• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
bara já bych ti číslo na sebe dala, ale zítra se sem určo nedostanu a v sobotu až večer, což je taky blbý, kdyby to u tebe bylo rychlý
3. čer 2010 v 17:12  • Odpověz
holky, kurna hlaste se, nemáme kdo by nám hlásil správy z porodnice, hele Baru v nejhorším prípade když bude treba tak ti č. pošlu, ja doma skoro furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
to neva holky,na me ma sophi ale ta tu bohuzel nebude a vlastne dad ma a jeste nekdo ale ted nevim kdo.tak ja pak projdu seznam a juknu
3. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
fuj tak nestraš! a ja že okrem Jaru nikdo, teda tam nabehnu a nasekám na holou, takové nervy mi delat :grinning:
3. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
Jaruš je nejak dlouho pod tou sprchou :confused:
3. čer 2010 v 17:20  • Odpověz
moni to ja rada vytacim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jarunko co bolesti dobry ??ti rikam moni ze ta rodi jeste dnes
3. čer 2010 v 17:22  • Odpověz
ja mam taky takového tušáka, jo ona porád že času má dost a hele, už je to tady a jak rychle :grinning:
3. čer 2010 v 17:31  • Odpověz
holky, tak nevim. Vana mi moc nepomohla. Naložená jsem am byla doteď. Břicho trochu povolilo, ale záda mě berou pravidelně po 5 minutách. Ale jinak jsem v klidu. Říkám si, že kdybych rodila, tak to bude bolet víc a rozhodně nebudu mít chuť si tu psát. Ale přítel hysterčí, tak asi pojedeme. Stejně mě vrátí domu, že to jsou jen poslíčci.
3. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
a taky to bolí jen krátce.....tak na 20 vteřin. Přece kontrakce jsou delší...
3. čer 2010 v 17:35  • Odpověz
jen aby Jaru, pak až bude více času, tak napiš jak chlap hysterčí abych mnela predstavu na co se pripravit :grinning:
3. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
Jaru, ty jsi už rodila? ja jen že si tak klidná, to já bych už zajiste letela :wink:
3. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
jenom jedte, ale pak dej vedet co a jak, netrpezlive budeme čekat :slight_smile:
3. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
holky co je?kdepak jste? že by to došlo i na Baru? :confused:
3. čer 2010 v 17:51  • Odpověz
já jsem tu. Hele Moni, vzpomeň na Baru, kolikrát už měla pekelný bolesti a nic z toho. Já budu určitě ten samej případ.
Nehledě na to, břicho už mě nebolí, jen mě furt berou ty záda, furt po 5 minutách. Ale nezesiluje to, což by v případě porodu mělo. Takže já jsem relativně v klidu. Ale přítel tady kolem mě běhá a stresuje, že musíme jet. I hlas zvýšil :grinning: to normálně nedělá :grinning:
3. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
pekne, tak ho radši poslechni, chudák, vždyt to tak prožíva :slight_smile: :wink:
3. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
jaru ja se tak smeju,ty fakt pujdes driv jak ja. :wink: :wink: :wink:
3. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
holky, tak jedem. Už to zase bolí hodně. I břicho. Dám vědět, kdyby něco. Ale určitě to budou jen poslíci. Tak pa
3. čer 2010 v 18:33  • Odpověz
jaru tak se drž, a čekáme na správy :slight_smile:
3. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
holky mam na Vás jednu otázečku. Kdy jste začali cítit pohyby?
3. čer 2010 v 18:42  • Odpověz
Jsem tu na jukačku...pak půjdeme koukat na telku...upekla jsem broskvovou bublaninu :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 19:05  • Odpověz

@yes79 ono se to časem upraví...až se naučí,že noc je ke spánku :wink: Kuba už teď prostě má svůj rituál,jsme krásně zaběhnutý,večer koupání,papání a spinkání-teď už doooooooost dlouhý...Samozřejmě to není každý den,to je jasný,někdy mají mrzuté dny/noci,tak je to znát....ale i tak jsou to naše zlatíčka,viď?

@jaru30 troubu máme elektrickou :wink: jsme se taaaak ohřáli,že nám byl hic :grinning: :grinning: :grinning: Jsem vařila,pekla,smažila :grinning: :grinning: :grinning:

3. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
Já mohu podávat info,až bude tlačit Jaru :grinning: :grinning: Už číhám na mobil...když to bude v noci-jakože určo bude...tak mohu podat info po třetí hodině,to většinou dokojím :grinning: :grinning:

@monika71 joooo nauč to manžu,ať nám podává info!!!

3. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Sophie myslím na tebe!!!!!!!!!! A doufám,že ti dají nějaký prášek na spaní-kdyžtak si řekni!!! :wink:

Baru telefon napiš do IP přeci mě :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:16  • Odpověz
Jaru rodíííííííí jupíííííííííí!!!!! Baru nenech se zahanbit-šupky taky na to!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jdu si vzít mobil,zapnout vrčení a dám si ho do kapsičky u noční košilky :grinning: :grinning: Doufám,že to se mnou něco neudělá,ale :grinning: :grinning:

3. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Moni já jsem začala cítit pohyby v 16tt :wink:
3. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
Hezkýýý večer holky, tak jak se máte?? Já pořáád na to myslíímm :slight_smile: Už chci vědět co bude dít dál. Mohly byste mi prosím popsat jak to bylo u Vás? Jsem z toho nervózní...¨

Sophinkoo moooc na tebe myslím, moc držím pěstičky. Ať už tě netrápíí! Posílám obejmutí a sílu!

Jaruu vážněěě rodííí?? Ona předběhla Baru? Baru šupajdi taky užžžž :wink:
3. čer 2010 v 19:23  • Odpověz
@nikohlava a co tě přesně zajímá?
3. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
@nikohlava Baru se určo nenechá zahanbit a jela taky tlačit :grinning:
3. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
Ježiš já jsem ráda,že to mám za sebou :dizzy_face:
3. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak to věřím Marhu :wink: Ale stálo to určitě za to nee?? Nu jak to probíhalo? První návštěvy a dalšíí vííš??
3. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.