napadlo, jak by se hodil takovej ten přístroječek, co měli ve filmu Muži v černém. Jak s ním bleskli a vymazali lidem paměť. Teda, jen to, co zažili naposledy....ježiš, to by bylo spokojených lidí! Já bych ho brala hned....

sakra holky, to bolí čím dál víc :confounded:
jdu si dát vanu

3. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
ha jaru začíná rodit :sweat_smile:
3. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
sophi drž se :cry:
3. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Jaru, že by baru mnela pravdu a ty jsi porodila drív? :sweat_smile:
3. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
holky dala sem tam snad posledni foto břuchance,jaru ti rikam ty pujdes ty pujdes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hele komu mam dat jeste tel aby to sem kdyztak napsal jestli se zitra nad nachodem prolitne cap,jaru je nejista :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 17:08  • Odpověz
tak baru ja bych i t.č. brala ale já na Slovači :frowning2:
Jaruško, kdepak si? :wink:
3. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
@monika71 no jo ty jsi slovako farma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ja to nejak vykoumam :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.