• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
moni pěkný to tam máte, ta terasa je super.

yes no deku mam taky, tak to já možná zase jen zbytečně plaším. Mě to takhle střídavě chytá, chvíli mam strach, že bude prckovi zima, pak zase že horko.
20. dub 2010 v 15:14  • Odpověz
jj, to jsme si právě taky říkali, kdyby větší byt nevyšel, tak to tak rok a půl nemusíme řešit, že bude stejně s náma v ložnici, ale když to vyšlo, tak jsme to hned vzali a už máme klid, pokojíček ji budem připravovat až se bude blížit, že by se stěhovala od nás z ložnice, takže teď je to skladiště,sušárna, když je venku hnusně, žehlírna a pokoj na přespání pro návštěvy :grinning:
20. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
holky, já bych už taky tak pripravovala.......v koutku duše vám tak zdrave závidím........ :sweat_smile:
20. dub 2010 v 15:15  • Odpověz
tak to jo yes, to je dobrý když to jde tak treba konat, ale já ešte nechci aby to u nás šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
20. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
moni jen se neboj, ono to uteče strašně rychle a budeš taky připravovat. Mě to teda uteklo strašně rychle a teď to snad letí ještě rychleji.
20. dub 2010 v 15:17  • Odpověz
moni neboj, to uteče ani nebudeš vědět jak, já si říkala, jak se čas a že se to všechno vleče a teď nějak nestíhám a přijde mi, že sem si to snad ani pořádně nestačila užít, to těhulkování, fakt to teď letí rychle

kach neboj, říkají, že stačí jen jedna vrstva oblečení navíc, než má na sobě dospělák, ale přes léto, když bude do kočárku prát sluníčko, tak tam budou mít jak v peci, tak myslím, že bude stačit body a jen ta lehká dečka, když bude teplo, ale ono se to lehce říká, taky sama nevím :unamused:
20. dub 2010 v 15:18  • Odpověz
holky meli ste taky na začátku takový blby pocity že jestli to zvládnete, jestli budete to mimčo vedet vychovávat, atd.?
ja mam nekdy tak blbý pocity a obavy z toho, že minule mi muž musel vynadat, protože jsem málem brečela :confused:
20. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
moni na začátku ne, to sem se spíš bála aby to nejdřív vyšlo, pak aby všechny vyšetření byli v pořádku, takový ty pocity, jak popisuješ u mě spíš přicházejí až teď, celkem brzo, že? :grinning:
20. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
yes no jo, ale mě pořád každý říká, že jsem furt vysvlečená, že mi určitě musí být zima. Tak jestli budu prcka oblíkat podle sebe, tak to se bude tchýně hrozit, že malé nastydne. :slight_smile: Tak uvidíme, hlavně aby bylo hezké léto.
20. dub 2010 v 15:22  • Odpověz
Moni tyhle pocity co popisuješ, mam od začátku až doteď, to je asi normální. A hlavně mam tyhle obavy ve snech, si vzpomínam na sen, kdy jsem malého utopila při prvním koupání ve vaničce doma :frowning2:
20. dub 2010 v 15:24  • Odpověz
zase na druhou stranu by bylo dobrý, kdyby se trochu otužovalo, ne samozřejmě nějak brutálně, ale nechci dopadnout, jako moje švagrová, ty děti v létě chodí v teplákách a v mikinách a jen trochu je ofoukne, když si sundají mikinu, tak jsou hned nemocný, protože si zvykli na pořád teplý oblečení i v létě a věčně mají doma přetopíno, to taky není dobrý :slight_smile:
20. dub 2010 v 15:25  • Odpověz
tak jem se trošku sklidnila :wink: dikes kočky
pujdu se asi trošku natáhnout, nejak se mi pusa otevíra porád :grinning:
zatím cau
20. dub 2010 v 15:27  • Odpověz
jasně moni, hezky odpočívej, já to taky si půjdu na chvíli zalomit, já teď chodím spát snad třikrát denně :grinning:
20. dub 2010 v 15:28  • Odpověz
no tak to snad u nás nehrozí. Ono máme určitě jen teď takový obavy, pak do toho určitě přijdeme a bude vše v pohodě. A budeme oblíkat tak akorát.
20. dub 2010 v 15:30  • Odpověz
to spaní vám závidím. Já bych spala přes den, ale jak přijde večer, tak v posteli čumím i dvě hodiny.
Přeji pěkné spinkání :slight_smile:
20. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
jj, přesně tak kach, je lepší když ty děti jsou trochu odolnější, aby každou chvíli nemarodili, ale to si každý vyzkouší, jak co funguje a tak, samozřejmě se toho bojím, jak to budu zvládat, ale nějak to musí jít
20. dub 2010 v 15:31  • Odpověz
to já kach večer naprosto v klidu usnu, ale jak začnu chodit na záchod, tak už nespím a jen se převaluju, tak to pak dospávám během dne, když to jde a poslední dobou sem fakt mrtvá a chodím si lehat často :slight_smile:
tak zatim pa
20. dub 2010 v 15:32  • Odpověz
Já jsem teď už taky víc utahaná, bych nejradši jen ležela. Ale to spaní ke mně nějak nechce.
Tak papa
20. dub 2010 v 15:34  • Odpověz
Ahojky, jsem zpět.
Dia poradna v pořádku, testy z laborky na jedničku, glukometr opět zklamal a ukazoval mnohem víc než by měl. Na gyndě taky všechno ok, chtěla jsem vědět, kolik malej váží a dr. řekla, že se dívat nebude :unamused: no tak nic no. Hlavně, že se srdíčko tluče......
Sophie, krásný místečko. Tam bych jela hned!!!

