• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky z čekatelek :-)

(Zamčená)
18. srpna 2010 
Jooooo stálo to za to,šla bych klidně znovu :grinning: No další porod mám ale jasný císařem,takže pak alespoň budu vědět "kdy to přijde" :grinning:
3. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
marhu a to už Jaru napsala sms?
3. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
holky ja nic ja sem v klidu :grinning: :grinning: ale ja si tu uchcavam sty nasi jaru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: marhu poslu ti to cislo ok!!!!a ty me tam hod svoje at vim kam psat
3. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
holky jukli jste na to moje bricho???prijde vam dole????
3. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
baru, když kouknu na foto 39.tt a tak se mi zdá že trošku i jo, ale já ti nevím, a ty bolesti už prešli?
3. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
já nevím jestli jsem fakt blond nebo jsem jenom nepostrehla, to jaru už psala marhu? to já se na ní taky smeju, ona si z toho delala prdel a ona má čas na všechno, a hele už jela, pohodáčka jedna :grinning:
3. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ne ja je mam ale kdyz uz to mas 14dni tak se stim zjijes vis :grinning: :grinning: :grinning: no ja sem zvadava na tu jarmilu
3. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
moni nepsala nic jeste takze si blond :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale v dobrym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
tak to jsem se uklidnila, víš ona je výhoda nekdy být blond, má se človek na co vymluvit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je taková pmluva, kterou uzná každý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:13  • Odpověz
vis kolik ja mam znamejch tmavovlasejch a jsou uplne tupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!treba jaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
no vidíš ale já se mužu vymluvbit na barvu vlasu a nikdo mi nerekne že jsem tupá nebo blbá, jenom mávnou rukou a reknou, no jasne je blond :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
jej ja si predstavuju Jaruš jak rve v aute a má bolesti, že to už na ni prišlo a vyplavila sedačku pod sebou z plodovky :grinning: :grinning: :grinning: no ja si z ní delám srandu chudák holka, ale za to si muže sama, když nám píše blbosti porád, žejo?treba ten nákup tehdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
ja si myslim ze to bude mit jen posly to jsou kurvy :angry: :angry: :angry:
3. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
ja mam porád hlad jdu kouknout do lednice, co tam :astonished:
Musela jsem odběhnout :wink:
@monika71 nepsala sms,jen já už to víííííííím :wink: Jaru je houbelec vědma,vědma jsem já!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty poslové jak fungujou, a kolik trvají?
moni tak to je ruzny ja je mela ted treba skoro 4hod po 8min.a pak najednou klid
3. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
jej to jsou hajzlikové ty poslove :angry:
3. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@baradisk bříško krásný,už by Tomášek ven teda mohl jít!!! Musíš ho pořádně motivovat,nalákat ho!!!
3. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
@monika71 no nééé tam,kam myslíš :grinning: :grinning: :grinning: Kuba plakal,asi se mu něco zdálo...tak jsem ho musela pohoupat,pohladit a už zase chrupká
3. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
@marhulinka marhu ja uz nevim ale jak na nej!!!!!!!co myslis s tou jarmilkou????ja se priklanim k poslum a co ty???myslis ze uz to bude k porodu????
3. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jo poslové jsou svině,taky jsem je měla dlouho :grinning: :grinning: Naštěstí nijak pravidelně...Mě teda pomáhala horká sprcha,podle toho jsem je poznala.
3. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak a davam si broskvyčky a pak si dám ananas a pak trošku salamu, mám to tady pred sebou, mnam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
ale jaru to prý už nepomáhalo :confused:
3. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
tyvole ted pise jaru ona fakt bude rodit
3. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Jaru rodííííííí jupíííííííííí
3. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Baru dělej!!!
ale hovno, to už je tam? tak rychle?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.