Baruuu, to je příšerný :frowning2: :frowning2: :frowning2: drobeček jeden malinkatej. Proč se tohle děje? :frowning2: Ale on má šanci, leukémie se dneska už dá vyléčit. Teď jak sjíždím na netu všechny ty rakoviny, tak jsem na to hodněkrát narazila. A zrovna v tom Brně s tím mají dobré zkušenosti a určitě i v Praze. Moc mu držím palce, vždyť má ještě celej život před sebou...a už má takový problémy :frowning2:

Marhu, já našla taky príma kojící podprdy. Jsou na http://www.astratex.cz/tehotenske-a-materske-pradlo/

Evi, velká gratulce i ode mě!! Ať mrňousek roste a jste oba zdraví jako rybičky!!!!! :slight_smile: A moc děkuju za podporu!!!!

Moni, úžasná terasa. Teda, tu mít, tak netesknim po chatičce. My tu nemáme ani balkon a léto na sídlišti je za trest :pensive:
Yes, tiše ti závidím i ten balkon :slight_smile:

Kach, já teď objednávala z netu do kočárku prostěradýlko. Prdím na polštářek a peřinku (mám na zimu tu španělskou deku a na léto jen takovou děrovanou jakoby háčkovou deku - tu jsem kupovala v Praze v Mothercare). Ale to froté prostěradlo beru. Právě pro případ, že by to tam pročůral. A pod hlavou bude mít plínku.
20. dub 2010 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem Vás hledala a zjistila jsem, že je nové téma. No možná je to tak lepší.......
Můžu se tedy zase - občasnýma příspěvkama- přidat?

Sophie, to máš štěstí, že jsi pořád hubená. Já mám břicho jako hrom. Nikde už tu těhuli neutajím. Byla jsem z toho dost špatná, ale kamarádka mi jen tak prohodila, že si mám uvědomit, že čekám 5té dítě, tak co bych chtěla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže ještě chvilku a budu muset nosit těhu oblečení. Jinak další kontrolu mám až 27.4., tak mám trochu strach....

Monice i Evičce dodatečně moc gratuluju k miminku!!!!!!!
20. dub 2010 v 15:37  • Odpověz
holky tak teda průhledná ani z boku neviditelná fakt nejsem, jo, klííídek :grinning:
20. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
ale pobavily jste mě, reklama na vložky :grinning: :grinning: moni ty dostaneš na prdel :slight_smile: no když jsem se prohlídla v zrcadle tak něco tam asi už vidět je, no...tím líp, nemusím mít pandero jako vagoooon :grinning: a zase je mi šoufl, to asi že jsem se bara rouhala :grinning:
20. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
je fakt že prvorodičky prý mají ještě nevytahanou dělohu a menší břicho
20. dub 2010 v 16:04  • Odpověz
kach mě semtam ruce brní taky a já to mám od krční páteře...
20. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
je moni krásná teráska, my máme taky malý byt, 2+1, vy ještě menší? a taky jsme v centru města a je to pohoda a bude mi líto odejít...ale terásku teda nemáme, jen pidibalkonek pořád obtěžkaný mýma kytkama :grinning:
20. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
haha tak už mi to album promazaly ty kozy a nic tam nezbylo :confounded:
20. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
ty sou fakt hnusný.... ach jo.... za chvíli nám budou určovat co si máme povídat, hele ten Koník mě fakt začíná štvát a adminky by si měli trochu osvětlit co znamená svoboda slova...
20. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
ty sou fakt hnusný.... ach jo.... za chvíli nám budou určovat co si máme povídat, hele ten Koník mě fakt začíná štvát a adminky by si měli trochu osvětlit co znamená svoboda slova...
20. dub 2010 v 16:38  • Odpověz
sophie: Ale stačila sem se na fotky podívat a moc Vám to slušelo..
20. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
je to fakt ujetý...proč bych prostě nemohla mít v albu pár svých fotek??? tomu teda nerozumím
20. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
taky jsem ty tvoje tenkrát viděla :wink:
20. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.